Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dziękuję, a tak BTW, to uczulenie na mnie Xfire ma tylko przy okazji katowania DMC4 (chociaż może było coś podobnego we FlatOut, ale nie pamiętam ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 11:38, Pernia napisał:

W panelu sterowania włącz miks stereo dla urządzenia nagrywającego i odznacz ''wyciszenie''.


Dzieki wielkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 12:48, wiader napisał:

> W panelu sterowania włącz miks stereo dla urządzenia nagrywającego i odznacz ''wyciszenie''.


Dzieki wielkie. :)

np, sam wczoraj szukałem tego, i znalazłem. Pamiętałem to sie podzielilem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie przesyła mi screenów do profilu na xfire? Zrobiłem wczoraj- przedwczoraj 4 screeny z UT2004, a w profilu mam tylko jeden. Natomiast z GoWa już wielu screenów mi do profilu nie przesłało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 15:28, Ecko09 napisał:

Czemu nie przesyła mi screenów do profilu na xfire? Zrobiłem wczoraj- przedwczoraj 4
screeny z UT2004, a w profilu mam tylko jeden. Natomiast z GoWa już wielu screenów mi
do profilu nie przesłało...

A "kazałeś" xfire je wysłać?
Automatyczne wysyłanie działa tylko tuż po wyjściu z gry, jak je anulujesz to musisz wysyłać ręcznie.
Jest jeszcze kwestia będów xfire. Jeśli xfie wykrzaczy ci się zanim wyświetli okienko z zapytaniem czy o wysłanei screenów -okienko to oznacza, że wszystkie screeny zostały już skonwertowane i zakodowane- to zostaną ci same bitmapy, których już później nie wyślesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam od kilku dni błąd wyświetlający się przy raporcie aktywności w programie? Próbowałem już reinstala, ale jakoś nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na dysk mogę jakieś filmiki śćiągnąć, :D bo bardzo mnie się jeden podoba i chcę go koledze wysłać, w sumie bym mógł do niego linka wysłać, ale ten coś narzega że mu się nie otwarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie nagrywania. Gram w TF2 przy 60 FPSach, a ostatnio parę rzeczy kręce bo robię nowy film. Po włączeniu nagrywania robi mi się 15 FPS, nie da się tak grać. Da się ustawić gdzieś, by nagrywanie mniej zżerało? Może jest to w jakiś sposób związane z tym, że też pliki zajmują dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co możesz zrobić to ustawić połowę rozdzielczości i 30 klatek na sekundę. Najprawdopodobniej już to masz ustawione i nic już nie pomoże. U mnie w CoDzie z 180 FPsów spada mi na 50-60. Najlepiej nagrywać albo przez grę albo frapsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Był kiedyś taki plik, który służył do wykrywania gry, że np. gra xx potrzebuje pliku xx.exe do działania.

Jako że mam grę z gazety, a xfire chce steama, chciałem zmienić te steam.exe na xx.exe itd, ten plik był kiedyś xfire.ini, jak jest teraz?

Bo tam mam tylko ogólne ustawienia, żadnej listy gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W xfiregames.ini czy jak to się tam zwie, musisz właśnie zmienić ścieżkę docelową skąd ma się uruchamiać gra. Zalecam poszukać na forum xfire odpowiedniego wątku, gdzie będziesz miał już gotową linię komend, tylko do wklejenia do tego pliku. Wpisz w wyszukiwarce nazwę gry i poszukaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja mam tylko czterech takich durniów na liście. W tym miejscu chciałbym ich pozdrowić :P

Mogę w jakiś sposób wyszukać grę, której nie mam na liście. Chodzi mi o grę Kameleon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 16:06, MaccCry napisał:

Mogę w jakiś sposób wyszukać grę, której nie mam na liście. Chodzi mi o grę Kameleon.

Tej gry XFire po prostu nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować