Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książka Krzysztof Gonciarz "WebShows: Sekrety wideo w Internecie" teraz taniej i z bonusem w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

gram.pl

Oba ma? Książkę WebShows: Sekrety wideo w Internecie ma? E-book Wybuchające beczki ma? Jak nie ma, to teraz może się w nie zaopatrzyć w sklepie gram.pl w bardzo dobrej cenie!

Przeczytaj cały tekst " Książka Krzysztof Gonciarz "WebShows: Sekrety wideo w Internecie" teraz taniej i z bonusem w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym i sie przekonal, czy Gonciarz napisal tam cos sensownego. Jednak po dosc watpliwej jakosci "beczek" troche sie boje wywalic 5 dych w bloto. Tym bardziej, ze filmowa tworczosc autora zupelnie do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 11:27, Tenebrael napisał:

Kupilbym i sie przekonal, czy Gonciarz napisal tam cos sensownego. Jednak po dosc watpliwej
jakosci "beczek" troche sie boje wywalic 5 dych w bloto. Tym bardziej, ze filmowa tworczosc
autora zupelnie do mnie nie przemawia.

Ma przemawiać do kogos, do kogo łatwiej przemówić :P
Ja dla przykładu nie kupuje nic z mainstreamu, a wręcz przeciwnie od tego bagna trzymam się z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 13:55, Vojtas napisał:

Drogo, a jakoś nie wydaje mi się, by akcja wciągała niczym dobry kryminał. :P


Akurat tutaj musze oddac Krzyskowi sprawiedliwosc, ze beczki byly napisane bardzo ciekawie, jesli chodzi o styl. Szkoda tylko, ze merytorycznie jest juz znacznie, znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 13:33, Ostrowiak napisał:

a ja, w środę mamy palenie jego kukły w Szczyrku


Rozumiem, że marzanna w tym roku również będzie miała jego fizjognomię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować