Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2015 o 22:18, didipl napisał:

Dodałem konto ale to automatycznie się synchronizuje czy jak? bo nie wiedze opcji synchronizuj

proszę, poniżej profesjonalny tutorial ;)

20150612012846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi maurycy,

Unfortunately, we''re unable to transfer hours from XFire. The feature was not working in the past due to XFire changing the site. XFire''s decision to remove the social aspects of their site was very sudden and we are unable to create a method to grab the hours. We apologize for the inconvenience.

Ticket Reference ID: 13490

Raptr Support



Zapytałem czy nie mógłby support dodać godzin manualnie, choćby kilku gier z największą ilością godzin. Pewnie nie, ale dam znać co odpiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2015 o 10:25, Maurycy_69 napisał:

Zapytałem czy nie mógłby support dodać godzin manualnie, choćby kilku gier z największą
ilością godzin. Pewnie nie, ale dam znać co odpiszą


Eh, niestety tego się można było spodziewać :F Jak widziałem istnieje opcja dodawania manualnie czasu gry, ale limit to ... 6h jakie można dodać. Zatem mało nas to interesuje raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 11:15, Outlander-pro napisał:

Eh, niestety tego się można było spodziewać :F Jak widziałem istnieje opcja dodawania
manualnie czasu gry, ale limit to ... 6h jakie można dodać. Zatem mało nas to interesuje
raczej.


600h to jeszcze chociaż i tak to jest nic :( pozostaje zrobić screena konta i zachowac dla potomnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze to z tego raptr mało kto korzysta chyba.
skoro np w half life 2 mam 28h i jestem na elite (najwyższym) poziomie?..
to samo skyrim 92h i elite
LoL to 200h na elite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 12:47, Maurycy_69 napisał:

jak tak patrze to z tego raptr mało kto korzysta chyba.
skoro np w half life 2 mam 28h i jestem na elite (najwyższym) poziomie?..
to samo skyrim 92h i elite
LoL to 200h na elite


No bo nikt tego wcześniej nie używał.
Ja też na xfire z LoL-a miałem ok. 4500 godzin parę innych typu Neverwinter Baldury po 100-200 godzin, a tu na raptr mam teraz ledwo 200 godzin.
Szkoda, że synchronizacja nie działa w żaden sposób :(
Dla pamięci zrobiłem sobie screenshota ale i tak są tam tylko losowo wybrane gry na ekranie głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 13:03, sirufok napisał:

No bo nikt tego wcześniej nie używał.
Ja też na xfire z LoL-a miałem ok. 4500 godzin parę innych typu Neverwinter Baldury po
100-200 godzin, a tu na raptr mam teraz ledwo 200 godzin.
Szkoda, że synchronizacja nie działa w żaden sposób :(
Dla pamięci zrobiłem sobie screenshota ale i tak są tam tylko losowo wybrane gry na ekranie
głównym.


Jest możliwość sprawdzenia wszystkich, jak to zrobić: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8203&pid=3515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Evolve się postarało. Dosłownie w 3 minuty miałem już cały progres z Xfire zaimportowany :)
A czy podobnie da się zrobić z raptr? Bo odkąd xfire nie wykrywał niektórych gier to używałem właśnie raptr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 21:08, sirufok napisał:

Rzeczywiście Evolve się postarało. Dosłownie w 3 minuty miałem już cały progres z Xfire
zaimportowany :)
A czy podobnie da się zrobić z raptr? Bo odkąd xfire nie wykrywał niektórych gier to
używałem właśnie raptr...

ja liczę że będzie się dało z evolve do raptr przenieść wkrótce. jak nie, to będę używał evolve. mi wszystko jedno, nigdy nie używałem ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 21:08, sirufok napisał:

Rzeczywiście Evolve się postarało. Dosłownie w 3 minuty miałem już cały progres z Xfire
zaimportowany :)

sprawdź sobie czy pokrywają ci się godziny. mi wcięło ~1200 godzin. z samego LoLa ok 900 a reszta równo po 30 z różnych innych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to Evolve w dniach pokazuje czas spędzony w grze Oo I w ogóle jakieś z dupy godziny mi dało. Na pewno nie spędziłem 48 dni w Fallout 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 22:44, Maurycy_69 napisał:

sprawdź sobie czy pokrywają ci się godziny. mi wcięło ~1200 godzin. z samego LoLa ok
900 a reszta równo po 30 z różnych innych gier


Z LoL-a być może i trochę brakuje, choć nie jestem pewien bo nie pamiętam dokładnie ile ich nazbierałem.
No i kilka gier też wydaje mi się podejrzanych, np. Thief którego przeszedłem w całości z ok. 30 godzinami na liczniku a zaimportowało tylko 2 godziny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 23:02, Ecko09 napisał:

Hmm to Evolve w dniach pokazuje czas spędzony w grze Oo I w ogóle jakieś z dupy godziny
mi dało. Na pewno nie spędziłem 48 dni w Fallout 3...

tu masz konwerter z lat na m. in. godziny
http://www.convertworld.com/pl/czas/Lata.html
a tu jest sposób na rozwinięcie listy gier z naszego konta xfire
https://www.reddit.com/r/Games/comments/39a41v/xfire_social_profiles_shutdown_save_your/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2015 o 06:29, Firefly94 napisał:

Przecież wyraźnie napisali, że usługi społecznościowe będą wyłączone, a nie klient.


Tylko po co komu klient jeśli nie działa to co byśmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować