Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy klucze do bety SimCity

176 postów w tym temacie

Zamówiłem edycję kolekcjonerską na originie miesiąc temu(opłacone by mastercard), ale jeszcze klucza nie dostałem. Za to tutaj udało się jeden skołować. Te klucze działają, tylko tak dużo ludzi je łapie że ciężko cokolwiek ustrzelić - udało mi się to dopiero przy 4 podejścu (a próbowałem od 11). Jeśli jutro do 15 dostanę klucz z origina to mogę nim z kimś się podzielić.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sprawdził betę, ale zanim ściągnę Origina, założe konto, to już będzie "po ptokach", może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż już pisali, że nie mają więcej. :)
Na wielu innych serwisach teraz jest wysyp tych kluczy, postaraj się, to może coś uciułasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 20:43, SerwusX napisał:

Toż już pisali, że nie mają więcej. :)
Na wielu innych serwisach teraz jest wysyp tych kluczy, postaraj się, to może coś uciułasz.

A gdzie na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 20:48, Janek_Izdebski napisał:

> Toż już pisali, że nie mają więcej. :)
> Na wielu innych serwisach teraz jest wysyp tych kluczy, postaraj się, to może coś
uciułasz.
A gdzie na przykład?

Spróbuj tutaj może ci się jeszcze uda:
http://www.cdaction.pl/news-30943/simcity-wez-udzial-w-polskiej-becie-mamy-klucze.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą podane jeszcze jakieś klucze? Każdy z powyższych został już wykorzystany, a z wielką chęcią chciałbym przetestować grę i zdecydował czy opłaca się ją kupować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować