Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa postać i nowe gameplaye z Injustice: Gods Among Us

13 postów w tym temacie

To z tym pociągiem było fajne. W ogóle podoba mi się w Injustice (nie wiem na jakim poziomie było to w Mortal Kombat) ta interakcja z rzeczami dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widzę Batmana w towarzystwie tych "lalusiów". Co do hypowanych wszem i wobec interakcje z otoczeniem: zredukowano ich do poziomu rzutu kamieniem wygląda fatalnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 14:53, zadymek napisał:

Jakoś nie widzę Batmana w towarzystwie tych "lalusiów".

Przecież Batman od lat jest w towarzystwie tych lalusiów.

>Co do hypowanych wszem i wobec

Dnia 17.02.2013 o 14:53, zadymek napisał:

interakcje z otoczeniem: zredukowano ich do poziomu rzutu kamieniem wygląda fatalnie:/

Nie tylko rzucanie, postacie mogą się też odbijać od otoczenia, by wykonywać mocniejsze ataki, albo wrzucać przeciwników w różne obiekty. W Jaskini Batmana można wystrzelić rakiety z Batmobilu w przeciwnika. Do tego różne postacie różnie korzystają z przedmiotów- Joker na przykład rozbił Luthorowi głowę o samochód, Cyborg czy Grundy by pewnie po prostu podnieśli samochód i cisnęli nim w przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 17:22, Madoc napisał:

> Jakoś nie widzę Batmana w towarzystwie tych "lalusiów".
Przecież Batman od lat jest w towarzystwie tych lalusiów.

W komiksach. Gry, zwłaszcza fighterki, mogły by dać se siana z miksowaniem klimatów.

Dnia 17.02.2013 o 17:22, Madoc napisał:

Nie tylko rzucanie, postacie mogą się też odbijać od otoczenia, by wykonywać mocniejsze

Wiem, ja tak ogólnie. Takie wyczyny zwyczajnie "zbyt lekko wchodzą", nie czuć ich mocy: wygląda to jakby bohaterowie walczyli w wirtualnym środowiku gdzie wszystko co się rozwali rozpryskuje się na pikselki i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:41, zadymek napisał:

W komiksach. Gry, zwłaszcza fighterki, mogły by dać se siana z miksowaniem klimatów.

Ale to nie jest miksowanie klimatów, to jest uniwersum DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:51, Madoc napisał:

Ale to nie jest miksowanie klimatów, to jest uniwersum DC.

A więc wszystko co DC wydawał. I nie ważne czy mix świata opanowanego przez mutantów, z mrocznym Gotham, Atkantydą, kosmitami i kto wie czym jeszcze wali po oczach - "it''s cool coz it''s all DC Comics" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:04, zadymek napisał:

A więc wszystko co DC wydawał. I nie ważne czy mix świata opanowanego przez mutantów,
z mrocznym Gotham, Atkantydą, kosmitami i kto wie czym jeszcze wali po oczach - "it''s
cool coz it''s all DC Comics" ;)

To nie jest wszystko, co DC wydał, bo z tego co wiem, to np. Watchmen czy G.I. Combat nie należą do tego uniwersum. Poza tym to nie jest pomieszane specjalnie na potrzeby gry, tylko już od lat DC tworzy to uniwersum, choćby za pomocą Justice League. A to nie jest gra o Batmanie, tylko o tym właśnie uniwersum.

Osobiście nie przepadam za postaciami z DC, prócz Batmana, ale ta gra wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 20:25, Madoc napisał:

To nie jest wszystko, co DC wydał, bo z tego co wiem, to np. Watchmen czy G.I. Combat
nie należą do tego uniwersum. Poza tym to nie jest pomieszane specjalnie na potrzeby

Aż dziw prawda? ;)

Dnia 17.02.2013 o 20:25, Madoc napisał:

gry, tylko już od lat DC tworzy to uniwersum, choćby za pomocą Justice League. A to nie

A więc to Batman wkomponowany w świat mutantów, Atlantydy, kosmitów etc...mdli mnie na samą myśl, mogłeś sobie darować:(

Dnia 17.02.2013 o 20:25, Madoc napisał:

jest gra o Batmanie, tylko o tym właśnie uniwersum.
Osobiście nie przepadam za postaciami z DC, prócz Batmana, ale ta gra wygląda dobrze.

Nie, no jak to nie Batman z Gotham tylko Batman z JL, to spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować