Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

W starej wersji nie działało mi Xfire in-game, więc usunąłem i pobrałem ze strony Xfire najnowszą wersję, którą to robiłem screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Crysis 2 korzysta ze Steama lol? Czemu xfire każe mi podawać ścieżki do wykrywania do Steam....mógłby ktoś wlepić kod do wykrywania tej gry? U mnie coś walnięte jest, nie wiem, próbowałem ręcznie wpisać kod i nadal jakieś głupoty wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 wrócił na Steama po kilkumiesięcznej nieobecności. Xfire ma to do siebie, że jeżeli gra jest na Steamie to zawsze dodaje jako pierwotne źródło właśnie Steam. Głupota, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę w jakiś sposób zobaczyć, kto z moich znajomych i ile czasu grał w daną grę? W profilu wybranej gry nie widzę takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 16:19, Gumisiek2 napisał:

Czy mogę w jakiś sposób zobaczyć, kto z moich znajomych i ile czasu grał w daną grę?
W profilu wybranej gry nie widzę takich informacji.


A w profilu danej osoby sprawdzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 16:37, sirufok napisał:

A w profilu danej osoby sprawdzałeś?


Chciałem zobaczyć wszystkich znajomych, którzy kiedykolwiek grali w daną grę, bo chodzenie i sprawdzanie każdego profilu z osobna jednak nie jest zbyt wygodne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:43, Gumisiek2 napisał:

> A w profilu danej osoby sprawdzałeś?

Chciałem zobaczyć wszystkich znajomych, którzy kiedykolwiek grali w daną grę, bo chodzenie
i sprawdzanie każdego profilu z osobna jednak nie jest zbyt wygodne ;-)


Na nowej stronie chyba nie ma takiej możliwości. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZiała komuś xfire in game w AC3? U mnie się chyba coś zbugowało znowu, nalicza godziny, ale nie ma in game -,-'' Mógłby ktoś kod podesłać?

Lol wygląda, ze dopiero po kilku min xfire in game się włącza, nadal coś nie tak, powinno od razu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie mogę się zalogować na stronie Xfire, czy ktoś jeszcze ma ten problem? Passy na pewno dobre, bo już ze 3 razy próbowałem ''odzyskać'' hasło, ustawiałem je na nowo i nic. Wciąż mi wywala, że wprowadzam złe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już naprawiłem. Przynajmniej tak mi się wydaje, bo miałem inny problem z przeglądarką i po wszelkich zabiegach jakie zrobiłem mogę się też zalogować. Jeśli korzystasz z Chrome''a wypieprz wszelkie dane jakie masz, wyczyść dane synchronizacji w ustawieniach [ja sobie zgrałem tylko zakładki do pliku], wywal przeglądarkę i wyczyść też rejestr. Po ponownym zainstalowaniu już działa. Trochę zachodu jest, ale jako że i tak musiałem to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowa stronka xfire tak straciła na popularności, że nawet nie zrobili prima aprilisowego wyglądu jak to zawsze miało miejsce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 16:19, Kraju napisał:

Ta ich nowa strona wygląda jak żart prima aprilisowi.

Chodzi o to?
"Notice: Undefined index: in /usr/local/ua/vbforums_20120320_111401/editorial.xfire.com/wp-content/plugins/integra tion-api/integration-api.php on line 240 Notice: Undefined index: in /usr/local/ua/vbforums_20120320_111401/editorial.xfire.com/wp-content/plugins/integra tion-api/integration-api.php on
(...)
/ua/vbforums_20120320_111401/editorial.xfire.com/wp-includes/pluggable.php on line 575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2013 o 16:45, Kraju napisał:

Nie wiem co to. Chodziło mi, że nowa strona xf jest tak okropna, że wygląda na słaby
żart prima aprilisowy.

A ja napisałem to co mi się wyświetla u góry, w dziele społecznościowym. Ale twoje też dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować