Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Destiny - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Level cap != frajda z rozgrywki. Level cap może i jest na 20, ale niemal każdy nowy kawałek sprzętu trzeba levelować by odblokować ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 16:26, Kirabaxior napisał:

No słyszałem właśnie, że level cap to 20. Ale z drugiej strony Guild Wars też tak miało,
a gra była fenomenalna.


Po lvl 20 zaczyna sie zbierac Light, sam dzis wdzialem jakas postac na lvl 22, przy czym kolor jego poziomu byl juz zolty. Po inspekcji postaci pokazalo mi ze ma lvl 20, a obok bylo Light lvl 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jeszcze nie wiem. Na pewno wbija się jakieś Light Level, jak kolega wyżej pisał. Sam widziałem w pvp już 21 levele. Poza tym raidy, instancje, pvp. Eksplorując mapki, nawet pierwszą - Ziemię - można wpaść na jaskinie i piwnice pełne mobków ze znakami zapytania zamiast levela. Mając ok. 8 level brały mnie na tzw. hita. Pewnie warto tam wrócić z kolegami.
Ogólnie jest sporo do roboty. A warto jeszcze sobie dwie pozostałe klasy postaci levelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos mnie oswieci co robic na levelu 20 bo ja z tego co widze to nic sie nie zmienilo, zero Contentu dla osob z maksymalnym levelem...Jest Venguard system tak, czyli losowe instance dla lv 18, 20, 22 i 24. Ja myslalem ze beda to inne instancje niz te ktore mozna juz robic podczas story line, a tu okazuje sie ze bez znaczenia ktory poziom sobie wybiore to gra losuje jedna instancje z 6 ktore juz dawno ogralem w drodze do 20 poziomu. Czyli co? Jedyna roznica to poziom mobow a caly End Content gry to 6 instancji ktore mozna skonczyc jeszcze zanim sie wbije maks level tak? A gdzie jakies instancje dla osob z maksymalnym poziomem? A gdzie sa Rajd instance dla 12 osob? Albo ja zle szukam albo tego po prostu nie ma. Co do glownych questow fabularnych to skonczylem je wszystkie w kolo 12 godzin. Pozostaje PvP jedynie, gdzie chyba przypadaja po 2 mapy na tryb czyli 8 map. Czyli mam rozumiec ze w 2 dni widzialem juz wszystko co gra ofiaruje na dzien dzisiejszy? I to ma byc najwieksza gra w historii? Pierwsze lepsze MMO na PC ofiaruje wiecej contentu i End game na starcie niz Destiny. No chyba ze cos pominalem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 01:08, Sipso napisał:

Vault of Glass is a raid located on Venus. It will be available on September 16, 2014


Serio? 1 raid instancja to ma byc End Game? plus 6 instancji ktore zrobisz zanim masz maksymalny level...czyli na dzien dzisiejszy gra nie ma Contentu dla maksymalnego levelu...zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No chyba ze cos pominalem...?

Chyba jednak pominąłeś. Skoro wiedziałeś czym gra będzie to nie rozumiem wontów. PvP ograłeś? Masz już rank 2? Vanguard gear też masz? Masz golden chests i dead ghosts? Pozwiedzałeś wszystkie strefy? Porobiłeś public eventy?
Pisałeś, że wiedziałeś, że to grind game. To grinduj repe, marki czy co tam jeszcze.

Content będzie do gry stopniowo dodawany, jak w każdym mmo. Chyba ci umknęła idea tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle polecam:

http://www.bungie.net/7_Bungie-Weekly-Update---09052014/en/News/News?aid=12096

Niżej jest sporo napisane o end game.

Poza tym tylko nadmienię, że większość dzisiejszych mmo wykorzystuje stare instancje do end game''u właśnie wprowadzając hard mode. Raid będzie dostępny od 25 levelu. Więc masz jeszcze sporo grindu, którego oczekiwałeś, by się do niego przygotować.
Destiny nie wiele różni się od dzisiejszego typowego mmo na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 01:33, Sipso napisał:

Pisałeś, że wiedziałeś, że to grind game. To grinduj repe, marki czy co tam jeszcze.


No wiedzialem, nie wiedzialem tylko ze nie bedzie gdzie tego grindu robic. Powinien byc do tego specjalny Content dostepny tylko dla maksymalnego poziomu a nie powielanie tego co sie robilo podczas lewelowania. To ze grindowac moge PvP i do znudzenia 6 instancji to wiem, liczylem jednak ze bedzie cos nowego na level 20, ze w recz dopiero wtedy gra sie na dobre rozpocznie.

Dnia 11.09.2014 o 01:33, Sipso napisał:

Content będzie do gry stopniowo dodawany, jak w każdym mmo. Chyba ci umknęła idea tej
gry.


Gralem w kolo 14 gier MMO na PC i kazda miala mase instancji i rajdow, osobne dla osob lewelujacych i osobne dla osob z maks lewelem. Niech sobie Bungie wypisuje ze ich gra to nie jest MMO jak cala koncepcja zrzyna rowno z tego gatunku gier tyle tylko ze zrobili z tego shootera. Hype ktory wywolali tylko dziala na ich niekorzysc, chwalili sie ze bedzie to najwieksza gra w historii a tymczasem nawet nie ma End game, mowili ze beda 12 osobowe rajdy a tak naprawde beda 6 osobowe (to nawet rajdem nie mozna nazwac) w dodatku bez matchmakeingu czyli musisz miec 6 osob w znajomych ktore akurat graja w Destiny zeby pojsc sobie na ''Rajd''. Generalnie gra nie ma podstawowych rzeczy ktore przy starcie powinny juz byc.

ps. Swoja droga gdzie sa niby te wszystkie ekstra rzeczy exclusive dla PS4 ktore rzekomo mi pobralo i zainstalowalo z PS store bo ja ich nie widze, ani gearu Venguard ani zadnych dodatkowych misji. Co to tez dopiero maja dodac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 01:16, Cykada85 napisał:

Serio? 1 raid instancja to ma byc End Game? plus 6 instancji ktore zrobisz zanim masz
maksymalny level...czyli na dzien dzisiejszy gra nie ma Contentu dla maksymalnego levelu...zenada.

Praktycznie w każdym MMO, przez pewien czas po wypuszczeniu jest słabo z endgame content''em, bo developerzy skupiają się aby leveling content był dopracowany w momencie wypuszczenia. Większości ludzi samo skończenie jakiejś głównej historii i dobicie maksymalnego poziomu zajmuje akurat tyle, że kiedy kończą, endgame content jest już na miejscu. Zawsze zostaje Ci PvP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 01:48, Revinthar napisał:

Praktycznie w każdym MMO, przez pewien czas po wypuszczeniu jest słabo z endgame content''em,

ciach

Tylko ze w takich MMO level cap jest 60-80 a nie 20. Nie zdazylo mi sie w MMO a gralem w wiele w ktorym nie bylo by zupelnie nic na end game. Nie zdazylo mi sie rowniez zobaczyc wszystkiego w tego typu grach i zdobyc maksymalny level w 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level cap to nie 20. Jeżeli przeczytałeś tego posta od bungie jaki wrzuciłem zauważyłbyś, że raid będzie dostępny dopiero od 25 poziomu.

I tak zapłaciłeś za taką ilość contentu, do tego przystosowanego do powtarzania, jakiego wiele innych gier za tę samą cenę na konsole może pozazdrościć. Do tego jako mmo gra ma potencjał rozwoju (nowy content) by rzeczywiście stać się duże.

Nie wiem też jak byś chciał by wyglądał raid w strzelance. Chyba za bardzo próbujesz tu wcisnąć typowe pctowe mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 09:57, Sipso napisał:

Level cap to nie 20. Jeżeli przeczytałeś tego posta od bungie jaki wrzuciłem zauważyłbyś,
że raid będzie dostępny dopiero od 25 poziomu.


Ty za to chyba tylko czytasz newsy a w sama gre kompletnie nie grales. W momencie jak wbijesz 20 level ukazuje sie informacja ze osiagnieto maksymalny level w grze. Pozniej leveluje sie Light ale to zupelnie osobna bajka, zeby to zrobic musisz miec specjalny gear ktory daje Ci staty do Light. Level 25 do rajdu oznacza ze po prostu musisz miec pewna ilosc odpowiedniego sprzetu zeby tam wejsc, a ten mozna dostac tylko za punkty z PVP badz z PVE.

Dnia 11.09.2014 o 09:57, Sipso napisał:

I tak zapłaciłeś za taką ilość contentu, do tego przystosowanego do powtarzania, jakiego
wiele innych gier za tę samą cenę na konsole może pozazdrościć. Do tego jako mmo gra
ma potencjał rozwoju (nowy content) by rzeczywiście stać się duże.


To ciekawe bo przed premiera slyszalem ze bedzie masa instancji i rajdow a tymczasem jest ich tylko 6 i ani jednego rajdu. Ba! W gamestopie dostalismy info ze bedzie 40 h contentu dla ludzi z najwyzszym levelem, a z 40 jest po prostu 0.

Dnia 11.09.2014 o 09:57, Sipso napisał:

Nie wiem też jak byś chciał by wyglądał raid w strzelance. Chyba za bardzo próbujesz
tu wcisnąć typowe pctowe mmo.


No z 10 minimum inaczej ciezko to nazwac rajdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 23:06, Cykada85 napisał:

Ty za to chyba tylko czytasz newsy a w sama gre kompletnie nie grales. W momencie jak
wbijesz 20 level ukazuje sie informacja ze osiagnieto maksymalny level w grze. Pozniej
leveluje sie Light ale to zupelnie osobna bajka, zeby to zrobic musisz miec specjalny
gear ktory daje Ci staty do Light. Level 25 do rajdu oznacza ze po prostu musisz miec
pewna ilosc odpowiedniego sprzetu zeby tam wejsc, a ten mozna dostac tylko za punkty
z PVP badz z PVE.


A czym różni się farma gearu od farmy expa? I tak zabijasz i robisz dungi/pvp. Tylko zamiast leveli zbierasz gear.

Dnia 11.09.2014 o 23:06, Cykada85 napisał:

To ciekawe bo przed premiera slyszalem ze bedzie masa instancji i rajdow a tymczasem
jest ich tylko 6 i ani jednego rajdu. Ba! W gamestopie dostalismy info ze bedzie 40 h
contentu dla ludzi z najwyzszym levelem, a z 40 jest po prostu 0.


Sam mam 20 level, blisko 21. Story nie ukończyłem, nie zrobiłem wszystkich instancji i zbieram powoli marki na gear. Na 20 levelu jestem już z 5 godzin. Jeszcze tylko 35.

Dnia 11.09.2014 o 23:06, Cykada85 napisał:

No z 10 minimum inaczej ciezko to nazwac rajdem.


K.

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018429461038/2305843009216400422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 01:30, Sipso napisał:

A czym różni się farma gearu od farmy expa? I tak zabijasz i robisz dungi/pvp. Tylko
zamiast leveli zbierasz gear.


Farma - niczym. Ale podnoszenie poziomu poprzez gear dziala inaczej niz jak nabijanie go przez XP, bo jak zdejmiesz gear to Ci cofnie level.

Dnia 12.09.2014 o 01:30, Sipso napisał:

Sam mam 20 level, blisko 21. Story nie ukończyłem, nie zrobiłem wszystkich instancji
i zbieram powoli marki na gear. Na 20 levelu jestem już z 5 godzin. Jeszcze tylko 35.


Co kto lubi, ja skonczylem kilkakrotnie kazda instancje i caly story line. Za to malo gralem PvP.

https://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018428499116/2305843009215681239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować