Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Destiny - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2014 o 16:01, Sipso napisał:

Jest ktoś chętny na weekly heroic na PS3? Mój id to Sips_o


Ja bym chetnie poszedl ale gram na PS4...nie wiem jak ja znajde 6 osob na rajd skoro matchmakeing nie bedzie dzialal, ja nawet nie mam tylu osob grajacych w Destiny we friend list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raidy nie mają wyszukiwarki graczy. Musisz sam sporządzić drużynę.

@Cykada

Sporo ludzi właśnie na forach sie ogłasza. Na bungie.net już widziałem wstępne posty ludzi szukających grupy na raid. Mi osobiście się nie spieszy do Vault of Glass. Dziś robiłem ten heroic na 22lvl. Jeżeli na 26 będzie raid będzie równie trudny to chyba wole pierw full lege gear mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem o darmowej przesiadce z starej generacji konsol na obecną tyle że do stycznia. Teraz szybkie pytanie, czy chodziło o to że przesiadka jest darmowa do stycznia ? Tzn teraz dajmy na to kupię grę na PS3 i jeśli do stycznia kupię sobie PS4 to mogę za darmo to zrobić. Czy że grę trzeba przed styczniem kupić a PS4 kupię sobie powiedzmy w czerwcu 2015 i nadal będę mógł to zrobić za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 01:24, Kirabaxior napisał:

No jak. Toć nawet w becie były misje stricte pod coopa, gdzie samo znajdowało graczy.


Do Strike i PvP sam szuka graczy, do Rajdow mozna isc tylko ze znajomymi z PSN, nie bedzie matchmakeingu. Pewnie chodzi o to ze inni beda zerowali ze slabym gearem na reszcie, zreszta juz to robia na instancjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 01:47, Sipso napisał:

Sporo ludzi właśnie na forach sie ogłasza. Na bungie.net już widziałem wstępne posty
ludzi szukających grupy na raid. Mi osobiście się nie spieszy do Vault of Glass. Dziś
robiłem ten heroic na 22lvl. Jeżeli na 26 będzie raid będzie równie trudny to chyba wole
pierw full lege gear mieć :P


Ja robie Heroic na 22 bez problemu bo mam 22 level, prawie 23, wiec i dmg jest wyzszy. Gorzej na Heroic 24 na to musze pozbierac jeszcze Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem o 5% od 25lvl. Od 22 nie robiłem nic pve poza story, które właśnie ukończyłem.
Wątek główny tak rozczarowujący :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2014 o 22:24, Sipso napisał:

Sam jestem o 5% od 25lvl. Od 22 nie robiłem nic pve poza story, które właśnie ukończyłem.
Wątek główny tak rozczarowujący :/


Za szybko sie wszystko dzieje, o ile rozumiem watek glowny bierzacy o tyle nie rozumiem tego co sie wydarzylo wczesniej. Kim jest Traveler? Czemu sie pojawil na ziemi? Czemu zatakowali nas obcy? Z kad sie wzieli (Hive, Fallen, Cabal i Hex?), kim sa Guardianie? i wiele innych. Ostatni boss ciekawie pomyslany (wyglad) ale sama walka lipa, to juz instancje sa trudniejsze.

ps. Mi sie pomylily Heroic z trybem Venguard, masz racje ten Weekly Heroic jest trudny, probowalem sam bo nie mam z kim i dostalem baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt sporo nie jest wyjaśnione w grze. Nie czytałem jeszcze grimuarów na bungie.net, ale jest ich tam praktycznie milion. Na pewno coś jest napisane.
Ostatni boss to nie boss. Tylko raczej "ostatnia walka". Prosta do tego. Ale to story więc trudne być nie powinno, ale mogłoby być chociaż bardziej epickie.

Samemu nie ma co nawet kursorem najeżdżać. Serio wejdź na forum bungie.net. Jest masa ludzi którzy szukają ludzi do gry. Z pierwszego lepszego ogłoszenia wpadłem na polaka, a nawet dwóch bo jego znajomy też się załapał. I już mam party na weekly heroic. Jeszcze trzech i raid party gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy z ekipą Nightfall. 2 x 25lvl warlock oraz 26 hunter. Zajęło nam ok. 2h.
Na koniec poleciały dwa exotic, ofc dla mnie wypadł hełm nie dla mojej klasy, bodajże 500 vanguard repy oraz syf jaki wyleciał po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 19:00, Sipso napisał:

Podawajcie przy takich ogłoszeniach platformy. PSN jest na obu Playstation. To wprowadza
mocno w błąd.


Platforma PS4, Hunter 27 lvl. W tym tygodniu żona ma na pierwszą zmianę więc długich sesji nie przewiduję ale godzinkę max dwie dziennie może dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz z tymi questami dla krolowej mozna byc full epic w ciagu jednego dnia. Troche dziwna decyzja Bungie no ale coz...przynajmniej mam z czego zrobic upgrade na 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Full lege :P

Jeden dzień to niekonieczne, bo drop na koniec misji jest losowy. Mi dwa razy ten sam hełm poleciał. Ale są matsy na upgrade obecnego gearu chociaż. Mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 10:23, Cykada85 napisał:

Teraz z tymi questami dla krolowej mozna byc full epic w ciagu jednego dnia. Troche dziwna
decyzja Bungie no ale coz...przynajmniej mam z czego zrobic upgrade na 29 :)

Ta tylko przy okazji wydania tego DLC bungie przyznało się że nie robili w ogóle beta testów systemu zdobywania przedmiotów oraz nagród za wykonanie raidów i events. Początkowo to miało wyglądać jak w np. serie diablo i borderlands.

https://www.youtube.com/watch?v=7gwQ2S1xSz0&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
angry joe po recenzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu zabilismy dzisaj ostatniego bossa w Vault of Glass i rajd na ten tydzien skonczony. Troche slabe dropy za ostatnia walke ale ogolnie nie jest zle. Zabawa przednia, emocje byly wiec czego chciec wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 00:24, Cykada85 napisał:

W koncu zabilismy dzisaj ostatniego bossa w Vault of Glass i rajd na ten tydzien skonczony.
Troche slabe dropy za ostatnia walke ale ogolnie nie jest zle. Zabawa przednia, emocje
byly wiec czego chciec wiecej :)


Mechanika w raidzie jest świetna. Ogólnie sam VoG jest prosty jak już się go ogarnie. Sam jeszcze go nie ukończyłem, z powodu przeprowadzki, ale jutro mam nadzieję, że uda mi się z ekipą to zaliczyć.

Ile wam zajęło przejście całego raidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować