Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun 2 sezonu Mortal Kombat: Legacy: Get Over Here!

14 postów w tym temacie

Zmiana Shang Tsunga to dobry pomysł, ale już zmiana Raidena (którego odcinek był najlepszy) już mi się nie podoba, no i gdzie jest Sektor i Cyrax ( bo ich odcinek stoi u mnie na 2 miejscu)? Martwię się, ale trailer mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie obejrzę,bo 1 sezon był udany.Jedynie Raiden jakiś taki :P. Plus za oryginalnego Shang Tsunga z filmowej wersji,ale to jego "it has begun" brzmiało bardziej przekonująco w filmowej wersji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką cichą nadzieję, że nie skończy się na drugim sezonie. Bo postaci ze świata MK jest wiele, pojawiło się też wiele w pierwszym sezonie, a tutaj się nie pojawiają np. Jax, Sonya czy Kano. Ale zobaczymy, zapowiada się smakowicie. No i "stary" Shang Tsung z filmowego Mortala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę tam na końcu.. "Koming Soon"
Przez "K" ?
To jest jakaś gra słowna mam nadzieję [aczkolwiek dosyć mało zrozumiała, zapewne wzięli to "K" od "MK", nie mniej wygląda to na idiotyczny błąd...], bo chyba autor trailera nie jest analfabetą...


Sam trailer obiecujący, może S2 będzie lepszy od mocno przeciętnego S1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 20:01, Pietro87 napisał:

Czy ja dobrze widzę tam na końcu.. "Koming Soon"
Przez "K" ?

Tak, często takie coś się pojawia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale jest na to jakaś reguła gdzieś ?
Bo generalnie na wszystkich trailerach widuję poprawną pisownię [dlatego tu mi się to tak rzuciło w oczy] a sam nie pamiętam, żeby było jakieś usprawiedliwienie dla walnięcia tam K w miejsce C.
Oprócz oczywiście tego nawiązania do Kombat [gdzie z punktu widzenia poprawnej pisowni tytuł MK tez jest błędny =)]

Dlatego tylko taka gierka słowna Kombat->Koming wychodzi mi jako jedyne logiczne wytłumaczenie :)

P.S.
Nie, ze się czepiam o pierdołę czy robię jakiś "wielki deszcz z małej chmury" ot zwyczajnie mnie to zaciekawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 21:04, Pietro87 napisał:

Dlatego tylko taka gierka słowna Kombat->Koming wychodzi mi jako jedyne logiczne wytłumaczenie :)

Pewnie właśnie z tego samego powodu co sama nazwa gry. Ale jak już napisałem to się już wcześniej pojawiało :p

Mortal Kombat Arcade Kollection
http://www.gram.pl/news/2011/08/23/mortal-kombat-arcade-kollection-jeszcze-przed-koncem-wakacji.shtml
Mortal Kombat Komplete Edition
http://www.gram.pl/news/2012/01/10/mortal-kombat-komplete-edition-ogloszone.shtml

Coś tam się jeszcze pewnie by znalazło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te analogie nawiązujące do tytułu i dla mnie były jedynym logicznym wyjaśnieniem aczkolwiek tak dorzuciłem ta obserwacje bo nóż widelec ktoś miał by lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmiana Shang Tsunga to dobry pomysł, ale już zmiana Raidena (którego odcinek był najlepszy)
> już mi się nie podoba, no i gdzie jest Sektor i Cyrax ( bo ich odcinek stoi u mnie na
> 2 miejscu)? Martwię się, ale trailer mi się podoba :-)
Woohoho, a kogo oni nie zmienili? Chyba wszystkich
Drugi sezon wygląda przy tym jak Spinoff pierwszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować