Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość kampanii The Last of Us bije na głowę wcześniejsze gry Naughty Dog

48 postów w tym temacie

Miałem kupić PS3 dla tej gry (i innych exów), ale po tym jak polski oddział Sony podniósł ceny gier, zaczynam się zastanawiać czy warto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:04, wojtas022 napisał:

Miałem kupić PS3 dla tej gry (i innych exów), ale po tym jak polski oddział Sony podniósł
ceny gier, zaczynam się zastanawiać czy warto :/

Czyli co, teraz oryginalna, nie używana gra na konsolę ma kosztować 300 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> Czyli co, teraz oryginalna, nie używana gra na konsolę ma kosztować 300 zł?
> >

300 zł może nie, ale 280 już tak :/ ehhh jak jeszcze w PS4 zablokują możliwość grania na używkach to pozostaję przy PC, a konsole skazuję na wieczną banicję!

Szkoda, bo TLoU zapowiadało się midonie, ale taka cena jest już dla mnie zaporowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wojtas022
@Fimbulvinter

Dnia 18.02.2013 o 13:13, wojtas022 napisał:

300 zł może nie, ale 280 już tak :/ ehhh jak jeszcze w PS4 zablokują możliwość
grania na używkach to pozostaję przy PC, a konsole skazuję na wieczną banicję!

Szkoda, bo TLoU zapowiadało się midonie, ale taka cena jest już dla mnie zaporowa :/

Zawsze możecie sprowadzać gry z Amazon.co.uk, zavvi czy The Hut. :)

37-39 Funtów i darmowa wysłka, to chyba coś w zasięgu ręki Polaków, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:13, wojtas022 napisał:

300 zł może nie, ale 280 już tak :/


Hahahahahahah

A PC-ciarze kupują za max 140 zł w dniu premiery. :D I za 50 zł trzy miesiące po premierze. :D

Co oni sobie myśleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie kupujcie! Grafika porażka.... wolę pc. Mówię z doświadczenie. A gry na PC o połowę tańsze i więcej spolszczeń. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

genialne rady biorąc pod uwagę, że istnieją exclusive''y, jak w tym wypadku The Last of Us. albo masz konsolę i płacisz niezłą sumkę za grę w chwili premiery albo...cóż... nie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:31, staniuk napisał:

genialne rady biorąc pod uwagę, że istnieją exclusive''y, jak w tym wypadku
The Last of Us. albo masz konsolę i płacisz niezłą sumkę za grę w chwili premiery albo...cóż...
nie grasz.

Zawsze można kupować w UK. Dostajesz to samo (tylko bez wersji PL) i płacisz taniej. Czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:40, Janek_Izdebski napisał:

Zawsze można kupować w UK. Dostajesz to samo (tylko bez wersji PL) i płacisz taniej.
Czego chcieć więcej? :)

No właśnie. Sęk w tym, że dla niektórych problemem może być brak wersji PL, a podejrzewam, że The last of us będzie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Janek_Izdebski:

Tak masz rację - można zamówić z UK (taniej!) i pal licho już tą polską wersję... ale dla mnie jest to niepojęte! Jak nasz rodzimy oddział może polskich graczy tak mocno dmuchać w balon? Paradoksalnie w UK - kraju, który jest zamożniejszy od Polski i gdzie płace są wyższe - gry są tańsze? Odnoszę wrażenie, że to takie celowe przyzwyczajanie nas do coraz wyższych cen. Małymi kroczkami chcą przekroczyć barierę 300 zł i ani się nie obejrzymy, a tak będzie! Kiedyś trzeba będzie uderzyć pięścią w stół i powiedzieć DOŚĆ! Tylko, żeby nie było za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2013 o 13:40, Janek_Izdebski napisał:

Zawsze można kupować w UK. Dostajesz to samo (tylko bez wersji PL) i płacisz taniej.
Czego chcieć więcej? :)

Właśnie, bez wersji PL, a mi zależy na wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:07, TheZbyszeK napisał:

Skąd takie czasy przejścia tych wszystkich Uncharted. Z tego co pamiętam, to mi zajmowało
to z 6 godzin, choć moge sie mylić.


Zależy to pewnie od umiejętności gracza, ja, Uncharted 2 przechodziłem ponad 16 godzin ale jedynka i trójka są krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie, bez wersji PL, a mi zależy na wersji PL.

SCE tak lokalizuje gry że na jednej płycie jest kilka wersji językowych (ja miałem Heavy Rain z Rosji i miałem wersję polską angielską i ruską)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 14:49, Moooras napisał:

> Właśnie, bez wersji PL, a mi zależy na wersji PL.

SCE tak lokalizuje gry że na jednej płycie jest kilka wersji językowych (ja miałem Heavy
Rain z Rosji i miałem wersję polską angielską i ruską)


Ja mam Uncharted 3 z Czech i jest j. polski ale w UK chyba aż tak dobrze nie ma
poza tym, trzeba mieć karty kredytowe, konta, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić na premierę ale podwyżka ceny tak mnie poirytowała że straciłem chęć na zakup kiedykolwiek. Zwłaszcza że 14 czerwca wychodzi inna świetna gra Animal Crossing na 3DS, w normalnej cenie i bez żadnym online passów i DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być czarnowidzem, ale może im równie dobrze chodzić o to że aby przejść grę "na maksa" czyli ze wszystkimi znajdźkami to będzie trzeba grać długo, a zwykła kampania będzie krótka...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować