Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długość kampanii The Last of Us bije na głowę wcześniejsze gry Naughty Dog

48 postów w tym temacie

Faktycznie, zarówno God Of War jak i The Last Of Us są na thehut za około 190 pln po przeliczeniu. Gdzie tutaj start do 240 lub 250?

W sumie czy będzie polski w grze, to mnie mało interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> 300 zł może nie, ale 280 już tak :/ ehhh jak jeszcze w PS4 zablokują możliwość grania
> na używkach to pozostaję przy PC, a konsole skazuję na wieczną banicję!

panikę potrafisz siać, deb.. tzn. użytkownicy uwierzyli w cenę którą rzuciłeś z głowy. Ceny gry to maks 239zł ale to maks bo ludzie panikują przez god of war którego podnieśli ceny ale sklepy na allegro nadal mają po 199zł. Boże takie posty ktoś tu powinien moderować.

Mamy i tak najtańsze gry więc weźcie się do roboty może a nie każdy chce coś za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:27, Feallan napisał:

> 300 zł może nie, ale 280 już tak :/

Hahahahahahah

A PC-ciarze kupują za max 140 zł w dniu premiery. :D I za 50 zł trzy miesiące po premierze.
:D

Co oni sobie myśleli?


Ja ci moge powiedzieć co ty myślisz, nic skoro wierzysz w jakąś cenę z kosmosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar:

Z głowy powiadzasz? No to proszę, zapoznaj się z tym:

www.gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/07/280-zl-od-teraz-tyle-beda-kosztowac-gry-wydawane-przez-polski-oddzial-sony

www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74891

Mamy najtańsze gry? Nie wiem na jakim świecie ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 19:51, Kafar napisał:

Ja ci moge powiedzieć co ty myślisz, nic skoro wierzysz w jakąś cenę z kosmosu ;)


http://www.ultima.pl/god_of_war_wst_pienie_pl_ang_dlc/i11597/
http://muve.pl/playstation-3/akcja/the-last-of-us-ps3-pl-ang/5147

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/god-of-war-ascension-pre-order-mythological-heroes-multiplayer-armour-pack/10605045.html
http://www.gamestop.com/ps3/games/god-of-war-ascension/101426

Sugerowana cena w Polsce: 269-279 zł. Sugerowana cena w UK: £49.99, czyli 243 zł. Sugerowana cena w USA to 60$, czyli 189 zł.

hurr durr Polska ma najtaniej, fanboje sony do broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał dokładnie podałem gdzie mozna w normalnych cenach kupić. I nie wiem co ma to wspólnego z fanboyem jak w ogóle znasz definicje tego określenia.

Dziwne że sam nie oglądasz swoich linków: Twoja cena: 239.90 zł (przecież ta cena skreślona jest specjalnie taka myślałem że w tych czasach to wiadome. Myślałem że już kazdy o tym wie że żeby coś wyglądało promocyjne musi być wyższa cena skreślona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 08:44, Edalb napisał:

Ja tu widzę cenę 199 złotych

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-3/naughty-dog-the-last-of-us.bhtml

Po drugie ceny szybko spadają, Uncharted 3 po kilku miesiącach kosztował 99 złotych.


Wiesz, tak jak mówiłem jakiś gimbus rzucił cene.. masa od razu to łyknęła i panika jest gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 09:31, Kafar napisał:

Wiesz, tak jak mówiłem jakiś gimbus rzucił cene.. masa od razu to łyknęła i panika jest
gotowa ;)

Jakiś ty "mądry" i "wspaniały". Przemądrzały deb.. tzn. użytkownik z Ciebie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 09:31, Kafar napisał:

Wiesz, tak jak mówiłem jakiś gimbus rzucił cene.. masa od razu to łyknęła i panika jest
gotowa ;)

Sony dźwignęło ceny i choćbyś nie wiadomo ile cwaniakował to temu nie zaprzeczysz. Nawet na allegro nowy GoW stoi za 239. Tekst o wzięciu się do roboty przemilczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 09:30, Kafar napisał:

Gdybyś przeczytał dokładnie podałem gdzie mozna w normalnych cenach kupić.


Ale super, na Allegro jest taniej. No Amerykę odkryłeś.

Tam też ceny prędzej czy później skoczą, bo sprzedawcy nie zrezygnują ze swoich marży.

BTW jakoś nie widzę tam ani God of Wara ani Last of Us za 199 zł.

Dnia 19.02.2013 o 09:30, Kafar napisał:

I nie wiem
co ma to wspólnego z fanboyem jak w ogóle znasz definicje tego określenia.


Tak mi się powiedziało. Jako nawiązanie do sytuacji.

Myślałem też nad "zomg jak fajnie być alternatywnym i wywoływać flamewar bo tak".

Dnia 19.02.2013 o 09:30, Kafar napisał:

Dziwne że sam nie oglądasz swoich linków: Twoja cena: 239.90 zł


Wow, "Twoja cena". Wiesz, że niska "twoja cena" to tylko dobra wola i chęć bycia konkurencyjnym danego sklepu?

Dnia 19.02.2013 o 09:30, Kafar napisał:

(przecież ta cena skreślona
jest specjalnie taka myślałem że w tych czasach to wiadome. Myślałem że już kazdy o tym
wie że żeby coś wyglądało promocyjne musi być wyższa cena skreślona ;)


A słyszałeś o czymś takim jak sugerowana cena detaliczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 14:03, wojtas022 napisał:

@Janek_Izdebski:

Tak masz rację - można zamówić z UK (taniej!) i pal licho już tą polską wersję... ale
dla mnie jest to niepojęte! Jak nasz rodzimy oddział może polskich graczy tak mocno dmuchać
w balon? Paradoksalnie w UK - kraju, który jest zamożniejszy od Polski i gdzie płace
są wyższe - gry są tańsze? Odnoszę wrażenie, że to takie celowe przyzwyczajanie nas do
coraz wyższych cen. Małymi kroczkami chcą przekroczyć barierę 300 zł i ani się nie obejrzymy,
a tak będzie! Kiedyś trzeba będzie uderzyć pięścią w stół i powiedzieć DOŚĆ! Tylko, żeby
nie było za późno...


Na szczęście jesteśmy w UE i możemy sobie w UKu kupować. Ja w zasadzie tylko tam kupuje nowe gry 1-2 letnie za 15-20 euro (a nie 120-150 złotych) + darmowa wysyłka(!). Rodzimi dystrybutorzy chcą nas wydymać? No cóż myslę, że klienci im pokażą. I rzeczywiście to, że w UK gry są tańsze to jest mega paradoks, te same gry sprowadzane do Polski powinny być droższe nie więcej niż 10 zł, nie mówiąc już o tym jak szybko ceny spadają u nas (sieci jak Empik czy MM są mistrzami kiszenia na półkach gier sprzed kilku lat w cenach 200zł +) a jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 14:39, lis_23 napisał:

Właśnie, bez wersji PL, a mi zależy na wersji PL.

a po co Ci ta wersja PL do szczęścia? To tylko gra akcji, żaden mi Tołstoj, czy Dostojewski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 20:12, Janek_Izdebski napisał:

> Właśnie, bez wersji PL, a mi zależy na wersji PL.
a po co Ci ta wersja PL do szczęścia? To tylko gra akcji, żaden mi Tołstoj, czy Dostojewski...
;)


Zapytaj tych, którzy krzyczeli, że trzeba spolszczyć Diablo II i III, to też gry akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 21:30, maniekk napisał:

Zapytaj tych, którzy krzyczeli, że trzeba spolszczyć Diablo II

Diabolo II było udane, odczepić się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 21:30, maniekk napisał:

Zapytaj tych, którzy krzyczeli, że trzeba spolszczyć Diablo II i III, to też gry akcji.

E, to inny gatunek - h''n''s. Setki itemów, skilli, czarów itd. Niektórym młodszym graczom może się przydać lokalizacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 21:47, Janek_Izdebski napisał:

> Zapytaj tych, którzy krzyczeli, że trzeba spolszczyć Diablo II i III, to też gry
akcji.
E, to inny gatunek - h''n''s. Setki itemów, skilli, czarów itd. Niektórym młodszym graczom
może się przydać lokalizacja. :)

Żartujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:11, maniekk napisał:

> E, to inny gatunek - h''n''s. Setki itemów, skilli, czarów itd. Niektórym młodszym
> graczom może się przydać lokalizacja. :)
>
Żartujesz? ;)

Nie żartuję. Komuś naprawdę może się przydać lokalizacją w h''n''s. Dlaczego zatem Iron Squad robi fanowskie spolszczenie "Torchlighta 2"? Widocznie jest na to zapotrzebowanie. :)

IMHO do takich gier jak "Uncharted" czy "The Last of Us" spokojnie wystarczą napisy do zrozumienia głównego wątku, ewentualnie lokalizacja kinowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2013 o 22:18, Janek_Izdebski napisał:

Nie żartuję. Komuś naprawdę może się przydać lokalizacją w h''n''s. Dlaczego zatem Iron
Squad robi fanowskie spolszczenie "Torchlighta 2"? Widocznie jest na to zapotrzebowanie.
:)


Ja bym to nazwał lenistwem ;)

Dnia 19.02.2013 o 22:18, Janek_Izdebski napisał:

IMHO do takich gier jak "Uncharted" czy "The Last of Us" spokojnie wystarczą napisy do
zrozumienia głównego wątku, ewentualnie lokalizacja kinowa. :)


A czym się różni lokalizacja kinowa od napisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 22:37, maniekk napisał:

Ja bym to nazwał lenistwem ;)

Nie wszyscy są "uczeni w piśmie", hehehehe. ;)

Dnia 19.02.2013 o 22:37, maniekk napisał:

A czym się różni lokalizacja kinowa od napisów?

Chodziło mi o to, że spokojnie wystarczą napisy oryginalne. Sorry, że wyraziłem się nieprecyzyjnie. :)

Powtórzę raz jeszcze, "Uncharted" czy "The Last of Us" to gry przygodowe/akcji, a nie żaden Tołstoj czy Dostojewski. Tutaj nie trzeba śledzić i rozumieć w 100% każdego wyrazu czy akapitu od deski do deski... Wersja oryginalna z napisami jest IMHO wystarczająca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować