Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

No właśnie.
Przy dawnym Xfire bardzo często odwiedzałem stronę - była przejrzysta, czytelna. Nowa wersja jest według mnie tragiczna - drażniący (przynajmniej mnie) wygląd, losowość wyświetlania screenów z gier (nie są alfabetycznie według gier, czy daty zrobienia screena - po prostu chaotycznie). Ogólnie jestem zdecydowanie na nie ze zmianą layoutu. Mam nadzieję, że będzie można pozostać przy starym wchodząc w ustawienia Xfire''a, a nowy będzie jedynie domyślnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


On January 31st, the classic Xfire website is coming to an end.
Don''t fret, as we have some exciting stuff lined up.
Stay tuned...


Próbuję przyzwyczaić się do nowego xfire''a, ale on jest tragiczny. Czyżby koniec mojego romansu z tym programem/stronką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 10:56, Harrolfo napisał:

No właśnie.
Przy dawnym Xfire bardzo często odwiedzałem stronę - była przejrzysta, czytelna. Nowa
wersja jest według mnie tragiczna - drażniący (przynajmniej mnie) wygląd, losowość wyświetlania
screenów z gier (nie są alfabetycznie według gier, czy daty zrobienia screena - po prostu
chaotycznie). Ogólnie jestem zdecydowanie na nie ze zmianą layoutu. Mam nadzieję, że
będzie można pozostać przy starym wchodząc w ustawienia Xfire''a, a nowy będzie jedynie
domyślnym.


Beta jest, to niby mogą być niedoróbki, ale za kilka dni nowe niedorobione zastąpi stare... Klasyczny wygląd zostanie zastąpiony tym czymś. Ogólnie to nie widzę tam możliwości usuwania screenów, może niedokładnie patrzę?

Trzeba zaczekać do tego 31. i wtedy się zobaczy. Standardowo co by nie było to se po naszemu ponarzekamy na wszystko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 12:15, Perry_Cox napisał:

Próbuję przyzwyczaić się do nowego xfire''a, ale on jest tragiczny. Czyżby koniec mojego
romansu z tym programem/stronką?


Teoretycznie, gdy kończy się romans, to trzeba poszukać nowego "obiektu" pożądania... W tym przypadku zmienia się strona, tj. jej wygląda. Sam program na razie zostawili w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Tera w xfire. Po pierwsze nie wykrywa mi automatycznie, po dodaniu manualnym działa ok, ale po ponownym uruchomieniu kompa xfire gubi tere i znowu muszę dodawać ręcznie..
i jeszcze ciekawa rzecz (raczej mi nie przeszkadza bo i tak odpalam normalnie przez skrót), jak chcę odpalić grę z poziomu xfiera, otwiera mi przeglądarkę na stronie http://tera.hangame.com/

jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 21:18, Maurycy_69 napisał:

Mam problem z Tera w xfire. Po pierwsze nie wykrywa mi automatycznie, po dodaniu manualnym
działa ok, ale po ponownym uruchomieniu kompa xfire gubi tere i znowu muszę dodawać ręcznie..
i jeszcze ciekawa rzecz (raczej mi nie przeszkadza bo i tak odpalam normalnie przez skrót),
jak chcę odpalić grę z poziomu xfiera, otwiera mi przeglądarkę na stronie http://tera.hangame.com/

jakieś porady?


Dodanie manualne gry "resetuje się" ponieważ plik xfire_games.bak zawsze przywróci wpis do stanu oryginalnego. Jeśli usuniesz plik backup, to wpis ręcznie poprawiony będzie tak długo działał, aż przyjdzie aktualizacja do programu, która automatycznie przywraca plik ???.bak.

Po prostu usuń plik backup, zmień wpis w pliku growym, skopiuj sobie gdzieś ten poprawiony wpis i zapisz. Jak przyjdzie aktualizacja to se znowu usuniesz backup i wkleisz w odpowiednie miejsce ten wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do końca tak dziala bo mam manualnie dodanych tez heroes III i raz dodalem miesiące temu i cały czas jest zapamiętane. Ale dzieki z wskazówkę, na pewno spróbuję tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 20:26, Maurycy_69 napisał:

niestety nie przyniosło to pożądanego skutku :(


Robisz coś źle, u mnie mój sposób działa. I praktycznie można sobie każdy wpis growy przerobić jak się chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 01:22, Ecko09 napisał:

Ściągnął ktoś ten nowy klient xfire, 2.0? Fajne to?


Dzisiaj pobrałem i jestem w szoku. Świetnie to wygląda, lecz trzeba się przyzwyczaić do niektórych zmian, np. jak chcesz odpalać grę za pomocą Xfire to trzeba przejść do odpowiedniej tabelki i wybrać tą, która cie interesuje. Nie wiem, czemu ale wszystkie gry mam jako "unknown". I ta wersja jest tylko po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 08:11, Demi23 napisał:

Dzisiaj pobrałem i jestem w szoku. Świetnie to wygląda, lecz trzeba się przyzwyczaić
do niektórych zmian, /.../

A dałbyś jakiegoś screena jak to wygląda? Bo się zastanawiam właśnie, czy nie ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 09:59, 8bit napisał:

> Dzisiaj pobrałem i jestem w szoku. Świetnie to wygląda, lecz trzeba się przyzwyczaić

> do niektórych zmian, /.../
A dałbyś jakiegoś screena jak to wygląda? Bo się zastanawiam właśnie, czy nie ściągnąć.


Prosze, wygląd listy znajomych i listy gier. Już się samo naprawiło odnośnie mojego poprzedniego posta na temat listy gier :)

20130206102508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem nieźle, ale czy funkcjonalność i intuicyjność też jest tak dobra? Boję się tego ściągać, bo jestem przyzwyczajony do starego Xfire, a nowa strona to syf i dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować