Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Domyślam się że masz polską wersję językową programu (nakładka spolszczająca ściągnięta oddzielnie). Twój problem polega na tym, że masz spolszczenie nie pasujące do najnowszej wersji Xfire''a. Nowa wersja programu ma numer 1.67 a spolszczenie bodajże jest dobre tylko do wersji 1.5x. Jedynym wyjściem do pozbycia się problemów jest przejście na razie na angielską wersję programu i dokuczanie ludziom z www.xfire.pl by wydali nową wersję spolszczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:19, rick90 napisał:

Już sobie poradziłem przed Twoją odpowiedzią ale i tak dzięki ;)

Pewnie kliknąłeś kursorem w bok by zaznaczyć niewidoczną opcję OK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 19:00, lurynowicz napisał:

Pewnie kliknąłeś kursorem w bok by zaznaczyć niewidoczną opcję OK. ;)


To próbowałem wcześniej i nie wyszło;P Przeinstalowałem XFire''a i nie instalowałem spolszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:33, lurynowicz napisał:

A nie wystarczyło zmienić w opcjach języka z powrotem na angielski?

Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to spolszczenie tak robi. Przeinstalowałem tylko z tą różnicą, że sprawdziłem przed zainstalowaniem spolszczenia. Działało więc spolszczenia już nie instalowałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:13, Pepper Ronie napisał:

A XFire współdziała z Diablo II gdy gram w Battle.necie??? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!


Tak, można pisać i nabijać godziny. Jak może nie być takiej gry na Xfire? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:14, Pustelnik88 napisał:

Tak, można pisać i nabijać godziny. Jak może nie być takiej gry na Xfire? :D


Tzn. można rozmawiać w czasie gry przez mikrofon??? Sora ale nie jestem zbyt w temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:23, Pepper Ronie napisał:

> Tak, można pisać i nabijać godziny. Jak może nie być takiej gry na Xfire? :D

Tzn. można rozmawiać w czasie gry przez mikrofon??? Sora ale nie jestem zbyt w temacie....


Znaczy można pisać (coś a la GG)... Więcej informacji udzieli ci lurynowicz
On jest obyty w tym temacie :) Odpowiedz mu na posta pisząc swoje pytanie lub najlepiej skontaktuj sie z nim na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się tym, że w xfire siedzę również długo ;-)
Tak, można rozmawiać przez mikrofon, ale z tego co pamiętam to trzeba zminimalizować grę żeby zakończyć rozmowę głosową, toteż lepiej pozostać przy wiadomości tekstowej lub przesiąść się na TeamSpeak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:23, Pepper Ronie napisał:

Tzn. można rozmawiać w czasie gry przez mikrofon??? Sora ale nie jestem zbyt w temacie....

Owszem, można, ale jest to trochę męczące, gdyż trzeba minimalizować grę, a z wygodą wiele to wspólnego nie ma. Polecam używanie programów TeamSpeak tudzież Ventrilo (oba obsługiwane przez Xfire! - na takiej zasadzie, że można je odpalić przez Xfire, ale godzin nie nalicza, no bo to przecież zwykły program użytkowy). Wtedy można se rozmawiać do woli.

Pustelnik88 --> Znaczy można pisać (coś a la GG)... Więcej informacji udzieli ci lurynowicz Buehehe, czyżbym urósł do jakiejś rangi xfire''owego guru? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana nie mogę się zalogować na Xfire, to znaczy łączy się s serwerem ale nie połącza się i nic nie da się zrobić. Ktoś ma też taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy mój przypadek w którym w trakcie gry w Splinter Cell: Chaos Theory czy Counter Strike: Source, X-Fire powodujący zawieszenie się gry (jak i samego XF) to normalka ostatnio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:29, Sth`Devilish napisał:

Powiedzcie mi, czy mój przypadek w którym w trakcie gry w Splinter Cell: Chaos Theory czy Counter
Strike: Source, X-Fire powodujący zawieszenie się gry (jak i samego XF) to normalka ostatnio???


Sam gram nałogowo w SCCT i w osatnich dniach tego problemu nie było, ludzie grają (tak z Polski, jak i ze Stanów i całego świata), więc to pewnie jakiś Twój epizodyczny problem ;)

XFire jest przecudowny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SC:CT to już w ogóle... bo wywala się XF już przy samym logowaniu na serwery Nubisoftu ;] W CS:S gorzej, bo przy okazji się gra zawiesza na dobre i tylko reset mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:05, Sth`Devilish napisał:

W SC:CT to już w ogóle... bo wywala się XF już przy samym logowaniu na serwery Nubisoftu ;]
W CS:S gorzej, bo przy okazji się gra zawiesza na dobre i tylko reset mi pomaga.


Re-install Xa coś dał ? Jeśli nie to hm, zupełnie nie mam pojęcia, bo mi pomagał reset kompa/re-install Xa, a jeśli nie to czekałem aż minie. Jeżeli nie to na www.xfire.com jest gdzieś support i piszesz maila/na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, otóż na stronie x fire, wyświetla gry, które będzie naliczał w/w program. Zainstalowałem Morrowinda i jakoś mi nie zalicza, dlaczego ??A widnieje on na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować