Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2012 o 19:23, Harrolfo napisał:

Napisz, jak u Ciebie wygląda kod dla tej gry.


[4956_2]
LongName=Heroes of Might and Magic V - Hammers of Fate
ShortName=homm5hof
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam\InstallPath
LauncherExe=steam.exe
DetectExe=SteamApps\*\heroes of might and magic 5\bina1\testapp.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 15380 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego:

[4956_2]
LongName=Heroes of Might and Magic V - Hammers of Fate
ShortName=homm5hof
LauncherDirKey=HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve\Steam\InstallPath
LauncherExe=testapp.exe
DetectExe=SteamApps\*\heroes of might and magic 5\bina1\testapp.exe
Launch=%UA_LAUNCHER_EXE_PATH% -applaunch 15380 %UA_LAUNCHER_EXTRA_ARGS% %UA_LAUNCHER_NETWORK_ARGS%
InGameRenderer=D3D9
InGameFlags=USE_PRESENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wie ktoś jak uporać się z problemem nienaliczania godzin w R6: Vegas 2? Xfire grę wykrywa, ale już nie wykrywa jej włączenia. Próbowałem już chyba wszystkiego, nawet google padło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tym razem mam problem z CoD Black Ops. Xfire grę wykrywa, jak włączę ją to też wszystko cacy, mogę screena zrobić, wczyta mi go na stronę, ale godzin już nie nalicza na stronie. Co jest? Kumpel ma to samo. Oboje jedziemy na Win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dziwny problem. Pod koniec zeszłego roku grałam w FEAR, przeszłam go w kilkanaście godzin, Xfire wszystko naliczyło (już nie pamiętam ile to było dokładnie h) a teraz jak patrzę na mój profil http://beta.xfire.com/profile/neysha to pisze że FEAR 0 h zarówno tygodniowo jak i ogółem. Co jest? Zresztą dotyczy to też kilku innych gier, których czas grania mi się nie zgadza np. FIFA 09 - na pewno nie grałam w nią tylko 3h ogółem...

Edit. teraz sprawdziłam na starej wersji x-frajera http://classic.xfire.com/profile/neysha/ i tutaj godziny mam naliczone dobrze. Czemu na nowej wersji strony jest źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nadal jest wersja beta, co oznacza, że nie wszystko musi działać. Dlatego ja używam starej wersji. Jest zdecydowanie lepsza pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 14:00, Kraju napisał:

Bo to nadal jest wersja beta, co oznacza, że nie wszystko musi działać. Dlatego ja używam
starej wersji. Jest zdecydowanie lepsza pod każdym względem.

"Attention Xfire Users:
On January 31st, the classic Xfire website is coming to an end.
Don''t fret, as we have some exciting stuff lined up.
Stay tuned... "

Wpierw główna na gram.pl, teraz to.
Przecież na becie nie da się pracować.
>.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 14:38, Niewiernus napisał:

Przecież na becie nie da się pracować.


Mam to samo. Też nad tym ubolewam. Liczę, że po wyjściu z bety jakoś to wszystko będzie sprawnie funkcjonować. Jak nie, to przestanę używać strony, a postanie tylko program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2013 o 14:38, Niewiernus napisał:

"Attention Xfire Users:
On January 31st, the classic Xfire website is coming to an end.
Don''t fret, as we have some exciting stuff lined up.
Stay tuned... "


Hęęę? Przecież ta nowa wersja wygląda tragicznie, jest maksymalnie nieprzejrzysta. Damn it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, dopiero co się na stare Xfire przerzuciłam, bo wcześniej męczyłam się z tą betą myśląc, że "a nuż coś poprawią i będzie cacy", a tutaj taki zonk :|

A tak z innej beczki, to czy istnieje możliwość usunięcia gry z listy na naszym profilu Xfire? Wiem, że można ukryć, ale wywalić całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:03, Neysha napisał:

A tak z innej beczki, to czy istnieje możliwość usunięcia gry z listy na naszym profilu
Xfire? Wiem, że można ukryć, ale wywalić całkiem?

możesz ukryć co równa się wywaleniu jej z Twojego profilu. na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:09, Maurycy_69 napisał:

> A tak z innej beczki, to czy istnieje możliwość usunięcia gry z listy na naszym
profilu
> Xfire? Wiem, że można ukryć, ale wywalić całkiem?
możesz ukryć co równa się wywaleniu jej z Twojego profilu. na jedno wychodzi


Wiem wiem z tym ukrywaniem. Po prostu chciałam zrobić czystkę z gier typu demo albo w takie co grałam poniżej 1 h, żeby nigdzie w ogóle się nie pałętały po profilu nawet jako ukryte. No ale jak się nie da to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:16, Neysha napisał:

Wiem wiem z tym ukrywaniem. Po prostu chciałam zrobić czystkę z gier typu demo albo w
takie co grałam poniżej 1 h, żeby nigdzie w ogóle się nie pałętały po profilu nawet jako
ukryte. No ale jak się nie da to trudno.

oj tam przecież dużo tego nie masz. A jak ukryjesz będą widoczne tylko dla Ciebie i tylko w edycji profilu a chyba nie zaglądasz tam 3 razy dziennie że aż tak będą Ci uprzykrzać życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 20:27, Maurycy_69 napisał:

oj tam przecież dużo tego nie masz. A jak ukryjesz będą widoczne tylko dla Ciebie i tylko
w edycji profilu a chyba nie zaglądasz tam 3 razy dziennie że aż tak będą Ci uprzykrzać
życie :P


No przeżyję, przeżyję :P Może kiedyś wprowadzą taką opcję w nowej wersji, choć gdzieś czytałam, że ekipa Xfire jest do tego niechętna i w sumie mają też ku temu swoje argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary xfire IMO jest lepszy niż nowy, choć z drugiej strony nowy to beta (finalna wersja i tak będzie taka jak beta :P). Tak czy tak, jak przyjdzie czas, po prostu się nie będzie za często zaglądać na stronę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować