Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 - recenzja

135 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2013 o 23:50, lis_23 napisał:

Ja grałem najpierw na Pegasusie, potem na PSX, potem na PC i na PS3
fajny coop jest ponoć w " Uncharted 3 " ale nie grałem bo nie mam z kim ;)

W "Uncharted 3" również mógłbym kiedyś z Tobą pocoopić. Tam też jest ten tryb, bo nie pamiętam? :) Mój PSN: ijanek.

Dnia 19.02.2013 o 23:50, lis_23 napisał:

a w Orgin jak Cię dodać?

W opcjach jest możliwość wyszukiwania i dodawania znajomych. Wpisz "Janek_Izdebski" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:44, Janek_Izdebski napisał:

> Mogę Cię dodać, także na Steam, tylko nie wiem, jak się to robi?
Możesz wysłać zaproszenie z poziomu klienta Steam lub z poziomu przeglądarki. Mój ID
Steam to: ijanek. :)


Na Steam nie mogę Cię znaleźć ani z dużej, ani z małej litery - 0 wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:56, lis_23 napisał:

Na Steam nie mogę Cię znaleźć ani z dużej, ani z małej litery - 0 wyników.

Spróbuj: "ijanek" lub "Janek_Izdebski". Możesz spróbować tylko małymi literami. Powinno dać radę. A jaki jest Twój Steam ID?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nieco na siłę dorzucony tryb multi" - to chyba żart ... czy recenzent wie że to 3 gra serii Crysis z trybem multiplayer ?! chyba nie, a już napewno nie grała w ten tryb w poprzednich odsłonach, szkoda że recenzja gry robiona jest przez osobe która mimo pewnie setek gier przegranych nie ma pojęcia o Crysis, a najlepiej skupiła by się na recenzowaniu CoD''a 5000

W tej grze wyłącznie postawiono no multiplayer, dlaczego ? ponieważ juz druga cześć miała pod tym względem niesamowity potencjał, a wizerunek niestety zepsuły dwie rzeczy :

1) Brak prawdziwego antycheat''a typu Punkbaster
2) Dużo bardziej trywialny powód, niedzielni gracze, dlaczego ? bo tutaj nie ma kamperów, a jak są to poprostu nie mają szans, słyszałem wiele opinii od graczy, zwłaszcza od konsolowych typu : "jak to jest że kampie sobie przy schodkach, a tu gościu wyskakuje nie wiadomo skąd ? głupia gra dla cheaterów" i tu właśnie problem, bo tutaj nie ma określonych ścieżek, jest w pełni znaczenia tego słowa wolny gameplay, "problem" który dla kogoś jest przekleństwem, ale dla mnie błogosławieństwem, bo w tej grze gram tak jak chce.

Chcesz kampić snajpą na końcu mapy, bądź za skrzyneczką czy też w trawie ( obowiązkowo leżąc ) kup BF''a albo CoD''a

TA GRA NIE JEST DLA KOGOŚ KTO NIE UMIE GRAĆ I SIĘ NIE CHCE NAUCZYĆ !

Co do recenzji, to jest ona bardzo słaba, nie dowiedzieliśmy się nic poza "klasykami", czyli : słaby polski dubbing, grafika, no i bronie, gdzie nawet ominięto największą nowość a więc łuk, byłem jego wielkim przeciwnikiem przed ukazaniem się bety ale pograłem troche i granie nim mam potencjał, i co ważniejsze daje niesamowity fun, a tutaj ani słowa o nim ( przecież on nawet jest na okładce, wtf ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:58, Janek_Izdebski napisał:

> Na Steam nie mogę Cię znaleźć ani z dużej, ani z małej litery - 0 wyników.
Spróbuj: "ijanek" lub "Janek_Izdebski". Możesz spróbować tylko małymi literami. Powinno
dać radę. A jaki jest Twój Steam ID?

lis400 ;)
już Cię dodałem, jednak Janek_Izdebski z dużych liter ;)
na Orgin też poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Omg, na siłę dorzucony multiplayer?? To ja się najbardziej na niego nastawiałem. Powiedziałbym
> tak przy okazji Crysisa 2, gdzie rzeczywiście mógł być na odwal się. Ale tu myślałem,
> że podążyli tą ogólną koncepcją, ale maksymalnie doszlifowali i ulepszyli. W becie bawiłem
> się świetnie, dwie mapy i dwa tryby i nie nudziły mi się, chciałem tylko więcej. Podoba
> mi się bardziej od CoD-a, bo z mocami nanokombinezonu. Świetne są szybkie runy, ciągłe
> łapanie się wysokich krawędzi, skoki z góry i rozpierdalanie wszystkiego w okół, nadaje
> to tempa i poczucia siły. Albo bycie zamaskowanym z radarem wykrywającym kogoś w pobliżu,
> pojawia się ten dreszczyk i ciągłe węszenie. Nie wiem, o co chodzi. Będę miał czas, to
> przeczytam recenzję ;)


"nieco na siłę dorzucony tryb multi" - to chyba żart ... czy recenzent wie że to 3 gra serii Crysis z trybem multiplayer ?! chyba nie, a już napewno nie grała w ten tryb w poprzednich odsłonach, szkoda że recenzja gry robiona jest przez osobe która mimo pewnie setek gier przegranych nie ma pojęcia o Crysis, a najlepiej skupiła by się na recenzowaniu CoD''a 5000

W tej grze wyłącznie postawiono no multiplayer, dlaczego ? ponieważ juz druga cześć miała pod tym względem niesamowity potencjał, a wizerunek niestety zepsuły dwie rzeczy :

1) Brak prawdziwego antycheat''a typu Punkbaster
2) Dużo bardziej trywialny powód, niedzielni gracze, dlaczego ? bo tutaj nie ma kamperów, a jak są to poprostu nie mają szans, słyszałem wiele opinii od graczy, zwłaszcza od konsolowych typu : "jak to jest że kampie sobie przy schodkach, a tu gościu wyskakuje nie wiadomo skąd ? głupia gra dla cheaterów" i tu właśnie problem, bo tutaj nie ma określonych ścieżek, jest w pełni znaczenia tego słowa wolny gameplay, "problem" który dla kogoś jest przekleństwem, ale dla mnie błogosławieństwem, bo w tej grze gram tak jak chce.

Chcesz kampić snajpą na końcu mapy, bądź za skrzyneczką czy też w trawie ( obowiązkowo leżąc ) kup BF''a albo CoD''a

TA GRA NIE JEST DLA KOGOŚ KTO NIE UMIE GRAĆ I SIĘ NIE CHCE NAUCZYĆ !

Co do recenzji, to jest ona bardzo słaba, nie dowiedzieliśmy się nic poza "klasykami", czyli : słaby polski dubbing, grafika, no i bronie, gdzie nawet ominięto największą nowość a więc łuk, byłem jego wielkim przeciwnikiem przed ukazaniem się bety ale pograłem troche i granie nim mam potencjał, i co ważniejsze daje niesamowity fun, a tutaj ani słowa o nim ( przecież on nawet jest na okładce, wtf ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 20:18, Emel89 napisał:

Nie da sie odpalić :).Sprawiedliwość musi być. Skoro premiera 21 to trzeba czekać. Jak
to sobie wyobrażasz ze dzisiaj dostajesz gre i grasz a ktoś czeka do 21 zeby w sklepie
ją kupić :). A jest to zabieg przeciw piractwu. Bo ktoś mogłbu ją wrzucić do neta, do
tego crack i mozna grać a premiera za 2 dni :). Trzeba czekać cierpliwie :)


Oczywiście, że się da - pobierasz FlyVpn, wrzucasz Sinagpur i grasz. Tylko za nim to zrobisz, to sprawdź jakie ograniczenia ma FlayVpn w wersji trialowej (możesz go odpalić 3x na dobę, więc oszczędzaj do czwartku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 20:37, KeyserSoze napisał:

Na inny rodzaj zabawy w sieci to są nastawione Call of Duty, League of Legends, Starcraft
2 i World of Warcraft, bo to różne gry pod względem podstawowych założeń i mechaniki
rozgrywki. CoD i BF to bracia bliźniacy w takim zestawieniu, tylko jeden nosi czapkę
a drugi okulary - a to nie zmienia faktu, że są do siebie diabelnie podobni pod wszystkimi
innymi względami. I są konkurentami dla Crysisa, jak bardzo niewygodne by to dla niego
było.


Temu panu już podziękujemy. Obie gry w ogóle są przeznaczone do innego rodzaju rozgrywki. A Crysis do jeszcze innego.

Jezu, gram.pl, ogarnijcie się, bo ten człowiek ośmiesza tylko Wasz serwis (legendy na jego temat już krążą na konkrecyjnych portalach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:17, lis_23 napisał:

lis400 ;)
już Cię dodałem, jednak Janek_Izdebski z dużych liter ;)
na Orgin też poszło

Oki, mam. Tylko na Steam powinieneś dokończyć uzupełnianie swojego profilu. Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:34, Janek_Izdebski napisał:

> lis400 ;)
> już Cię dodałem, jednak Janek_Izdebski z dużych liter ;)
> na Orgin też poszło
Oki, mam. Tylko na Steam powinieneś dokończyć uzupełnianie swojego profilu. Pozdro. :)

Ok, coś tam już porobiłem na Steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O multi w tej grze można mówić wiele rzeczy, ale na pewno nie to że zostało dorzucone od niechcenia. Kilkanaście map, wiele trybów, spory arsenał broni i przede wszystkim ulepszona rozgrywka w stosunku do poprzednich części. Ludzie w betę grali z takim zapałem jakiego już dawno nie widziałem w trybie multi, a była to TYLKO beta z dwoma mapami w, która ja osobiście przegrałem 44 godziny.

Multiplayer Crysis''a 3 jest duży, mocny i pełny soczystej akcji. Jedna z lepszych odsłon trybu multiplayer w FPS''ach od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak framerate na PS3? Dwojka bardzo kuleje na tej platformie pod tym wzgledem. Bylbym wdzieczny za odp. Beta w multi potrafila spasc do kilku klatek a tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 03:00, WarDice napisał:

O multi w tej grze można mówić wiele rzeczy, ale na pewno nie to że zostało dorzucone
od niechcenia. Kilkanaście map, wiele trybów, spory arsenał broni i przede wszystkim
ulepszona rozgrywka w stosunku do poprzednich części. Ludzie w betę grali z takim zapałem
jakiego już dawno nie widziałem w trybie multi, a była to TYLKO beta z dwoma mapami w,
która ja osobiście przegrałem 44 godziny.

Multiplayer Crysis''a 3 jest duży, mocny i pełny soczystej akcji. Jedna z lepszych odsłon
trybu multiplayer w FPS''ach od kilku lat.


mam to samo zdanie też przegrałem osobiście około 40 godzin w betę teraz czekam do 00.00 by ogarnąć singla :D
Może i single będzie krótki ale na pewno przejdę to ze 5 razy aby po zdobywać "znajdźki" i inne takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 08:53, OperaWraith napisał:

Cóż czyli nie warto grać jednak. Dobrze ze zrezygnowałem z zamówienia, bo byłoby stratą
pieniędzy.

Ty zawsze po jednej recenzji, która nie jest najlepszej jakości rezygnujesz z zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 08:53, OperaWraith napisał:

Cóż czyli nie warto grać jednak. Dobrze ze zrezygnowałem z zamówienia, bo byłoby stratą
pieniędzy.


tak niektórzy tu jedziecie na te gry że masakra, ludzie kiedyś mięli packmana czy mario i byli zachwyceni a wy macie graficznie wyjebana gra w kosmos, i wog fabularnie ostro pojechaną narzekacie że krótkie, za dużo gracie to każda gra zajmie wam 3-4 dni i koniec.

Ciekaw jestem teraz osób której zjadą moją wypowiedź ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego multiplayera "dodanego od niechcenia" to bedzie 12 map ( w tym klasyk Skyline z C2 ) drugie tyle broni + multum dodatkow do nich + multum perkow pancerza, oraz trybow gry, a wiec o co kamam ?

Recenzentowi wyraznie brakuje kompetencji bo nic poza "kiepski polski dubbing" i "ladna grafika" nie usluszelismy, kompletnie nic, a tym swoim "mulyi dodane na sile" totalnie sie zblaznil, jedna z najslabszych recek jakie w zyciu czytalem, a gra jest swietna


Pojawila sie tutaj opinia ze "nawet grafa w ME3 jest ladniejsza" ... Coraz bardziej zaczynam watpic w rozumowanie niektorych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 09:54, big_munios napisał:

Co do tego multiplayera "dodanego od niechcenia" to bedzie 12 map ( w tym klasyk Skyline
z C2 ) drugie tyle broni + multum dodatkow do nich + multum perkow pancerza, oraz trybow
gry, a wiec o co kamam ?

Recenzentowi wyraznie brakuje kompetencji bo nic poza "kiepski polski dubbing" i "ladna
grafika" nie usluszelismy, kompletnie nic, a tym swoim "mulyi dodane na sile" totalnie
sie zblaznil, jedna z najslabszych recek jakie w zyciu czytalem, a gra jest swietna


Pojawila sie tutaj opinia ze "nawet grafa w ME3 jest ladniejsza" ... Coraz bardziej zaczynam
watpic w rozumowanie niektorych graczy



Po jednej recenzji która w 1 zdaniu wytknie 2 wady gry a w reszcie same plusy od razu każdy coś sobie doda i tak to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować