Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2015 o 23:36, Outlander-pro napisał:

> Widzę, że na xfire nowego Wiedźmina nie wykrywa. Upada toto juz całkowicie.

Od dawna xfire jest w stanie wegetatywnym. Od jakiegoś miesiąca co najmniej funkcja logowania
się na stronie nie działa, boję się że zaraz to po prostu wyłączą bez ostrzeżenia i cześć.
Chyba trzeba się przesiąść zaraz na raptr czy jakiś inny zamiennik?


Niestety, ale raptr jest beznadziejny, ja pewnie na steam się przesiądę na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek chyba xfire zostanie wyłączone.

A raptr mi nie podszedł głównie dlatego, ze wolę rozwiązania z xfire. Lepsze dodawanie manualne gier, większa baza gier, wszystkie zakładki masz w jednym okienku, w raptr jak chciałem odpalić listę znajomych to w osobnym okienku się otwierała, jak mnie takie coś drażni. Design też kiepski.

Edit: O, znalazłem an stronie info: http://social.xfire.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 11:58, Ecko09 napisał:

W piątek chyba xfire zostanie wyłączone.


O damn, mój profil się nawet nie odpala, mam nadzieję, że da się jeszcze jakoś dostać do tych wszystkich godzin ogranych i je zapisać/przenieść na raptr, bo inaczej bardzo się wkurzę -.-

To prawie 8 lat mojej growej historii i nie chcę by to ot tak zniknęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 12:11, Outlander-pro napisał:

O damn, mój profil się nawet nie odpala, mam nadzieję, że da się jeszcze jakoś dostać
do tych wszystkich godzin ogranych i je zapisać/przenieść na raptr, bo inaczej bardzo
się wkurzę -.-


Jakiś czas temu próbowałem przenieść czasy z Xfire na Raptra i się nie dało. Była taka możliwość, zanim Xfire zmienił się w to coś, czym jest teraz. Trzeba będzie pożegnać swój dorobek. ;(
No, chyba, że się pojawił jakiś sposób na przeniesienie czasów, trzeba by poszukać, choć pewnie się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2015 o 12:17, Kakarotto napisał:

Jakiś czas temu próbowałem przenieść czasy z Xfire na Raptra i się nie dało. Była taka
możliwość, zanim Xfire zmienił się w to coś, czym jest teraz. Trzeba będzie pożegnać
swój dorobek. ;(
No, chyba, że się pojawił jakiś sposób na przeniesienie czasów, trzeba by poszukać, choć
pewnie się nie da.


Nosz kurde :/ Przewidzieli, że ludzie będą chcieć odzyskać screeny i filmiki, a godziny gry już nie? Może wyślę wiadomość do ich supportu, choć to pewnie nic nie da. Super Xfire, że wyłączają to zupełnie bez ostrzeżenia, świetna robota, grrr. Próbowałem dostać się do swojego profilu przez web archive wayback machine, ale nie ma mojego profilu zapisanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem godzinę temu to ściąganie screenów, na razie nadal przetwarza dane, podejrzewam, że serwer leży.

Dajcie też znać jak znajdziecie sposób na przeniesienie godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2015 o 13:13, Ecko09 napisał:

Dajcie też znać jak znajdziecie sposób na przeniesienie godzin.


Wysłałem ticket do supportu w tej sprawie, jak odpiszą, to dam znać. Poza tym trochę pogooglowałem i nie widzę żadnej innej możliwości odzyskania godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie leży serwer, przetworzyło i teraz czekam w kolejce na pobranie. Przynajmniej potrafią zadbać o to, żeby serwery nie zostały przeciążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 12:24, Outlander-pro napisał:

Nosz kurde :/ Przewidzieli, że ludzie będą chcieć odzyskać screeny i filmiki, a godziny
gry już nie? Może wyślę wiadomość do ich supportu, choć to pewnie nic nie da. Super Xfire,
że wyłączają to zupełnie bez ostrzeżenia, świetna robota, grrr. Próbowałem dostać się
do swojego profilu przez web archive wayback machine, ale nie ma mojego profilu zapisanego.


Niestety Xfire stoczył się po ostatniej zmianie właściciela. Było coraz gorzej, aż doszło do tego, że zamykają wszystko. Mamy tutaj klarowny przykład, jak zniszczyć coś, co było dobre. ;(

Dnia 10.06.2015 o 12:24, Outlander-pro napisał:

Wysłałem ticket do supportu w tej sprawie, jak odpiszą, to dam znać. Poza tym trochę pogooglowałem i nie widzę żadnej innej możliwości odzyskania godzin ...


Są dwie opcje: odpowiedzą negatywnie lub nigdy się nie odezwą. ;P

Wieczorem, jak będę miał więcej czasu, ponownie spróbuję poszukać sposobu na przeniesienie tych godzin.

Cóż, nie liczcie na sukces. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie po raz ostatni (zapewne) rzucić okiem na swój profil, spróbujcie tak:
http://208.88.178.38/profile/Nazwa_Profilu/
Nie wszystko działa jak powinno, ale lepsze to niż nic.

Sam nie używałem już tego programu od dość dawna, ale mimo wszystko szkoda. Tym bardziej, że zamykają go tak nagle i bez ostrzeżenia. Ale nie jest to raczej zaskoczeniem biorąc pod uwagę to, jak dużo uwagi właściciele poświęcali mu przez te ostatnie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 13:59, Kreeg napisał:

Jeśli chcecie po raz ostatni (zapewne) rzucić okiem na swój profil, spróbujcie tak:
http://208.88.178.38/profile/Nazwa_Profilu/
Nie wszystko działa jak powinno, ale lepsze to niż nic.


Hmm profil się otwiera, ale pierwsze 6 gier z godzinami wyświetla się w jakiejś losowej kolejności i nie mogę rozwinąć całej listy zagranych gier. No cóż :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 14:29, Outlander-pro napisał:

Hmm profil się otwiera, ale pierwsze 6 gier z godzinami wyświetla się w jakiejś losowej
kolejności i nie mogę rozwinąć całej listy zagranych gier. No cóż :S

Zapisz stronę html ze swoim profilem na dysku. Następnie w choćby notatniku zamień wszystkie "display: none" na spacje. Dzięki temu lista zostanie rozwinięta, choć nadal będzie nieposortowana. Na dodatek możesz zachować swój profil na pamiątkę :P

Jeśli zależy Ci na posortowaniu, to odsyłam na temat reddita, gdzie znalazłem powyższe rozwiązanie, gdyż dalej użytkownik opisuje również sposób na uporządkowanie godzin:
http://www.reddit.com/r/Games/comments/39a41v/xfire_social_profiles_shutdown_save_your/cs1mkhl

Nadal nie mogę pobrać screenów, tylko dostaję dziwny plik .txt, sigh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 12:17, Kakarotto napisał:

Jakiś czas temu próbowałem przenieść czasy z Xfire na Raptra i się nie dało. Była taka
możliwość, zanim Xfire zmienił się w to coś, czym jest teraz. Trzeba będzie pożegnać
swój dorobek. ;(


a jak to się robiło?


ja screeny pobrałem. 350MB a mieliło do czasu pobrania prawie godzinę.

alternatywnie można to zrobić ręcznie
na samym dole strony
http://social.xfire.com/
jest napisane

You can view your old Xfire profile here ( http://temp.xfire.com/) - Navigating to some pages might take you to a ''Not Found'' page; Simply go to the address bar and replace classic.xfire.com or social.xfire.com with temp.xfire.com


BTW
sygnatury nadal działają
http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/0/maurycy69.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 10:13, Maurycy_69 napisał:

a jak to się robiło?


Wyczytałem kiedyś w internetach, jak to zrobić, po poszukiwaniach dzisiaj w nocy, w sumie dość krótkich, odkopałem screena z instrukcją i wątek z tym problemem na suppie Raptra. -> http://support.raptr.com/support/discussions/topics/5000039942
Z tego, co pamiętam występował u mnie błąd "Xfire: ID not verified", co kończyło fiaskiem wszystkie próby. Jak pisałem wcześniej, było to spowodowane zmianami w Xfire, powstaniem tego całego "sociala", co też inni potwierdzają w tamtym temacie.

Dnia 11.06.2015 o 10:13, Maurycy_69 napisał:


Do jutra... ;P

20150611103636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 11:18, Maurycy_69 napisał:

jak próbuję to zrobić to nawet strona
http://xfire.com/account/edit
mi nie wchodzi
ogólnie nie mogę się zalogować na swoje konto na xfire.com - pisze że złe hasło albo
login a jak chce zresetować hasło to nie przychodzi żaden mail. ale hasło jest na pewno
ok bo działa w programie xfire


Kiedyś jak próbowałem, to z wielkimi problemami dało się jeszcze zalogować, ale od dawna nie idzie, tylko można na social.xfire się logować, ale tam nie działa przesył godzin.

Mogli dać możliwość przed końcem do zalogowania się na nasze konta i przesłania godzin gdzie indziej. Co mi po starych screenach i filmach? Można zrobić nowe, a IMO najważniejszego - godzin - odzyskać nie można. ;(

Trochę potestuję inne programy, a jak nic mi nie podejdzie, to zrezygnuje z nich całkiem i tyle. Pewien dłuższy czas temu Raptr się mi nie spodobał. Od niedawna testuję Overwolf i jest całkiem, całkiem, choć nie wykrywa wszystkich gier. Xfire widzi 21 gier (licząc systemowe Pasjanse i inne), a Over cztery... Tak czy tak, gram ostatnio praktycznie tylko w jedną grę i ją akurat wykrywa, więc testuję. Coś czuję, że pozostanie mi tylko Fraps, którego używam od lat, ale to tylko program do screenów i filmów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zapeszać bo jeszcze nie zsynchronizowało ale chyba mam sposób :)
konto xfire pokazuje jako zweryfikowane :)

w aplikacji raptr wchodzimy w znajomi (prawy dolny róg) potem w prawym górnym mamy ikonke klucza. kilkamy accounts i dodaj konto. wybierasz xfire i logujesz się za pomocą loginu i hasła.

teraz w opcjach kont (screen) mam że konto zweryfikowane. jak synchronizacja dojdzie do skutku napisze obszerniejszy tutorial i poproszę o podpięcie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować