Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Da się jeszcze jakoś zmienić skórkę programu na starszą? Albo czy w ogóle da się zmienić? Ja nie mogę nic znaleźć teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 12:08, 8bit napisał:

Da się jeszcze jakoś zmienić skórkę programu na starszą? Albo czy w ogóle da się zmienić?
Ja nie mogę nic znaleźć teraz...

Miałem to samo. Wersja 2.0 w ogóle mi się nie podoba. Najbardziej denerwuje ten znaczek xfire w grze. Nie da rady go wyłączyć. Tak strasznie mnie to irytowało, że postanowiłem skasować xfire.
Ściągnąłem teraz raptr, zaimportowałem sobie listę znajomych z xfire i na razie nie widzę powodów by wrócić do xf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam dość dziwny problem. Nie działają mi klawisze a w zasadzie kombinacje odpowiedzialne za screeny, nagrywanie wideo etc. Gra jest oczywiście wykryta, wciskam właściwe klawisze. Próbowałem uruchamianie xfire od nowa, tylko wylogowywania a nawet ponownego wykrywania przez xf. Zmieniałem też kombinacje. I nic. Jak się alt-tabuję po włączeniu / logowaniu / wylogowaniu to oczywiście mam stosowne "ustanowiono połączenie z xf" ale kombinacje nie działają. Any idea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem ten występuje we wszystkich grach czy tylko w konkretnym tytule? Są gry wykrywane przez Xfire, w których nie działają funkcje in-game, np. Diablo czy Fallout. Najczęściej tyczy się to starszych tytułów, ale są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz tylko Stalkera zainstalowanego. I z nim mam właśnie problem [ ale kiedyś wszystko działało bez zarzutu ]. Nie mam pojęcia co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad pół roku zmagam się z nieustającym problemem utraconego połączenia przez Xfire. Program działa zaledwie kilka minut, po czym traci połączenie. Chciałbym wrócić do korzystania z Xfire, ale w takim stanie program jest bezużyteczny. Zna ktoś może sposób jak sobie z tym poradzić? Firewall na pewno nie blokuje połączenia, nie jest to też problem komputera czy Windowsa. Najprawdopodobniej w routerze trzeba odblokować jakieś porty. Znalazłem je, odblokowałem ale nic to nie dało. Nie mam też pewności, że te porty były najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu xfire nagle zaczęło mi otwierać screeny w tym oknie przed wysłaniem na profil paintem? Wcześniej otwierało mi zawsze czymś innym (nie znam nazwy tego). Jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:06, Ecko09 napisał:

Czemu xfire nagle zaczęło mi otwierać screeny w tym oknie przed wysłaniem na profil paintem?
Wcześniej otwierało mi zawsze czymś innym (nie znam nazwy tego). Jak to zmienić?

a jak normalnie otwierasz jpg pliki to w czym się otwierają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:01, Maurycy_69 napisał:

> Czemu xfire nagle zaczęło mi otwierać screeny w tym oknie przed wysłaniem na profil
paintem?
> Wcześniej otwierało mi zawsze czymś innym (nie znam nazwy tego). Jak to zmienić?

a jak normalnie otwierasz jpg pliki to w czym się otwierają?


W paincie, wcześniej czymś innym się otwierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:24, Ecko09 napisał:

W paincie, wcześniej czymś innym się otwierało.

to nie jest w ogóle związane z xfire, po prostu musiałeś przypadkiem ustawić painta jako program domyślny do otwierania jpg. po prosty kliknij prawym na jakiś jpg plik => otwórz za pomocą =>wybierz program domyślny i tam wybierz program którym chcesz otwierać obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:29, Maurycy_69 napisał:

> W paincie, wcześniej czymś innym się otwierało.
to nie jest w ogóle związane z xfire, po prostu musiałeś przypadkiem ustawić painta jako
program domyślny do otwierania jpg. po prosty kliknij prawym na jakiś jpg plik =>
otwórz za pomocą =>wybierz program domyślny i tam wybierz program którym chcesz otwierać
obrazki


Hm miałem ustawiony Nero Photoshop Snap jako domyślny i to jest ten program, którego zawsze używałem. Tylko, ze coś teraz mi nie chce żadnego pliku otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 12:04, Ecko09 napisał:

Jest jakiś sposób, by obczaić kto ze znajomych gra w daną grę?


Nie pokazuje ci się ikonka gry przy nazwach znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 12:21, sirufok napisał:

> Jest jakiś sposób, by obczaić kto ze znajomych gra w daną grę?

Nie pokazuje ci się ikonka gry przy nazwach znajomych?


Nie o to chodzi, na stronce tak jak kiedyś pokazywało kto ze znajomych i ile h grał w daną gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to samo kilka postów wcześniej i dostałem odpowiedź, że na nowej stronie nie ma takiej możliwości. Szkoda, bo to był ciekawy i przydatny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować