Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 19:58, Harrolfo napisał:

Możecie oglądać screeny na stronie?
Mi pojawiają się tylko całe czarne.


U mnie normalnie się wyświetlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego xfire nie pokazuje mi czsu gry w WOW-ie? Jak robię wykryj grę to wszystko pięknie, odpalam grę przez xfire, włącza się ale czasu nie nalicza. Dodam że ten problem występuje tylko z tą jedną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co oznacza ten błąd: Błąd wysłania - brak Socketu w nagłówku?
Zrobiłem 44 screeny w Assassin''s Creed II, a przez ten komunikat zuploadowało się tylko 7, po czym znikło okno ze screenami Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że tutaj jeszcze nikt nie pisał a widzieliście nową wersję xfire? Była gdzieś 2 tygodnie temu przez jeden dzień i to raczej beta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 08:09, Magok napisał:

Widze, że tutaj jeszcze nikt nie pisał a widzieliście nową wersję xfire? Była gdzieś
2 tygodnie temu przez jeden dzień i to raczej beta była.


beta.xfire.com. Mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z założenia zła nie jest, ale w obecnej formie nie da się jej użytkować. Wymaga wielu poprawek niemal w każdym aspekcie. Póki co jest słabo. Może gdy wyjdzie finalna wersja to się do niej przekonamy. Standardowy, stary wygląd o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na xfire.com czy beta.xfire.com? Ten drugi adres działa mi normalnie, za to pierwszy nie działa na żadnej z przeglądarek, nie jest też blokowany przez antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beta.xfire.com
Ale nie polecam wchodzić gdyż ciężko później wrócić do starego wyglądu. Nie jest to niemożliwe, ale przynajmniej ja się trochę namęczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 14:45, Kraju napisał:

beta.xfire.com
Ale nie polecam wchodzić gdyż ciężko później wrócić do starego wyglądu. Nie jest to niemożliwe,
ale przynajmniej ja się trochę namęczyłem.


Przecież to zajmuje kilka sekund wystarczy nacisnąc na ten pomarańczowy banner u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nowy skin? Na początku mi się spodobał, jednak do czasu, gdy próbowałem znaleźć to i owo. Za bardzo przekombinowany, nieczytelny, niewygodny (identycznie jak nowa strona GOL-u). Na razie zostaję przy starym dobrym wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 14:31, Gumisiek2 napisał:

Wchodzisz na xfire.com czy beta.xfire.com?


Na xfire.com . Używam Opery i nie zauważyłem żadnych problemów z działaniem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem rano się zalogować na xFire to cały czas przy wczytywaniu zatrzymuje się na sprawdzaniu loginu, a wczoraj wieczorem było wszystko dobrze. O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować