Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

I już wiadomo. Nazwa użytkownika nie może mieć znaków polskich "ł,ś itd". Więc musisz zmienić nazwe konta na komputerze i reinstall xfire a jeśli to nie pomoże to zrób reinstall systemu. I na nowo xfire ale pamiętajac o nazwie konta użytkownika. Miałem ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 18:17, Gumiś2 napisał:

A masz przestawione klawisze? Tzn. jak były domyślne kombinacje to też nic mi nie działało,
ale jak ustawiłem własne to już chodzilo :)

Nie w tym tkwi problem.
Wielokrotnie zmieniałem kombinacje klawiszy, jednak to nie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:31, wdowiakm napisał:

Czy wam również Xfire nie chce się połączyć z serwerem?


To nie tylko u mnie, jakie szczęście. Już myślałem, że nowy antywirus po skanowaniu uznał xfire za wirusa, albo bot''a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:35, żyrafa napisał:

tak, chyba serwery im padły.


A już myślałem, że to u mnie jest coś nie tak... W sumie czuje się jak na gg bo tam to już rutyna ;/
Dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem coś ciekawego w tym updacie xfire. Mianowicie. "Added a web browser to Xfire In-Game. Hit Scroll Lock + W while playing any of these games to test it out: " Ciekawe o co z tym chodzi, wieczorem trzeba bedzie sprawdzić, chyba coś nowego wymyślili. Coś ze stronami internetowymi, ale co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:10, Ecko09 napisał:

Zauważyłem coś ciekawego w tym updacie xfire. Mianowicie. "Added a web browser to Xfire
In-Game. Hit Scroll Lock + W while playing any of these games to test it out: " Ciekawe
o co z tym chodzi, wieczorem trzeba bedzie sprawdzić, chyba coś nowego wymyślili. Coś
ze stronami internetowymi, ale co ;P


Możesz przeglądać strony internetowe podczas gry. Taka sama usługa jest od jakiegoś czasu na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 15:38, rybisiu napisał:

> Zauważyłem coś ciekawego w tym updacie xfire. Mianowicie. "Added a web browser to
Xfire
> In-Game. Hit Scroll Lock + W while playing any of these games to test it out: "
Ciekawe
> o co z tym chodzi, wieczorem trzeba bedzie sprawdzić, chyba coś nowego wymyślili.
Coś
> ze stronami internetowymi, ale co ;P

Możesz przeglądać strony internetowe podczas gry. Taka sama usługa jest od jakiegoś czasu
na Steam.


A to ciekawe, mi na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:06, zako95 napisał:

> > Zauważyłem coś ciekawego w tym updacie xfire. Mianowicie. "Added a web browser
to
> Xfire
> > In-Game. Hit Scroll Lock + W while playing any of these games to test it out:
"
> Ciekawe
> > o co z tym chodzi, wieczorem trzeba bedzie sprawdzić, chyba coś nowego wymyślili.

> Coś
> > ze stronami internetowymi, ale co ;P
>
> Możesz przeglądać strony internetowe podczas gry. Taka sama usługa jest od jakiegoś
czasu
> na Steam.

A to ciekawe, mi na pewno się przyda.


No bardzo przydatna funkcja. W CS''ie i TF2 kiedy czekasz na respawn można sobie popatrzeć na dziewczyny z NK :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:14, rybisiu napisał:

No bardzo przydatna funkcja. W CS''ie i TF2 kiedy czekasz na respawn można sobie popatrzeć
na dziewczyny z NK :E


H@H@H@H@H Dobre :D Spróbuje tak :D H@H@H@H@ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czemu te filmiki na Xfire mają tak tragiczne buforowanie... ;/ Minuta filmu wczytuje się przez około pięć minut, przez to praktycznie nie można nic normalnie obejrzeć... Nawet moje własne filmiki wczytują się tak długo, albo i jeszcze gorzej. Oficjalna stronka Xfire to totalna porażka, bo nic tam nie działa tam jak należy. A najgorsze jest to, że ludzie od Xfire nic sobie z tego nie robią... ;/ A mogła być to taka fajna strona o grach, a wyszło jak zwykle, bo wszystko tam działa gorzej niż beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:06, Sebat1 napisał:

Kurde, czemu te filmiki na Xfire mają tak tragiczne buforowanie... ;/ Minuta filmu wczytuje
się przez około pięć minut, przez to praktycznie nie można nic normalnie obejrzeć...
Nawet moje własne filmiki wczytują się tak długo, albo i jeszcze gorzej. Oficjalna stronka
Xfire to totalna porażka, bo nic tam nie działa tam jak należy. A najgorsze jest to,
że ludzie od Xfire nic sobie z tego nie robią... ;/ A mogła być to taka fajna strona
o grach, a wyszło jak zwykle, bo wszystko tam działa gorzej niż beznadziejnie...


U mnie wszystko się szybko wczytuje.Może po prostu słabszego neta masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 17:15, DarkMavid napisał:

U mnie wszystko się szybko wczytuje.Może po prostu słabszego neta masz.

2 MB, no rzeczywiście bardzo słaby internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona z profilem wczytuje się tragicznie, nawet niekiedy 5 minut.

Napisałem posta na forum z Xfire to naprawili..... na tydzień, potem wyszły nowe funkcje i znowu zaczęło mulić.
Już nie mówiąc o nigdy nieczyszczonej bazy forum Xfire, która ma 5 lat i przy prawie każdym wczytywaniu jest MySQL Error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 17:06, Sebat1 napisał:



U mnie filmy się szybko buforują. Sprawdzałem na jednym, buforuje się jak na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować