Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy klucze do bety SimCity

176 postów w tym temacie

Już się wszystkie rozeszły, jest losowanie na cdaction, wysłałem tam meila zanim za którymś razem udało się dostać klucz tutaj, jak wylosują mnie to się chętnie z kimś podziele, ale proponuje samemu wysłać odpowiedz na ich pytanie i wziąźć udział w tym ich konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie udało mi się żadnego kodu załapać. A tak chciałem zobaczyć jak ta gra wygląda bo nie wiem czy kupować. Gram.pl dajcie więcej kluczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu złapałem klucz na oficjalnym profilu SimCity na FB, poszukajcie może jeszcze jakieś klucze krążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jest godzina 13.27, jest napisane, że gra będzie dostępna dzisiaj o 13 i nie można pobrać. Wy możecie?

BTW o jaką strefę czasową chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 13:29, SerwusX napisał:

Hmm, jest godzina 13.27, jest napisane, że gra będzie dostępna dzisiaj o 13 i nie można
pobrać. Wy możecie?


U mnie do wczoraj było napisane, że beta będzie dostępna od 15, a nie 13. Przed chwilą nawet uruchomiłem orgina i nadal takie info mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa, zasysam. :D
Coś za szybko idzie, pewnie jakiś instaler ściąga czy coś?

EDIT: Tak myślałem. 12 Gb w minutę to chyba trochę za szybko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 GB.
BTW mi się już ściągnęło. Strasznie szybko.
EDIT:
Dziwne, pisało że gra ma 12, ściągnęło się ponad 2 i działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 15:58, sracia napisał:

Wie ktos ile to waży?

Mi się bardzo szybko ściągnęło może półgodzinki. Ale strasznie krótka ta beta. Fajne jest to że można udoskonalać budynki, np. nowe garaże dla wozów strażackich, nowe sale w szpitalach czy szkołach. No niestety nie miałem okazji uświadczyć tej najważniejszej w tej grze, tak mówią twórcy, kwesti sieciowej. W całym regionie byłem sam i nie widzę innego powodu ciągłego połączenia z siebią jak tylko kolejne zabezpieczenie przed piratami. Mogli by powiedzieć to wprost. Niestety ale podziękuje, nie porwali mnie tą betą na tyle bym zapłacić 180 zyla? co to jest w ogóle za cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo przyjemna, a ja zazwyczaj nie gram w gry tego typu (aczkolwiek w SC3000 grałem drzewiej często). Nie jestem jednak skłonny zapłacić za nią takiej kwoty. Kto wie, może kiedyś w jakiejś promocji, za 30 złotych, to owszem, chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się nie załapał, to ma jeszcze jedną szansę: GUBT-JKAA-5P6L-3EW7-FAMN. Mój klucz bezpośrednio ze zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 17:16, RamboPL napisał:

Jeśli ktoś się nie załapał, to ma jeszcze jedną szansę: GUBT-JKAA-5P6L-3EW7-FAMN. Mój
klucz bezpośrednio ze zgłoszenia.


Dzięki za ten kodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować