Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brutal Legend oficjalnie na PC! Wymagania sprzętowe, trailer, screeny, bonusy

43 postów w tym temacie

Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze
> konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.
To z pewnością kupie a na Vikinga nawet nie zwróciłem uwagi.. Więc już z tego powodu nie będzie tak samo ;). Ciekawe czy doczekamy się polskiego wydania. Tu z kolei może być tak samo jak z V:BfA bo nie pogardziłbym Brutalem za 29.90. Szczególnie w wersji z soundtrackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się tam Viking podobał, choć był za łatwy na tzw. poziomie trudnym. Calak w nim mam, teraz się zastanawiam, czy sobie pre-ordera Brutal Legend nie zrobić ( bo wygląda ciekawie, a konsoli nie mam, że by sprawdzić w praktyce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 20:07, Kraju napisał:

Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze
konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.

A dlaczego się nie zachwycać, skoro można w końcu zagrać w uznaną grę? Nie rozumiem, jakie ma tu znaczenie fakt, że to kilka lat po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 20:22, Madoc napisał:

A dlaczego się nie zachwycać, skoro można w końcu zagrać w uznaną grę? Nie rozumiem,
jakie ma tu znaczenie fakt, że to kilka lat po premierze.


Po prostu, to trochę zabawne i tyle. Jak mieli zrobić wersję PC, to czemu teraz a nie rok po premierze na konsolach. Wtedy prawdopodobnie gra była by popularniejsza, jak by wyszła na trzy platformy. A tak ? Ktoś obejrzy kartę na steamie i machnie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie chodzi o graczy. Tylko o newsy. Pełne ekscytacji i zadowolenia, że gra w końcu wyszła po kilku latach na PC. Tym bardziej, że jakiś czas temu były o tym plotki. Wystarczyłoby stonować jakieś newsy, a nie zachwycać się byle ochłapem (ta gra to nie ochłap, mówię ogólnie), tylko po to, żeby mieć newsa i ludzie wchodzili w niego.
Chodzi mi raczej o poziom growego dziennikarstwa. Czasami ciężko mi jest odróżnić plotka czy innego pudelka od serwisów growych. Różnica jest tylko taka, że te drugie są o grach i branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze
>
> > konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.
> To z pewnością kupie a na Vikinga nawet nie zwróciłem uwagi.. Więc już z tego powodu
> nie będzie tak samo ;). Ciekawe czy doczekamy się polskiego wydania. Tu z kolei może
> być tak samo jak z V:BfA bo nie pogardziłbym Brutalem za 29.90. Szczególnie w wersji
> z soundtrackiem.

Bo Ty kupisz to nie będzie tak samo. Ja kupiłem Vikinga a nie kupię tego. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 20:22, Madoc napisał:

> Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze

> konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.
A dlaczego się nie zachwycać, skoro można w końcu zagrać w uznaną grę? Nie rozumiem,
jakie ma tu znaczenie fakt, że to kilka lat po premierze.


Uznaną grę? Chyba mnie coś ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach gra się nie przyjęła bo wystarczyła że bitwy gra się jak w RTSy i to wystarczyło co niektórzy recenzenci mieli nieco więcej oleju w głowie i palnęli wprost gameplay jak G:CK ora A&D i to niektórych przyciągnęło i spodobało im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę jest się czym zachwycać. -_- Nie dość, że dostajemy grę kilka lat po premierze
> konsolowej, to wyjdzie pewnie to samo co z Vikingiem. Przejdzie bez echa.

Bo Viking nie był tak dobrą grą jak Brutal Legend? To Ci pewnie nie przyszło do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to znak ze Double FIne ma pelna kontrole nad marka (wersje konsolowa wydalo EA) i mozna spodziewac sie jakiegos caigu dalszego. Bardzo fajna gra z mocnym soundtrackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, przeszedłem całą na xboxie i kupię na pewno na pcta. Gdyby tylko nie wymagali stałego łącza internetowego lub steama do gry single...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre posiadam na PS3 i mowiac ogolnie...byla srednia ;) Za to pochwaly na stojaco zasluguje soundtrack. Mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować