Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Destiny - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2014 o 14:38, Sipso napisał:

Ile wam zajęło przejście całego raidu?


kolo 8 godzin z tym ze przycielismy na 1 bossie i nie walczylismy z nim normalnie, pewnie w koncu to zalataja ;) Mysle ze ogolnie rajd jest moze na 3 h jesli idzie pomyslnie. Fajne jest to ze kazdy kto skonczy Rajd dostaje bialy shadder, odkad zaczalem go uzywac dostaje mase zaproszen do VoG od randomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Wypadły mi ostatnio dwa engramy, które po rozszyfrowaniu dały mi legendarne przedmioty, ale dla innej klasy. Czy jeśli schowam te przedmioty do "schowka" w The Tower, to grając inną klasą, będę mógł je stamtąd wyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Cały schowek jest dzielony między wszystkie postaci. To samo Glimmer (kasa). Marki Vanguard i Crucible są przypisane już do konkretnej postaci.

@Cykada

My do ostatniego bossa doszliśmy właśnie w ok. 3h. Było już późno więc się rozeszliśmy. Spokojnie da się to zrobić w 2-4h.
Ja natomiast, zawsze po resecie robię Nightfalla. Też dostaję masę zaproszeń przez płonącą głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2014 o 01:03, Reffan napisał:


Nawet na forach battle.net i activision się napieprzają jak bardzo kuriozalna stała się sytuacja.

Właściwie takich rzeczy można było się spodziewać, ale nie twierdzę że gra jest do niczego.

To, że zostanie pocięta na DLC tak właściwie jak to by się dokładnie zastanowić i spojrzeć w przeszłość wiadomo było od samego początku. No po pierwsze to jest Activision oni to uwielbiają rozdzierać grę na drobne albo robić kalkę tej samej gry. Ale jasna cholera ile rzeczy w tej grze poszło pod tasak to mi mózg staje dęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o tym ze znajomymi dziś.

Acti wpompowało w grę, i przede wszystkim marketing oraz hajp, tony hajsu. Wierzę w dobre intencje Bungie, ale w zamian za fundusze Acti pewnie w pewnym momencie stwierdziło "Fajnie, że macie tyle contentu, ale my chcemy na tym wszystkim zarobić." I poszło pod tasak.

A to, że to wszystko jest już w grze można zobaczyć samemu. W Cosmodrone można dojść do korytarza który nagle kończy się szklonymi drzwiami. W głębi korytarzy za tymi drzwiami można zobaczyć obijających się Fallenów.

Ba nawet jest to w necie: https://www.youtube.com/watch?v=A-X-OXDZ-lA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczyściliśmy raid.

Zajęło nam to jakieś dwie godziny. Pierwszy praktycznie za drugim razem padł. Pierwsze podejście to test taktyki na hard mode. Ostatni zajął nam z godzinę. Wypadły mi buty i klata ale z siłą więc poszły do zmielenia. Do tego jakaś automatyczna strzelba oraz biały shader.
Po ogarnięciu mechanika jest strasznie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisaj w Destiny przestal rozpoznawac PS plus. Teraz nawet nie moge sie dostac do gry, bo wyskakuje error ciagle, mimo ze internet dziala. Wczoraj PvP lagowalo masakrycznie...gra zamiast dzialac coraz lepiej to dziala coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę powiedzcie mi co mogę zrobić w Destiny bez PS+? Czy mogę grać w coopie z losowymi graczami? Teoretycznie mam w pudełku kodzik na miesięczny trial plusa ale zostawie go na święta...
BTW. Mój nick na PSN: Me1nfuhrer, platforma PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to po prostu nie będziesz widział innych graczy i miał "sieciowych" funkcji. PvP, Strike (dungeony), Raid oraz Public Eventy na planetach nie będą dla ciebie dostępne. To samo eventy czasowe. Po prostu zostanie ci tylko fabuła i eksploracja świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dwójkę graczy, którzy byliby zainteresowani copem w Prison of Elders, a mianowice jej drugim stopniem - Cult of the Worm (32lvl).
PSN: SzturmiPL (PS4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się sprzedawać przedmioty? I np. bounty na zabicie 100 przeciwników to mogę zrobić gdziekolwiek chcę, czy jest to gdzieś określone bo nie widzę? Te bounty to działają jak daily czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już tam co nieco ogarnąłem, ale takie pytanie mam dt. fabuły, ma ona jakiś punkt wiążący, bo albo ja nie uważam na tym co mówią, albo te misje nie są w ogóle powiązane ze sobą fabularnie. Jestem przed Wenus, a przykładowo na Ziemi odkryliśmy jakieś wojenne AI "Rasputin", a to znów na księżycu niszczymy sobie miecz bo to zły miecz był, i dużo Guardianów ubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować