Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2015 o 11:08, sirufok napisał:

> Przecież wyraźnie napisali, że usługi społecznościowe będą wyłączone, a nie klient.


Tylko po co komu klient jeśli nie działa to co byśmy chcieli.


Może użytkownicy coś wymyślą i będą dodawali wykrywanie nowych gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Evolve wygląda naprawdę sensnie. Bez problemu zimportował mi gry z Xfire, ma podobne funkcje i jest intuicyjny. Mozna połączyc z xfire i gadać ze znajomymi z xf. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 18:33, Kirabaxior napisał:

Ten Evolve wygląda naprawdę sensnie. Bez problemu zimportował mi gry z Xfire, ma podobne
funkcje i jest intuicyjny. Mozna połączyc z xfire i gadać ze znajomymi z xf. Ja polecam.


EDIT - jak ktoś ogarnie, jak zmieniać metodę wyświetlania godzin z dni na godziny, niech odpisze. Jestem w środku sesji i i tak zmarnowałem już zbyt dużo czasu na ogarnięcie tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy w kliencie Evolve chcę dodać do listy jakiegoś znajomego, dostaję powiadomienie o konieczności aktywacji konta. Po podaniu e-maila dostaję informację, że ktoś już z niego korzysta (ciężko by było, gdyby założone przeze mnie konto nie korzystało z mojego e-maila) i weryfikacja jest niemożliwa. Miał ktoś z Was podobny przypadek? Wcześniej potwierdziłem założenie konta przez link aktywacyjny, który otrzymałem na swoją skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 20:15, Firefly94 napisał:

Wat? Ja dodałem tylko powiązałem konto i mam cały czas dostęp do listy znajomych z Xfire,
nic ponownie robić nie muszę.


To u mnie najwyraźniej nie działa to jak powinno, bo za każdym razem jak się loguję nie mam znajomych z kont które wcześniej dodawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evolve rozwiązuje problem z importem godzin z Xfire - dostałem takie info na maila i w istocie tak się dzieje. Większość gier, których nie było (np. Call of Duty) w końcu się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 14:09, Gumisiek2 napisał:

Około tygodnia temu połączyłem Evolve z Xfire, ale godziny zostały zaimportowane niewłaściwie.
Można to skorygować ręcznie?


Parę dni temu załączyli aktualizację odnośnie nieprawidłowego importowania z xfire, więc poczytaj:
https://blog.evolvehq.com/2015/06/xfire-import-news/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 13:00, Firefly94 napisał:

Evolve jest proste w obsłudze, przypomina mi dość Xfire. :P


Ale mało popularne pewnie. Jak ludzie/znajomi będą to używali to ściągnę sobie klienta, a jak nie to pozostanę przy steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:20, Firefly94 napisał:

Przecież pisałem Ci, że naprawili już import. :P


Na ich blogu napisane jest, że godziny zostaną poprawione automatycznie, u mnie nic takiego się nie stało. Mam je sobie zsynchronizować jeszcze raz (o ile to w ogóle możliwe, gdy Xfire całkiem padło)? Nie zdubluje mi wtedy godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować