Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

Destiny - Temat ogólny

101 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2014 o 23:14, Sipso napisał:

Można, ale ominie cie sporo contentu wieloosobowego, który właśnie jest najciekawszy.


A nie będzie tak, że samotnie będzie się po 2 minutach dostawało bęcki, bo jakieś bandy będą napadały samotnych (jak to w większości mmo)? Albo jeszcze inaczej- ze np. poziom przeciwnikow bedzie tak stworzony, ze samemu nie zabije sie nikogo powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma world pvp.
Pvp jest tylko w osobnym trybie (areny).
Wątek fabularny bez problemu zrobisz sam. Dungeonów już nie, a raidy są tylko dla grupy ze znajomymi.
Eventy w świecie powinno się dać radę samemu, choć nie jestem pewien, mało ich robiłem.

Jeżeli chcesz grać samemu to ominie cie ogromna część gry. Sam wątek główny jest tragicznie nudnawy, przynajmniej to co było w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, czyli fajnie, że nie ma swobodnego pvp, nikt nie odstrzeli łba podczas misji :). Troszkę szkoda, że dungeony nie skalują się automatycznie w związku z ilością graczy i nie da się przejść nawet samemu, ale trudno. Cóż, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 18:41, Azazell napisał:

Mam pytanie czy w grze będzie dużo możliwości zwiedzania planet? Czy będą różnorodne
misje jak np w Mass Effect 1,2 ?

Planet w podstawce będzie całe cztery i będzie można je zwiedzać. Planety w Destiny to są ogromne obszary z całą kupą poukrywanych miejscówek i mniejszych lokacji. Jest tryb swobodnej wędrówki, gdzie można wykonywać mini-zadania i napotykać losowe zdarzenia. Na różnorodność misji bym nie liczył. W becie było ich 6 (fabuła) i wszystkie wyglądały tak samo - iść i coś zabrać, przedzierając się przez gromady kosmitów, czasem z bossem na końcu. Oprócz tego będą krótkie misje typu strike, gdzie trzech graczy idzie zlać większego bossa oraz typowe dla gier MMO raidy - w Destiny to będą takie fabularyzowane i długie strike - grupa 6 znajomych idzie zlać uber-mega-super-bossa, mając po drodze do wykonania dodatkowe zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 19:33, Siriondel napisał:

Planet w podstawce będzie całe cztery i będzie można je zwiedzać. Planety w Destiny to
są ogromne obszary z całą kupą poukrywanych miejscówek i mniejszych lokacji. Jest tryb
swobodnej wędrówki, gdzie można wykonywać mini-zadania i napotykać losowe zdarzenia.
Na różnorodność misji bym nie liczył. W becie było ich 6 (fabuła) i wszystkie wyglądały
tak samo - iść i coś zabrać, przedzierając się przez gromady kosmitów, czasem z bossem
na końcu. Oprócz tego będą krótkie misje typu strike, gdzie trzech graczy idzie zlać
większego bossa oraz typowe dla gier MMO raidy - w Destiny to będą takie fabularyzowane
i długie strike - grupa 6 znajomych idzie zlać uber-mega-super-bossa, mając po drodze
do wykonania dodatkowe zadania.


Bo grając trochę w beta bardzo spodobał mi się klimat.. Zresztą uwielbiam S-F gdzie zwłaszcza akcja dzieje się w kosmosie + eksploracja jak Mass Effect.

Czy w grze można liczyć na ciekawą fabułę? Bo boje się, że będze jak w innych MMO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 20:12, Azazell napisał:

Czy w grze można liczyć na ciekawą fabułę? Bo boje się, że będze jak w innych MMO..

Destiny to nie jest MMO, to bardziej co-op shooter (z osobnym PvP), w którym położono nacisk na farmienie i grind w stylu MMO, ale na fabułę i tak nie można liczyć :P Pomijając już drętwe monologi Tyriona Lannistera (serio, Peter Dinklage jest genialny przed kamerą, ale jako aktor głosowy w Destiny jest fatalny), nie zapowiada się, żeby fabuła traktowała o czymkolwiek interesującym bardziej niż typowe s-f cliche. Oto nachodzi zła ciemność, którą trzeba powstrzymać, żeby uratować niedobitki ludzkości. Meh. Na pewno forma będzie odpowiednio epicka i majestatyczna, ale o adekwatnej do tego treści można IMO zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zego co widze na Streamach level cap jest 20, tak jak pisalem. Juz biegaja ludzie z maksymalnym levelem a nawet nie minelo 24 h od premiery. Utwierdzam sie tylko w przekonaniu ze to bedzie grinding game, ludzie beda farmic w kolko pvp/pve, uzbieraja najlepszy gear, Bungie wypusci dodatek, LV cap wzroscie o 5-10 lv i caly gear bedzie bezuzyteczny wiec cale zbieranie zacznie sie od nowa. I tak gra starczy na 10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadalem na innym streamie z kolesiem to mi powiedzial ze level cap jest 30. Fajnie by bylo, nadal jednak troche nisko, ale lepiej 30 jak 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 01:18, Cykada85 napisał:

Utwierdzam sie tylko w przekonaniu ze to bedzie grinding game

Huh? Czyli że grałeś w betę i przez cały okres gry nie nabrałeś takiego przekonania? Oczywiście, że Destiny to jest grinding game. Całym sensem PvE jest powtarzanie w kółko tego samego raida czy strike''a, żeby wyfarmić lepszy eq. Bo trzeba przyznać, że free roam w Destiny na kolana nie powala. Samotnicy w Destiny szybką się grą znudzą, chyba że idą na PvP.

Dnia 09.09.2014 o 01:18, Cykada85 napisał:

Gadalem na innym streamie z kolesiem to mi powiedzial ze level cap jest 30

Widziałeś postacie z poziomem powyżej 20? Bo ja słyszałem, że cap jest na 20, ale można mieć coś powyżej, lecz w formie podobnej do Diablo 3 - paragon to się nazywa (nie grałem w D3, nie wiem)? Że niby level na liczniku dalej jest 20, ale przebijasz go skillami i wyposażeniem właśnie w formie paragon leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 02:33, Siriondel napisał:

Huh? Czyli że grałeś w betę i przez cały okres gry nie nabrałeś takiego przekonania?

Bylem ale sporo ludzi na gramie jak i na streamach uwazalo inaczej, rowniez masa sprzeczala sie ze mna o level cap. Ludzie po prostu wierza w bzdury ktore Bungie opowiada na temat swojej gry. Jak na konsole to moze i jest to cos nowego, ale dla kogos kto ma PC nic tam innowacyjnego nie ma.

Dnia 09.09.2014 o 02:33, Siriondel napisał:

Widziałeś postacie z poziomem powyżej 20? Bo ja słyszałem, że cap jest na 20, ale można
mieć coś powyżej, lecz w formie podobnej do Diablo 3 - paragon to się nazywa. ciach


Wlasnie nie widzialem. Pytalem rowniez ludzi na streamach to mowili ze 20, znowu na chacie niektorzy pisali ze 30. Dzisiaj pogram to sam bede wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi się ta gra nie podoba, ostatni raz tak nabrałem się na hype. Poza tym, liczyłem, że jednak będzie można przyjemnie pograć nie posiadając przyjacioł, tymczasem misje są tak zaplanowane, ze samemu w zasadzie gra to udręka. Meczyć się godzine, by za ktoryms razem sie udalo przejsc- bardzo ''przyjemne''. Skąd się wzięła ta idea, że każdy gracz na pewno ma z kim grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie uległ promocji gry że prawie wrażeń z gry nie ma ? Czy wszyscy grają i nie mają czasu pisać. Ludzie na metacritic już ostro działają. Najlepsza średnia z PS4 czyli całe 4.8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak większa niż moja z liceum więc nie jest źle.
A to jak gra będzie wyglądać i grać było wiadome od dawna. Były bety, a z nich masa relacji i filmów. Jeżeli ktoś kupuje w ciemno to rzeczywiście może się zawieść. I prawda - PvE nie powala, ale PvP jest super przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest tylko/az ''dobra'', polega dokladnie na tym na czym spodziewalem sie ze bedze polegac. Ja napewno nie uleglem hypeowi i wiedzialem co kupuje, nie zakladajac ani przez chwile ze bedzie czyms czego nigdy wczesniej nie doswiadczylem. Ot polaczenie dwoch gatunkow gier czyli MMO i Shootera. Jesli ktos zarzuca grze ze zmusza do grania z innymi to jest to dla mnie conajmniej dziwne skoro Bungie od samego poczatku mowil ze bedzie to gra kladaca nacisk na Co-Op multiplayer i PvP. Ja tam cala Ziemie zrobilem na Hard samemu bez problemu, Moon juz musialem dac Normal bo bylo trudniej, dlatego nie zgodze sie ze misje ciezko robi sie w pojedynke bo tak nie jest. Jedynie Instancje robie w grupach no ale to chyba oczywiste. Co do PvE to gra nabiera barw dopiero kiedy udajemy sie na

Spoiler

Venus, jest wiecej fabuly, postaci i cut scenek.

Nie ma juz tylko mozolnego opowiadania o swiecie gry przez ''little light'' ;) (Ghost). Mimo ze nie wszystko jest wyjasnione bo gra prze na przod a ja chcialbym wiedziec co sie stalo wczesniej to ogolnie historia mi sie podoba. Co do PvP to struktura przypomina gry MMO, walka natomiast po prostu drugie Halo. Tak jak pisalem wczesniej jest to grinding game, tyle sie spodziewalem bo becie i tyle dostalem. Czasami mnie zaskakuje pozytywnie, szczegolnie wyglad lokacji, grafika jest naprawde cudna. Dynamika walk tez jest na dobrym poziomie szczegolnie podczas starc z Bossami, czasami mi sie az Painkiller przypomina :D Mysle ze gra moze pokazac pazur w End Game podczas rajdow i koncowych instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś, tak jak ja, katował alfę i betę to zaskoczenia nie będzie. Po prostu nie może być.

Mi podczas testów tytuł bardzo przypasował. Znalazłem klimacik Halo, fajną historyjkę i całkiem sugestywnie wykreowany świat. Nie nastawiłem się na rewolucję, nową super jakość, przełom w dziedzinie gier wideo. Liczyłem po prostu na to, że chłopaki z Bungie jak zwykle zmontują dobrze przemyślaną i doskonale wykonaną gierkę, do której nie zniechęcę się po 2 - 3 godzinach. Dostałem to co chciałem i jestem bardzo zadowolony. :)

Jestem już starym nerdziuchem i mam swoje fanaberie więc zainwestowałem w Ghost Edition. Jeśli ktoś chce sobie zerknąć na malutką relację z rozpakowania to proszę bardzo: http://www.egregorikoi.pl/2014/09/10/destiny-ghost-edition-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu bety nic nie zmieniło mojego zdania na temat tej gry. Liczyłem na coś więcej niż grinding game w przeplocie fabuły na 7h. Mam parcie na nowe tytuły, ale najwyraźniej muszę zaczekać jeszcze ten miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować