Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Destiny - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Kolejne dziecko Bungie, twórców serii Halo. Kosmiczne MMO/Singleplayer, które ma się jakoś tam przeplatać ze sobą. Co o tym sądzicie? Ojcowie serii Halo wiedzą co to znaczy przestrzeń kosmiczna, z artworków dostępnych w sieci z całą pewnością liczyć będzie można na epickie widoki. Gra powstaje co ciekawe na tą i kolejną generację o ile się nie mylę. Nie będzie wymagała opłacania abonamentu. Ponoć dzisiaj ma też nastąpić oficjalne ogłoszenie tej gry koło godziny 19:00. Strasznie jestem ciekawy co to będzie i z czym się to będzie jadło.

@Edit
Dodać należy, że gra powstaje na Xboxa i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 15:42, Damianuss1 napisał:

Dodać należy, że gra powstaje na Xboxa i PS3.


Info masz z angielskiej wiki? :P Mam nadzieję, że jednak wyjdzie też na PC. Przydałaby się jakaś dobra kosmiczna saga z ciekawym designem, byłbym za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 16:44, Demagol napisał:

Info masz z angielskiej wiki? :P Mam nadzieję, że jednak wyjdzie też na PC. Przydałaby
się jakaś dobra kosmiczna saga z ciekawym designem, byłbym za.

Nie wiem nic o wersji PC, ale nie mam nic przeciwko gdyby ta też miała się pojawić. Kolejne info. Tak jak myślałem, na czas.

http://www.youtube.com/watch?v=EwOUi4JDC4o

Powiem jedno, jaram się niesamowicie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników gier

Od dłuższego czasu ( jak i nie od początku ) śledzę DESTINY pod każdym względem . Dużo mówi się o tej grze , ma być wyjątkowa na PS4 lecz zastanawiam się nad paroma kwestiami .
Oczywiście znając życie nie będzie wchodziło w rachubę POLSKA LOKALIZACJA -- trochę myślę że to źle ponieważ niektórzy z nas woleli by zobaczyć chociaż polskie napisy --- Tak wiem niektórzy z was wyśmieją to ,lecz nie wszyscy muszą znać angielski ----- Wiem PLAYSTATION jest nowym next genem i po prostu wydawanie gier w klasycznym języku(angielski) jest bardziej opłacanym ... Nie raz mam takie odczucie ze po prostu nasz kraj jest OLEWANY jeśli mogę tak to sformułować ,.
wracając do gry -- w połowie roku ma być BETA dla wszystkich co zakupią preordery do końca marca ..

czy takowa gra przyjmie się na PS4 w POLSCE ?????
warto zainwestować te 250 zł na DESTINY ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello,

czy ktoś dysponuje wolnym kluczem do bety Destiny na X360? Z racji tego, że osoby, które otrzymują betę, wg tego co udało mi się wyszperać dostają klucze po jednym na każdą możliwą wersję, to jeśli komuś zalega taki na X360 a byłby chętny się podzielić, to byłbym wdzięczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PvP może być super, przecież Bungie są geniuszami takiej rozgrywki, zrobili najlepszą serię sieciowych PFSów poprzedniej generacji przecież. Personalizacja też zapowiada się fajnie, ale aspekt co-op wygląda bardzo, baaardzo biednie. Drętwy narrator Tyrion Lannister, misja typu "idź, przynieś i wróć", kompletnie puste mapy, które są klonami samych siebie, ciągłe walenie do identycznych kosmitów... Troszkę nudno i nawet świetne strzelanie nie pomaga.
Opadu szczeny nie mam, ciśnienia premierowego również. Dla co-opa w futurystycznym klimacie sto razy lepiej będzie usiąść przy Borderlands: the Pre-Sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na becie udostepnili tyle co na Alphie, co mnie troche martwi. Nie wiem po prostu jak duzy jest ogolny swiat i czy tak naprawde reszta dziala tak sprawnie jak lokacje do levelu 8. Gra sie bardzo przyjemnie, mimo ze jestem fanem PvP w takich grach to jednak mam inne odczucia niz Siriondel. Dla mnie Co-Op i misje sa o wiele lepsze niz walka z innymi graczami, ot nic nowego w tym wzgledzie Bungie nie wymyslil. Giera wciaga, ma fajny klimat, zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos jest zainteresowany dwoma kodami do bety Destiny na PS4?
Odrazu zastrzegam ze kody do zrealizowania WYMAGAJA konta zarejestrowanego na USA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 15:57, Kamiloos napisał:

Jesli ktos mialby zbedny kodzik EU PS4 to chetnie przytule :) kamiloos@gmail.com :)


Poszlo. Milej Zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał na zbyciu kod EU dla PS3, to byłbym wdzięczny. Niestety, ale chyba Empikowi skończyły się kody, iż nie został mi żaden wysłany.

zbytek1979@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sam podać kody, o których wcześniej pisałem. Jeden z nich użyłem już, ale nie jestem pewny który więc wstawiam wszystkie. PS4 Europa.

PPB5-2JNP-CJ34
3K2A-HHNE-LAEF
JNKE-GKNM-ELM2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda w tej grze czysty singleplayer? Kupując grę na PS4 nie miałbym znajomych, z którymi mógłbym grać w co-opa a chciałbym wiedzieć czy grając stricte singla będę spotykał innych graczy na mapie (podoba mi się ten patent i chciałbym to zobaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda imo ekstra. Dostajesz jakąś misję, lecisz na daną planetę, jak to w FPSie - strzelasz, strzelasz i zmierzasz do celu. Po drodze spotykasz innych graczy którzy też strzelają i którzy na danym obszarze mają quest, albo taki sam, albo inny. Co do "nie mam z kim grać" - też tak mam póki co w becie, ale są też misje które koniecznie wymagają innych graczy i wtedy gra Ci ich znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
No to świetnie ;D Wersji na PS3 nie mam ochoty kupować ale właśnie na niej grę sprawdzę, zobaczę jak wygląda gameplay na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko, nawet grafa nie kuje. Choć ja monitora dobrego nie mam, i nie mam AA. Ale gra się przyjemnie, nawet teraz bym katował, tyle że rano do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że poprawią do premiery level scalling z innymi graczami. Na 3 poziomie robiłem event z 8 levelowcem. Mobki spawniło na 5 levelu i to samo najtwardsze ścierwo. Nie szło grać.

Sama gra spoko, choć na PS3 spodziewałem się lepszej grafiki pod względem rozdzielczości :P
I zamiast marnować cały krzyżak mogliby dać koło wyboru emotek pod jednym przyciskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa - nie będzie publicznego matchmakingu dla 6-cio osobowych "raidów", pogramy w nie tylko z grupą znajomych dodanych do listy w PSN (nie będzie możliwości złożenia grupy z randomowymi graczami). To dość przykra dla mnie wiadomość, bo nikt z grona moich znajomych nie planuje zakupu PS4 w najbliższym czasie a Destiny to gra dość mocno nastawiona na opcje społecznościowe, co w moim przypadku dość mocno ograniczy zabawę (właściwie to "utnie" endgame). Dość dziwne posunięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować