Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada Blizzcon 2013

20 postów w tym temacie

Filmy jak najbardziej. Na War IV za wcześnie, zwłaszcza że jeszcze jedna Panda się szykuje.
To samo z projektem Titan, nawet artów nie pokażą.
Dodatek do Diablo III ciężko, jak nawet pvp nie ma.
Dla mnie Blizzard się skończył po wydaniu D3. Kupiłem, zawiodłem się.

Ps. Valve <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w końcu ujawnią czym jest Titan. Poza tym mogą ogłosić kolejny dodatek do WoW, bo pandy zapowiadali w 2011 (Cata w 2009).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Blizzcon, zgodnie z tym co sami ogłosili, dopiero w 2015. Do tego czasu na pewno wyjdzie Legacy of the Void, kolejny dodatek do WoWa i pewnie coś związanego z Diablo III. Tegoroczny Blizzcon byłby dobrym momentem aby to ogłosić. Coś muszą! Moim zdaniem zdecydowanie kolejny dodatek do WoWa (mam nadzieję, że związany z Emerald Dream), odnośnie innych rzeczy, mogą ogłosić po prostu, na dniach.

Warcraft IV, jeżeli już, to ogłoszą dopiero po tym, jak popularność WoWa zmaleje znacząco. Ale i to stanie się moim zdaniem dopiero po ogłoszeniu czym jest Titan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 19:43, Demagol napisał:

Możliwe, że ogłoszą dodatek do WoW-a, Diablo 3 oraz Legacy of the Swarm, chociaż tego
ostatniego nie jestem pewien.


StarCratft II: Legacy of the Void Blizzard nie musi zapowiadać, bo już dawno temu zapowiedzieli, że drugi dodatek będzie i skupi się na Protossach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obstawiam ogłoszenie 5 dodatku do WoW''a i dodatku do D3 ,a projekt o kodowej nazwie Titan nie zostanie ujawniony na tegorocznym BlizzConie ,podobnie jak i inna gra,która pojawiała się śród ofert pracy ,być może chodziło o WarCraft''a IV .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Można gdybać co pokażą na tegorocznym BlizzConie. Według mnie będzie tak:

1. Starcraft 2

Tutaj jestem niemal pewny, że pokażą jakiś teaser z ostatniego dodatku. Od premiery HOTS minie już sporo czasu więc będzie jakaś prezentacja LotV.

2. Diablo 3

Obstawiałem, że podadzą informację o dodatku. Sytuacja z deka się skomplikowała gdy ogłoszono diabełka na PS3 i PS4. Dlatego obstawiam, że na BlizzConie będzie można zagrać wersję konsolowe, nic nie powiedzą o o pierwszym rozszerzeniu(albo ewentualnie coś napomkną) oraz, jakby do tego czasu to nie wyszło, pokażą nam PvP.

3. World of Warcraft

Tutaj nie mam bladego pojęcia, co może być. Zapewne ogłoszą nowy dodatek.

Niby mamy jeszcze Titan i All-Stars ale to są wielkie niewiadome. Dlatego czekam z niecierpliwością na święto Blizzardowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 19:54, Andrzej15 napisał:

Tutaj jestem niemal pewny, że pokażą jakiś teaser z ostatniego dodatku. Od premiery HOTS
minie już sporo czasu więc będzie jakaś prezentacja LotV.


No chyba, że te +/- pół roku to będzie za mało, żeby cokolwiek sensownego zmajstrować i pokazać, przez co LotV mogą zapowiedzieć na oddzielnym evencie skupionym na tejże grze. Nie pamiętam w sumie jak było z HotS-em...

Dnia 23.02.2013 o 19:54, Andrzej15 napisał:

Obstawiałem, że podadzą informację o dodatku.


Pewnie tak, bo coraz więcej się o nim mówi.

Dnia 23.02.2013 o 19:54, Andrzej15 napisał:

Tutaj nie mam bladego pojęcia, co może być. Zapewne ogłoszą nowy dodatek.


A może jednak nie? :)

Dnia 23.02.2013 o 19:54, Andrzej15 napisał:

Niby mamy jeszcze Titan i All-Stars ale to są wielkie niewiadome.


All-Stars już dawno było zapowiedziane, możliwe, że ukaże się w tym roku duuużo wcześniej. Nie wiem, czy z HotS-em czy może trochę później, ale raczej nie będą nad tym pracować nie wiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 21:08, Demagol napisał:

No chyba, że te +/- pół roku to będzie za mało, żeby cokolwiek sensownego zmajstrować
i pokazać, przez co LotV mogą zapowiedzieć na oddzielnym evencie skupionym na tejże grze.
Nie pamiętam w sumie jak było z HotS-em...

No właśnie chyba trochę za szybko, biorąc pod uwagę ile na HotS czekaliśmy. Wątpię żeby ledwie kilka miesięcy po premierze HotS mieli już wystarczająco konkretów do pokazania związanych z następnym dodatkiem. No chyba, że nagle zamierzają przyspieszyć cykl wydawniczy, ale coś czuję, że tak nie będzie. LotV może najprędzej dostaniemy w 2015-16 (z zapowiedzią w 2014).

Dnia 23.02.2013 o 21:08, Demagol napisał:

A może jednak nie? :)

Dodatek do WoW to pewniak. Podawałem wyżej daty i każdy kolejny ogłaszano w dwuletnich odstępach. Po patchu 5.2 zostaje im tylko jeszcze dodanie jednego dużego raidu, który może być czymś na kształt Dragon Soul (recykling modeli i lokacji, tylko tym razem z Garroshem i Orgrimmar).

Dnia 23.02.2013 o 21:08, Demagol napisał:

All-Stars już dawno było zapowiedziane, możliwe, że ukaże się w tym roku duuużo wcześniej.
Nie wiem, czy z HotS-em czy może trochę później, ale raczej nie będą nad tym pracować
nie wiadomo ile.

All-Stars już nie wyjdzie z HotS (zresztą zostało za mało czasu żeby coś się zmieniło w tej kwestii). Wycofali go, bo chcą zrobić kolejną Dotę free to play z mikropłatnościami zapewne. Sensu to zbyt wielkiego nie ma, bo jako część SC2 by to od razu przyciągnęło im większą liczbę osób, zawsze by też skłoniło kogoś do zainteresowania się samym SC2, więc byłyby tutaj same plus (pierwotnie All-Star miało być częścią startera). Konkurować z League of Legends czy podobnymi tytułami już zbyt wielkich szans nie mają, bo zwyczajnie przegapili lepszy moment na rynku na wypuszczenie takiej gry bazującej o słynnego moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że nagle zamierzają przyspieszyć cykl wydawniczy, ale coś czuję, że tak nie będzie.
Blizz i przyspieszony cykl wydawniczy :) Nie ma na to szans.

Nie pamiętam w sumie jak było z HotS-em...
HOTS pokazali bodajże 7 lutego 2011 czyli 7 miesięcy od premiery podstawki. Więc szansa na jakiś teaser LotV jest.

Pewnie tak, bo coraz więcej się o nim mówi.
Właśnie moje obawy polegają na tym, że Blizz skupi się na pracy nad wersja konsolową, przez co dodatek ogłoszą dopiero za rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie mam podstaw by twierdzić, że All-Stars będzie oddzielną grą, bo nikt tego nie powiedział, a oddzielna strona nic jeszcze nie znaczy.

@Andrzej15
Do premiery PS4 chyba trochę zostało, a poza tym D3 jest gotowe, wystarczy to przenieść na inną konsolę. Nie sądzę, że będzie to bardzo zasobożerne, a i Blizzard pewnie skupi się na rozwoju D3 i kolejnych grach z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 22:11, Demagol napisał:

W tej chwili nie mam podstaw by twierdzić, że All-Stars będzie oddzielną grą, bo nikt
tego nie powiedział, a oddzielna strona nic jeszcze nie znaczy.

Wolałbym żebym jednak nie było oddzielną grą. Wiadomości jednak zdają się temu przeczyć: http://www.shacknews.com/article/77496/blizzard-all-stars-held-up-by-new-business-model

Pod "new business model" zapewne kryją się dodatkowe płatności. Być może to też oznacza, że jednak oddzielą to od SC2, ale tutaj pewności nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, końcówka sugeruje, że być może wyjdzie z tego oddzielna gra (na silniku SC2? poproszę, tylko bez zbędnych bajerów i ulepszaczy, które zamordowały framerate w WoL-u), mnie to w sumie ani ziębi ani grzeje. Jeśli będzie dostępna jako F2P - OK, jeśli pudełko - też OK, kupię w ciemno, chociaż taka gra powinna kosztować ok. 50 zł, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować