Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy tak wygląda kontroler PlayStation 4?

33 postów w tym temacie

Wiem, że mówienie o wygodzie czegoś na podstawie zdjęcia to jak rozmowa ślepego z głuchym o kolorach, ale mimo to... wygląda na mało wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 10:46, Phobos_s napisał:

Wiem, że mówienie o wygodzie czegoś na podstawie zdjęcia to jak rozmowa ślepego z głuchym
o kolorach, ale mimo to... wygląda na mało wygodny :)

Wygląda na równie wygodny, co Dual Shock, tyle, że gałki ma z wgłębieniem. Szkoda, że spustów nie widać, tam DS3 sporo tracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, że mówienie o wygodzie czegoś na podstawie zdjęcia to jak rozmowa ślepego z głuchym
> o kolorach, ale mimo to... wygląda na mało wygodny :)

I jak jeszcze dodać że to prototyp, to nie ma sensu nawet zastanawiać się czy jest wygodny czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No piękny to ten kontroler nie jest, ale założę się, że finałowa wersja będzie wyglądała nieco..."szczuplej". Dziwnie wygląda , ale to pewnie efekt porównywania ze starym DS, który był bardziej proporcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam złe wieści: to dopiero początek :p

A pad? Wygląda jak pad...A czy wygodniejszy to się niebawem okaże, chętnie sam bym sprawdził;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeny ile możecie mówić o tych plotkach PS 4 i Xbox 720 już mi się rzygać chce jak widzę
> te artykuły


Bez przesady, nie ma tego tak dużo. Gram.pl jest o grach i sprzęcie do nich potrzebnym. Dziwisz się, że nowa generacja konsol jest opisywana na portalu branżowym??? Jak się news nie podoba, to nie wchodzę, tyle w temacie.....


Przypomnij sobie hype w czasie przed i po premierze Wiedźmina 2. To to jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00 @Gar
Chodziło mi o to, że wygląd na bardzo masywny i ciężki. Taki... "niezgrabny"...
Wiem, że to nie jest finalny produkt i do czasu premiery konsoli może się znacząco zmienić.
Ale nie zmienia to faktu, że w tym stadium pad wygląda mocno średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiem, że mówienie o wygodzie czegoś na podstawie zdjęcia to jak rozmowa ślepego
> z głuchym
> > o kolorach, ale mimo to... wygląda na mało wygodny :)
> Wygląda na równie wygodny, co Dual Shock, tyle, że gałki ma z wgłębieniem. Szkoda, że
> spustów nie widać, tam DS3 sporo tracił.

Równie wygodny co DualShock, czyli w ogóle nie wygodny? (Chyba, że ktoś ma małe dłonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 12:09, Phobos_s napisał:

@Dared00 @Gar
Chodziło mi o to, że wygląd na bardzo masywny i ciężki. Taki... "niezgrabny"...

Pad od pierszego Xboxa też taki się wydawał, a bardzo wygodny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:16, Bukcio napisał:

To do czego jest podłączony pad to PS4? xD ;]


pewnie jakis prototyp PS4, ale nie pod wzgledem designu tylko bebechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Wiem, że mówienie o wygodzie czegoś na podstawie zdjęcia to jak rozmowa ślepego
>
> > z głuchym
> > > o kolorach, ale mimo to... wygląda na mało wygodny :)
> > Wygląda na równie wygodny, co Dual Shock, tyle, że gałki ma z wgłębieniem. Szkoda,
> że
> > spustów nie widać, tam DS3 sporo tracił.
>
> Równie wygodny co DualShock, czyli w ogóle nie wygodny? (Chyba, że ktoś ma małe dłonie)

Ja mam duze i mnie nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te analogowe gałki to super rozwiązanie jeśli faktycznie je zaimplementują, bo czasami po prostu palce się ześlizgują z gałek przy ostrej grze, a to oznacza mniejszą precyzję. Mam także nadzieje, że będzie równie wygodny dla mnie, co aktualny Dualshock 3, który leży w moich dłoniach idealnie.
Zostaje tylko kwestia triggerów ale sądzę, że uczą sie na błędach i zrobią je wklęsłe a nie wypukłe.
Wygląd ciężko oceniać gdyż jest to prototyp, ale jeśli to "świecidełko" trochę zmniejszą i zbliżą się do wyglądu Dualshocka to będzie super sprawa.

I jeszcze moje małe marzenie, żeby tak Razer mógł zrobić ich wersje tego pada, to był bym w niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować