Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRID 2 - masa gameplayu!

8 postów w tym temacie

Gra może i dobra, ale moją najbardziej wyczekiwaną przez mnie grą wyścigową jest Project CARS. Samym modelem oraz fizyką jazdy bije wszystkie gry... Nie wspominając o grafice :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika w project cars nie zachwyca, owszem na trailerach wyglada niezle, ale w samej grze jest zbyt prosta i sztuczna

czekam na grid2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra może i dobra, ale moją najbardziej wyczekiwaną przez mnie grą wyścigową jest Project
> CARS. Samym modelem oraz fizyką jazdy bije wszystkie gry... Nie wspominając o grafice
> :D!
Sam w Project CARS nie grałem, ale ludzie z bety narzekają, że fizyka jazdy jest do niczego a na dodatek twórcy są zbyt zadufani w sobie żeby to zmienić.
A co do fizyki jazdy to chyba nie ma nic lepszego od LFS. I w niego zamierzam grać jak przyjdzie moje G27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Project CARS. Samym modelem oraz fizyką jazdy bije wszystkie gry...

Haha dobre. :D Widać nie grałeś w grę i powielasz zdanie osób, które chyba w życiu nie grały w inne gry wyścigowe. Fizyka jest tak daremna, że szkoda gadać. Fakt, grafika bardzo ładna, ale co z tego? Kto nie grał polecam rFactora 2 i nie jakies scrackowane wersje co ludzie graja w wersje pre-alpha z przed roku tylko aktualne buildy gry. To jest fizyka.

A co do GRiD 2. Patrząc na zachowanie tych samochodów mam wrażenie, że Mario Kart miał lepszą fizykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... rzygać mi się chce jak oglądam te gameplaye. Każde wejście w zakręt = "drift". Widać zdaniem Codemasters zakręty najszybciej pokonuje się bokiem.
Do tego strasznie szarpie tymi samochodami. To wygląda źle. Grają na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować