Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2013 o 12:00, Kraju napisał:

Wygląda to całkiem nieźle, ale czy funkcjonalność i intuicyjność też jest tak dobra?
Boję się tego ściągać, bo jestem przyzwyczajony do starego Xfire, a nowa strona to syf
i dno.


Według mnie wszystko jest ok, tylko trzeba się przyzwyczaić. Troche może denerwować że jeśli chce się dodać jakąś grę, to nie można od razu włączyć tego okna, tylko trzeba włączyć opcję i tam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 10:26, Demi23 napisał:

Prosze, wygląd listy znajomych i listy gier. Już się samo naprawiło odnośnie mojego poprzedniego
posta na temat listy gier :)


Przekonałeś, ściągam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś doszedł jak w 2.0 można edytować wykryte gry? bo mi niektóre podwójnie wykryło np. herosów III jako herose III i heroes complite, albo diablo II jako diablo II i diablo II LOD
chciałbym wywalić te niepotrzebne ale nie widzę takiej możliwości

edit: już widzę gdzie można, nie w opcjach tylko przez listę gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:56, Maurycy_69 napisał:

edit: już widzę gdzie można, nie w opcjach tylko przez listę gier

sorry za kolejny post ale już nie mogę edytować poprzedniego..
jednak ta opcja nie działa, jest napis na czerwono i nie wywala gry z listy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niedawno pogrywałeś w Call of Juarez, grasz w multi czy przechodzisz singla? Jeśli w multi, to czy są problemy ze znalezieniem graczy? Mógłbyś dać znać, ilu graczy jest na serwerach według licznika w okolicach południa lub wieczorem (jest to widoczne po wejściu w tryb wieloosobowy)? Swego czasu ostro pogrywałem w multi CoJ-a (ponad 170 godzin na Xfire mówi samo za siebie), przestałem jakieś 2-3 lata temu, a nie ukrywam, że z wielką chęcią pobawiłbym się w policjantów i złodziei na Dzikim Zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:36, Gumisiek2 napisał:

Widzę, że niedawno pogrywałeś w Call of Juarez, grasz w multi czy przechodzisz singla?
Jeśli w multi, to czy są problemy ze znalezieniem graczy? Mógłbyś dać znać, ilu graczy
jest na serwerach według licznika w okolicach południa lub wieczorem (jest to widoczne
po wejściu w tryb wieloosobowy)? Swego czasu ostro pogrywałem w multi CoJ-a (ponad 170
godzin na Xfire mówi samo za siebie), przestałem jakieś 2-3 lata temu, a nie ukrywam,
że z wielką chęcią pobawiłbym się w policjantów i złodziei na Dzikim Zachodzie.


Pierwszy raz przeszedłem singla... Multi nawet nie ruszam, bo nie interesuje mnie w takich grach. Mógłbym sprawdzić, ale już usunąłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie odinstalowałem bete.. (BTW w panelu sterowania widnieje jako xf 2.0 ALPHA)
crashe w diablo (w innych grach nie testowałem), nie da się edytować listy gier, przeglądarka internetowa in-game jest niedopracowana - nie da się rozszerzyć okna na cały ekran, licznik fps i zegar są nieedytowalne (nie da się zrobić żeby były przezroczyste i te wkurzające krzyżyki nie wiem po co są)
Jak w finalnej wersji to wszystko poprawią będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również musiałem odinstalować bete 2.0. Żadna gra nie chciała się normalnie uruchomić z włączonym xfire. Zainstalowałem ponownie starą wersję i wszystko jest ok.
Chłopaki muszę się jeszcze napracować przy tej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zależy od gier. Wszystkie gry, w które obecnie gram (Stranglehold, NFS Most Wanted, Call of Juarez) działają normalnie z tym nowym Xfire :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa w porządku. Skorzystam z okazji i zadam dwa pytanka: można jeszcze pobrać starego klienta Xfire, czy jest się skazanym na wersję 2.0? I czy można powrócić do starego wyglądu strony Xfire? Kiedyś miałem odpowiedni odnośnik u góry strony, teraz znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem... chciałem wczoraj zobaczyć na profilu ile godzin mam przegranych w Gothica, patrze, patrze i nie mam gry na liście! I to nie tylko Gothica, pełno gier mi usuneło, lecz czas jaki mam ogólnie się nie zmienił. Ma ktoś podobny problem, albo może wiecie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego nie można sobie zresetować / zmienić hasła? Zamiast standardowej formułki po wklepaniu username dostaję ''translation missing: en.new_password''. Że niby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2013 o 03:23, Gumisiek2 napisał:

U mnie wszystko działa w porządku. Skorzystam z okazji i zadam dwa pytanka: można jeszcze
pobrać starego klienta Xfire, czy jest się skazanym na wersję 2.0? I czy można powrócić
do starego wyglądu strony Xfire? Kiedyś miałem odpowiedni odnośnik u góry strony, teraz
znikł.

od początku lutego xfire classic zostało wyłączone i nowa strona nie jestjuz w fazie beta. za to xf2.0 jest jeszcze w fazie beta wiec jeżeli skorzystasz z linka do pobrania xfiera to pobierzesz ''normalną'' wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 15:21, Tyler_D napisał:

Wyjaśni mi ktoś dlaczego nie można sobie zresetować / zmienić hasła? Zamiast standardowej
formułki po wklepaniu username dostaję ''translation missing: en.new_password''. Że niby
co?

wchodzisz na swój profil, edit profile i jest change password ( http://www.xfire.com/account/password)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że tego nie próbowałem? Takie cyrki z tym miałem że głowa mała, na szczęście w jakiś cudowny sposób udałio mi się to zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Da się jakoś z klienta Xfire 2.0 wrzucić screeny? Program nie znajduje mi screenów, które zrobiłem (a których jeszcze nie wrzuciłem na serwer), a jak wchodzę w odpowiednią zakładkę, by poszukać screenów i je uploadować, mam błąd:

<?xml version="1.0" encoding="utf-8" ?>

<ExceptionReport Version="4">
<Application Build="77" Command=""C:\Program Files (x86)\Xfire2\Xfire.exe" "/>
<OperatingSystem Type="2"><Version Major="6" Minor="1" Build="7601"/></OperatingSystem>
<Exception Code="E06D7363" Address="74EBC41F"><Module Section="0001" Offset="0000B41F" FileName="C:\Windows\syswow64\KERNELBASE.dll"/></Exception>
<Registers EAX="0A50D498" EBX="12259C28" ECX="00000003" EDX="00000000" ESI="00000000" EDI="094E3454" CS="0023" EIP="74EBC41F" SS="002B" ESP="0A50D498" EBP="0A50D4E8" DS="002B" ES="002B" FS="0053" GS="002B" Flags="00000212"/>
</ExceptionReport>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować