Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2011 o 15:20, Ecko09 napisał:

Żaden to dowód ,gdyż u mnie to nie pomaga. To jest wina GoWa, nie xfire.

Prędzej kompatybilności GoW''a ze sterownikami - o ile moje sterowniki we wrześniu/październiku pozwalały mi na nagrywanie filmików/SS to tyle jak chciałem hmmm... jakieś dwa miesiące temu zagrać co-opa z gramowiczem +streamować to:
1. Horrendalne pingi(zapomniałem o tym, że stream zabiera mój cały limit wysyłania)
2. Jakiej rozdziałki/szczegółów bym nie ustawił to FPSy skakały(!) w zakresie 5-25 FPS.

Poza tym chyba zauważyłeś, że znajdzie się lista gier, które w ogóle nie mają wykrywania xfire w grze? W sumie to bez przyczyny. Przykładowo zagrywam się z kumplami w Combat Arms, bez pamięci. Dorwałem się do możliwości nagrywań z gry poprzez modyfikacje xfire_games.ini(?). Z jednej strony byłem zadowolony, z drugiej nie. Wreszcie mogłem coś wrzucać z tej gry, ale wygoda korzystania z gry, mając tą funkcję... masakra. Doszła mi tylko większa awaryjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 08:52, Salwatorowiec napisał:

masz dowód na to, że tak jest?



Rome Total War - złota edycja - po godzinie gry przy włączonym xf gra strasznie spowalnia, a przy jej wyjściu jest error. Przy wyłączonym xf całkowicie gra nie robi żadnych problemów.

Podobnie w Shifcie 2 ... przy włączonym xf gra widocznie gorzej działa niż przy włączonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z Xfire.Wczoraj działało normalnie, a dziś jak włączam to zawsze jest brak odpowiedzi po akiś 10 sekundach..Reinstalowałem już kilka razy.Pobierałem od nowa też parę razy.Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 16:29, matis9988 napisał:

Witam! Mam problem z Xfire.Wczoraj działało normalnie, a dziś jak włączam to zawsze jest
brak odpowiedzi po akiś 10 sekundach..

Brak odpowiedzi przy logowaniu, czy jak? Bo jeśli tak, to czasem tak się w xfire zdarza. Zazwyczaj po kilku minutach/godzinach problem sam znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 10:27, dreamer94 napisał:

> scroll lock + v
Ok, dzięki. A można jakość zwiększyć jakość nagrania ?

wejdź sobie w opcje ==> video. tam masz wszystko - klatki na sekundę i wybór połowy bądź pełnej rozdzielczości nagrywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić rozszerzenie czy wielkość pliku, trzeba go skonwertować zewnętrznym programem.
Od siebie mogę polecić Format Factory, bardzo prosty w użyciu programik. Wybierasz format, rozdzielczość zostaw taką jaka jest, video bitrate zmień na 1000-1500 (bo nagrany filmik ma około 50000) i gotowe.
Oczywiście straci film trochę an jakości, ale również sporo na rozmiarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo mi nic o żadnych limitach przy wrzucaniu swoich filmów na xfire, także może problem wystąpił po Twojej stronie, błąd konwersji, czy utrata połączenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawić żeby xfire wykrywało Farmville i Cityville?
Widzę że obie gry na liście są, w obie grął ktoś z uroczej rubryczki ''friends of friends playing'' ale nie mam pomysłu jak to podpiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu szukam klanu/gildii, która zrzesza dużą liczbę graczy i gra w większość popularnych gier sieciowych na PC. Chodzi mi o taką grupę ludzi, że będąc na xfire czy komunikatorze głosowym można swobodnie przechodzić pomiędzy pokojami różnych gier (np. WoW, a potem BC2) i grać ciągle z tymi samymi ludźmi. Istnieją w ogóle takie? Mogą być międzynarodowe (anglojęzyczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W wyniku poszukiwań programu do nagrywania fragmentów gier trafiłem na XFire.
I mam kłopot, mianowicie:
1) Gra zalicza ogromne spadki FPS
2) Są lagi w grze na linii audio-video
3) Sam film zajmuje dość dużo

Pomożecie w zlikwidowaniu tych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować