Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Xfire ma jakieś prace konwersacyjne obecnie, a więc coś się u nich w systemie zepsuło. Na xf się nie zalogujesz teraz. Spróbuj za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 08:54, Ecko09 napisał:

Znowu chyba coś robią, nie idzie się zalogować.

Aż tak ci zależy na tych nabitych godzinach w skyrim ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny przypadek z Rainbow 6 Vegas 2. Xfire mi grę ładnie wykryło, ale kiedy ją uruchamiam to Xfire nie pokazuje, że w nią gram, nie da się robić screenshotów, nie nalicza godzin, tak jakbym w ogóle grę miała wyłączoną. Może ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 16:04, Tyler_D napisał:

Takie cuś mam, wie ktoś o co kaman i jak sobie z tym poradzić?


Mam to samo, jakieś pomysł co z tym zrobić?

EDIT: zrestartowałem xfire i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grając w Saints Row: The Third pod DX11 u was też nie da się robić screenów, tylko trzeba włączyć pod DX9, żeby się dało? Z kolei pod DX9 nie liczy czasu gry w grę o_o

Edit. Kurde, wskoczyło dopiero teraz. Screeny od razu się pojawiają, czas gry wskakuje sporo później, ale nieważne już, myślałam, że znowu mam coś nie tak. Nvm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 23:55, Neysha napisał:

Czy grając w Saints Row: The Third pod DX11 u was też nie da się robić screenów, tylko
trzeba włączyć pod DX9, żeby się dało? Z kolei pod DX9 nie liczy czasu gry w grę o_o

Xfire ma problemy z większością gier obsługujących DX10 i 11. Dopiero niedawno dodano support do niektórych tytułów dla tych DirectXów.

Dnia 22.12.2011 o 23:55, Neysha napisał:

Edit. Kurde, wskoczyło dopiero teraz. Screeny od razu się pojawiają, czas gry wskakuje
sporo później, ale nieważne już, myślałam, że znowu mam coś nie tak. Nvm.

Czas gry zawsze pokazywany jest z opóźnieniem.
Pozdrawiam. I Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ostatnio często mam taki problem że jak pisze z kimś to ciągle wyskakuje mi że wykryto opóźnienie itd. wiecie czemu tak mi się robi? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie korzystałem z głównej stronki ale nan owej widze nie mogę nigdzie znaleźć odnośnika do tworzenia sygnaturki na stronki, googlowałem ''miniprofile'' ale cały czas przekierowywuje mnei tylko na główną beta.xfire.com. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 13:46, igor8472 napisał:

Dawno nie korzystałem z głównej stronki ale nan owej widze nie mogę nigdzie znaleźć odnośnika
do tworzenia sygnaturki na stronki, googlowałem ''miniprofile'' ale cały czas przekierowywuje
mnei tylko na główną beta.xfire.com. Da się coś z tym zrobić?


Na samej górze pod paskiem wyszykiwania jest przycisk Profile. Tam jest opcja stworzenia miniprofilu.

Swoją droga chcialbym się wyżalić, że na Aster Xfire urywał połączenie niesamowicie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować