Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 - recenzja

135 postów w tym temacie

Omg, na siłę dorzucony multiplayer?? To ja się najbardziej na niego nastawiałem. Powiedziałbym tak przy okazji Crysisa 2, gdzie rzeczywiście mógł być na odwal się. Ale tu myślałem, że podążyli tą ogólną koncepcją, ale maksymalnie doszlifowali i ulepszyli. W becie bawiłem się świetnie, dwie mapy i dwa tryby i nie nudziły mi się, chciałem tylko więcej. Podoba mi się bardziej od CoD-a, bo z mocami nanokombinezonu. Świetne są szybkie runy, ciągłe łapanie się wysokich krawędzi, skoki z góry i rozpierdalanie wszystkiego w okół, nadaje to tempa i poczucia siły. Albo bycie zamaskowanym z radarem wykrywającym kogoś w pobliżu, pojawia się ten dreszczyk i ciągłe węszenie. Nie wiem, o co chodzi. Będę miał czas, to przeczytam recenzję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że multi jest naprawdę świeże i ciekawe, tak więc zabrałbym je zdecydowanie z listy minusów i dał silne 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 15:28, Afro69 napisał:

Będę miał czas, to
przeczytam recenzję ;)

To przeczytaj :) Po prostu dla mnie jest tylko poprawny, nie widzę jednak wielkiej przyszłości przed nim i tyle. A coś takiego nie robi na mnie wrazenia. Po to w sumie są jasno podane minusy i plusy, by każdy łatwiej dostosował odbiór oceny do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 15:33, CristianoRonaldo napisał:

Multi na siłę??? Co wy piszecie ;d dżiżus krajzis, że tak to określę xD

Ej no, zapewne to kwestia gustu. Multi musi miec jakiś pazur, bym nie traktował go jako części mody na wydłużanie żywotności w sieci. Wiem, że ciężko jest wymyślić coś nowego, ale... no krytyczny już się zrobiłem pod tym względem. W sumie taka rola krytyka (jak dawniej zwano recenzentów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, to dubbing z pierwszego załączonego w tym temacie filmiku pasuje jak pięść do oka do tego co jest mówione i pokazywane w nim. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie ten ton głosu pasował by jako narracja do dobranocki albo czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedna z najładniejszych graficznie gier na PS3

A to ciekawe. Na tvgry też grali na PS3 i według nich wersja na PS3 jest strasznie średnia graficznie, Mass Effect 3 podobno ładniejszy niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 15:42, DonOskar napisał:

Na przykład z rzeczy denerwujacych tam wymienionych na krótkiej liście, nie miałem powaznego problemu z granatami (trzeba przemyśleć fizykę lotu i już), tudzież jak sie chowałem w zakamarkach dla podładowania energii, to nie byłem wykrywany przez wrogów, nawet całkiem nieodległych ode mnie... Niejasnosć celów itp? Chyba nie skanowali mapy za pomocą wizjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wersji oryginalnej wybrać nie mogę.
Mam do wyboru tylko Polish/Russian na Originie i jestem totalnie zawiedziony. Kupiłem wersję PL, nie wiedziałem, że nie będzie można ściągnąc oryginału. Mam nadzieje, że udostnępnią wersje International/English dla każdego, albo że chociaż bez problemu zmienie "ręcznie" język na angielski i nie będzie to w żaden sposób kolidować z multiplayerem czy Originem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> http://kotaku.com/5985181/crysis-3-the-kotaku-review

Powiem tak. Trzeba uważać na recenzje Kotaku. Czasami są sympatyczne, ale też czasami recenzent potrafi rozbeczeć się, bo gra jest za trudna i wlepić "NO" (Przykład prawie-autentyczny, bez beczenia: Sonic All-Stras Racing Trasformed dostał NIE tylko dlatego, że gra była za trudna dla recenzenta... Mimo, że miał do dyspozycji 3 poziomy trudności, a gracze jakoś specjalnie nie narzekają na trudności)

Ty razem jednak zaufam Kotaku. Pod tą warstwą pudru, podobnie jak w C2, siedzi pewnie najzwyczajniejszy, nudny, militarystyczny, szuter na góra 7 godzin. PASS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 15:51, Drax747 napisał:

Problem w tym, że wersji oryginalnej wybrać nie mogę.
Mam do wyboru tylko Polish/Russian na Originie i jestem totalnie zawiedziony. Kupiłem
wersję PL, nie wiedziałem, że nie będzie można ściągnąc oryginału. Mam nadzieje, że udostnępnią
wersje International/English dla każdego, albo że chociaż bez problemu zmienie "ręcznie"
język na angielski i nie będzie to w żaden sposób kolidować z multiplayerem czy Originem.

A próbowałeś zabawy plikiem konfiguracyjnym, w dwójce tylko tak dało się zmienić wersję językową?
@Lucas_the_Great
Nie konsolowy tylko posiadacze PS3 na Xboxie wersji językowej nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować