Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 12:13, 8bit napisał:

> Bo dostałem invite''a a nie wiem jak przyjąć :P
Jeśli dostałeś invite, to w zakładce Notifications możesz zaakceptować.


Hmm zobaczę, może podziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 11:15, Piciambeer napisał:

Haha, całe XFire jest w ASCII xD

Jak zobaczyłem post na xfire "Portal XFire zhakowany" to przyznam się, że przez chwile zapomniałem, że dzisiaj 1.04 :P Żart słaby, choć przekonujący. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 14:13, soshman napisał:

Fajnie moje screeny teraz wyglądają. ;P

Moje też wyglądają zacnie :)

Dnia 01.04.2010 o 14:13, soshman napisał:

Ale i tak najlepsze to teraz loga strony wyglądają. :)

Oj tak. Przypominają się czasy pierwszych komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:55, 8bit napisał:

> Haha, całe XFire jest w ASCII xD
Jak zobaczyłem post na xfire "Portal XFire zhakowany" to przyznam się, że przez chwile
zapomniałem, że dzisiaj 1.04 :P Żart słaby, choć przekonujący. ;]

To nie żart to...kpina. U mnie stronka xfire wiesza się niemiłosiernie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo masakra a ja dałem się nabrać xD własnie wszedłem do tego topicu żeby zobaczyć jak dyskusja na ten temat przebiega a tu Prima aprilis ;) hehe ale tekst przekonujacy.. :p


Portal Xfire zhackowany!
Dzisiejszy dzień na długo zapadnie w pamięci zarówno pracownikom, jak i użytkownikom Xfire. Ze smutkiem donoszę (póki system newsów jeszcze działa...), że tej nocy grupa hakerska M4d3r F4k3rs, zrzeszająca wyjętych spod prawa informatyków mongolskich dokonała ataku na portal Xfire. Szkody, jakie wyrządzili, są wręcz niesłychane. Porażająca większość grafik i styli została bezpowrotnie skasowana. Wygląda też na to, że cała baza screenshotów przesłanych przez tyle lat uległa hakerskiej deformacji. … naprawdę, nie wiem co powiedzieć…
Boże, miej nas w opiece…
Co prawda, istnieje mikroskopijna szansa przywrócenia do poprzedniego stanu portal i bazę danych Xfire, jednak przy obecnym stanie psychiki naszych administratorów (zaawansowana nerwica), jest to zadanie niemalże niewykonalne.
Jeśli będziemy mieć więcej informacji na temat zaistniałej sytuacji, postaramy się Was informować na bieżąco, jeśli oczywiście serwis totalnie nie padnie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 12:41, Dark_Sebat napisał:

Może ktoś mnie oświeci co to za gra widnieje w moim spisie ''''zainstalowanych GIER''''?
O_o


Hehe, nie martw się, ja mam np. Microsoft media player w zainstalowanych ;) Nie wiem o zo be, może taki żarcik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to związane z możliwością ustawienia "muzycznego statusu", w którym wyświetla się aktualnie słuchana piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2010 o 12:49, milten6 napisał:

Najprawdopodobniej jest to związane z możliwością ustawienia "muzycznego statusu", w
którym wyświetla się aktualnie słuchana piosenka.

To chyba najbardziej prawdopodobne. Sam z muzycznego statusu nie korzystam, nie mniej umieszczanie programów tam gdzie przez długi czas były tylko i wyłącznie gry, trochę mnie zaskoczyło.

@Sad_Statue
Jakby jeszcze działało In Game podczas korzystania z tych programów, to dopiero byłby żarcik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, co rozumiesz przez wolno, bo mi stronka z moim profilem włączyła się w jakieś 20-30 sekund przy necie 512 kb/s. Główna też chodzi w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować