Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2015 o 15:20, Firefly94 napisał:

Przecież pisałem Ci, że naprawili już import. :P
@Ecko 1,3 miliona ludzi to mała popularność?


A xfire ile miało?

@Gumisiek2

Mi zdublowało godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A idź Pan, o kant tyłka potłuc to Evolve.

Zsynchronizowałem godziny jeszcze raz, niby dodało aż 10 dni, czyli około 240 godzin, ale nie widzę żadnej zmiany. W League of Legends brakuje mi ponad 100 godzin (to akurat mnie nie martwi, nie wyjdę na takiego maniaka :D), World of Warcraft nie jest w ogóle pokazany, mimo że mam w nim nabite 180 godzin. Napisałem do supportu, może coś z tym zrobią.

Największą komedią była jednak aktywacja konta. Zakładam nowe konto, podaję swój login, adres e-mail i inne rzeczy. Aktywuję konto linkiem przysłanym na maila. Wchodzę w klienta, próbuję dodać znajomego. Nie mogę, muszę potwierdzić aktywację konta. Ponownie podaję swój adres e-mail i co? Komunikat, że ten adres jest już używany przez innego użytkownika. Ciężko, żeby nie był, skoro dopiero co założyłem konto korzystając z niego. Udało mi się to rozwiązać poprzez wysłanie nowego linka aktywacyjnego na zapasowy adres e-mail i późniejszą zmianę aktywnego adresu w ustawieniach, ale niesmak pozostał.

Pierwsze wrażenie jest po prostu złe, ale jeżeli zrobią porządek z moimi godzinami, a sam klient okaże się być dobrym zamiennikiem Xfire, to może zmienię zdanie o tym tworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że Xfire już z nami nie ma (choć na zawsze będzie w naszym sercu), a zdecydowanie popularniejszym zamiennikiem wśród Gramowiczów okazała się platforma Evolve, to postanowiłem podpiąć ją pod ten temat. Poniżej znajduje się lista Gramowiczów korzystających z Evolve, która zawiera zarówno nick z forum, jak i nick, za pomocą którego możemy dodać wybraną osobę do naszej listy znajomych:

1. Gumisiek2 - gumis2
2. Firefly94 - FireFly94
3. Maurycy_69 - maurycy
4. Kirabaxior - Kirabax
5. haderQ - hader3k

Jeżeli ktoś chciałby dopisać się do powyższej listy lub miał propozycję dodania jakiejś informacji do przypiętego posta, proszę o kontakt na gumisiek2[at]moderator.gram.pl, moderator[at]moderator.gram.pl lub odpowiedź w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości edita - pytanko mam - czemu nie widzę swoich znajomych z Evolve? O ile Ci ze steam i raptr są widoczni, z Evolve nie widzę nikogo. I drugie pytanie - jak robić synchronizację gier? Program widzi mi tylko jedną - Path of Exile w które grałem po zainstalowaniu. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomych powinieneś mieć w zakładce "Friends" - przynajmniej ja miałem oddzielnie znajomych z Evolve (w tejże zakładce), a znajomych np. z Xfire. Gry natomiast Evolve wykrywa dopiero po ich uruchomieniu, więc musisz coś najpierw odpalić, by korzystać z dobrodziejstw tegoż tworu.
EDIT: masz mnie w znajomych nawet, więc spróbuj napisać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak wam sie podoba programik? Ma strasznie nie wygodne sprawdzanie statystyk na ich stronie imho(ciezko cos znalezc) i przede wszystkim kliknac sobie, by wyskakiwalo okienko za kazdym razem jak ktos napisze. Xfire wylaczyli totez znajomych nie znajduje(ale godziny przenioslo), stima jeszcze nie "parowalem". Ogolnie idzie sie przyzwyczaic, ma potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2015 o 01:31, Kirabaxior napisał:

I jak wam sie podoba programik? Ma strasznie nie wygodne sprawdzanie statystyk na ich
stronie imho(ciezko cos znalezc) i przede wszystkim kliknac sobie, by wyskakiwalo okienko
za kazdym razem jak ktos napisze. Xfire wylaczyli totez znajomych nie znajduje(ale godziny
przenioslo), stima jeszcze nie "parowalem". Ogolnie idzie sie przyzwyczaic, ma potencjal.

dla mnie ok. ostatnio support poprawił mi wszystkie gry jakie automatycznie źle przeniosły się z xfire także jestem usatysfakcjonowany :)
wkurza trochę że podaje w dniach a nie godzinach ale kwestia przyzwyczajeń z xfire.
ale, dostaję zaproszenia do znajomych na maila, a jak kilkam link żeby potwierdzić, pokazuje juz na stronie ze nie mam zaproszeń. nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy (a nawet laty) wypadłem trochę z obiegu jeśli chodzi o gry, ale ostatnio postanowiłem wrócić i w związku z tym mam jedno pytanie. Czy evolve oferuje podobne funkcję jak xfire, głównie chodzi mi o czas poświęcony na grę (zawsze lubiłem sprawdzać ile godzin marnotrawię)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, choć moim zdaniem godziny liczone są nieco dziwnie. Grałem w Diablo III od popołudnia do późnego wieczora (a może raczej wczesnej nocy), a dodało mi zaledwie 3 godziny. Godziny są też dodawane z pewnym opóźnieniem, wynoszącym nieraz nawet kilka dni. Możesz przeprowadzić import godzin ze swojego konta z Xfire, gdzieś w powyższych postach znajdziesz dokładną instrukcję. Ostrzegam jednak, że u mnie wiele godzin było zaimportowanych źle (najczęściej dublowało mi godziny lub wcale nie importowało pewnych tytułów, choć są wspierane przez Evolve). Wystarczyło jednak napisać do supportu, by problem został zażegnany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w końcu zabrać się za Wiedźmina i chciałbym zobaczyć, ile czasu mi zajmie. Kiedyś używałem Xfire, dopóki nie zamknięto go. Jaki program jest teraz najpopularniejszy, Evolve, Raptr czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ps1000 napisał:

Zamierzam w końcu zabrać się za Wiedźmina i chciałbym zobaczyć, ile czasu mi zajmie. Kiedyś używałem Xfire, dopóki nie zamknięto go. Jaki program jest teraz najpopularniejszy, Evolve, Raptr czy jakiś inny?

Chyba Evolve, swego czasu można było przenieść godziny z Xfire do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować