Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Ja tymczasem otrzymałem odpowiedź z supportu, ale dostałem przygotowaną wcześniej odpowiedź o screenach i filmikach i info zachęcające mnie do korzystania z xfire jako platformy turniejowej ... pff, fajny support, co nie odpowiada na pytania. Trzymam kciuki za ten sposób przenoszenia godzin do raptra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, też sobie Raptra ściąnałem, potwierdzić Xfire ID się udało, zatem teraz poczekać trzeba na synchronizację godzin ... oby się to powiodło. A tak a propos raptra to trochę przytłacza ten program na początku, jakieś punkty wyskakują, optymalizacje, wyszukiwanie sprzętu, konfetti, szmery, bajery :P Prawie jak Xfire w złotym wieku haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 17:38, Firefly94 napisał:

Ja czekam na synchronizację godzin od wczoraj i nic. :P


Jeśli nie przejdzie, to trochę kicha ... wtedy daruję sobie tego raptra. Eh, gdy ostrzegli wcześniej ludzi to może by się dało te godziny przenieść :/ Wykrakałem ten rychły koniec xfire, bo ze 2 tygodnie temu o tym na forum pisałem, że chyba trzeba się przenieść, damn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm zobaczymy czy synchronizacja godzin z xfire się powiedzie. Mam nadzieję, że granie w między czasie w coś nie spieprzy tego procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 17:26, Outlander-pro napisał:

A tak a propos raptra to trochę
przytłacza ten program na początku, jakieś punkty wyskakują, optymalizacje, wyszukiwanie
sprzętu, konfetti, szmery, bajery :P Prawie jak Xfire w złotym wieku haha.

:) mam dokladnie takie same odczucia. Ale jak uda sie te godziny przeniesc to bede uzywal, jak nie to nie. Ze steama troche zsynchronizowalem ale to ulamek tego co mam na xf. Jak do powrotu z pracy (23) nie zsynchronizuje to pisze ticketa do raptr.
Btw moze nie chciec zalapac bo nasze konta sa teraz na temp.xfire.com a nie social.xfire.com
Mysle ze jakby raptr to u siebie poprawil to by poszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować