Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 2 - wymagania sprzętowe ujawnione

22 postów w tym temacie

> No to proponuje tak:
> Ci którzy siedzą namiętnie na Xpeku to niech siedzą do końca świata a ci którzy są bardziej
> rozsądni zmieniają system proste.
Powiem ci tak ja mam xp i z wielką chęcią bym zmienił na windows 7 jednak mój komputer jest bardzo dobry na xp bo nowy tomb raider na średnich chodzi mi bez zcinki ale nie chce zmieniać na windows 7 żeby komputer mi nie chodził gorzej. Mam przede wszystkim za mało ramu 2 gb na 7 to jest stanowczo za mało , wiele jest takich ludzi którzy nie chcą zmieniać na windows 7 bo się boją gorszej wydajności komputera. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 10:02, patrykreshi napisał:

> No to proponuje tak:
> Ci którzy siedzą namiętnie na Xpeku to niech siedzą do końca świata a ci którzy
są bardziej
> rozsądni zmieniają system proste.
Powiem ci tak ja mam xp i z wielką chęcią bym zmienił na windows 7 jednak mój komputer
jest bardzo dobry na xp bo nowy tomb raider na średnich chodzi mi bez zcinki ale nie
chce zmieniać na windows 7 żeby komputer mi nie chodził gorzej. Mam przede wszystkim
za mało ramu 2 gb na 7 to jest stanowczo za mało , wiele jest takich ludzi którzy nie
chcą zmieniać na windows 7 bo się boją gorszej wydajności komputera. Tyle na ten temat.

To kupujesz 2 Gb i śmigasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować