Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji PlayStation - bądźcie z nami przed północą!

432 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 14:00, Manxer napisał:

Trochę to idiotyczne że trzeba podać że ma się 18 lat aby obejrzeć streama ale rozumiem
że to nie Wasza wina.

Who cares ? To jakiś problem podać że urodziłeś się w prehistorii i masz 183 lata (no, w przypadku prehistorii może ciut więcej) ?
:)
Wymogi prawne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany, co do zapowiedzi PS4 dzisiaj. Może to być zupełnie co innego. Może na E3 zrobią niespodziankę ? To wydarzenie, było by najlepsze do tego typu informacji. Mam nadzieję, że będę tutaj po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 14:13, vegost napisał:

Nie jestem przekonany, co do zapowiedzi PS4 dzisiaj. Może to być zupełnie co innego.
Może na E3 zrobią niespodziankę ? To wydarzenie, było by najlepsze do tego typu informacji.

Nie, to właśnie PS Meeting jest do tego odpowiedni. Przypominam - to nie jest coroczna impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie o której ma się zacząć? Może tym razem bym sobie ustawił jakiś alarm xD
Coś ostatnio przegapiłem i potem żałowałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzeć to bym chciał, ale jeśli to zrobię, to w pracy nie będę się nadawał do użytku - a roboty mamy tyle, że nie wiadomo w co w pierwszej kolejności włożyć ręce... Więc raczej wybiorę sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ze mną taka sytuacja - wczoraj leciałem z Doncaster(środkowa Anglia) do Gdańska. Samolot 3h opóźnienia, problemy z lądowaniem w Gdańsku i brak snu. Dodatkowo jestem lekko chory bo w trampkach posuwałem po śniegu :/

Ale czego dla PS się nie robi, mam nadzieję że Sony nie zawiedzie i naprawdę zapowie PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 14:10, Darkstar181 napisał:

Who cares ? To jakiś problem podać że urodziłeś się w prehistorii i masz 183 lata

Tak! Najwcześniejszy rok urodzenia, jaki możesz wybrać, to 1913. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem napewno zapowiedzą PS4 :) Nie robili by takiego szumu z tymi wspomnieniami
> poprzednich generacji konsol.
Nie byłbym tego taki pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:15, Kadaj napisał:

Tak! Najwcześniejszy rok urodzenia, jaki możesz wybrać, to 1913. ;p

Przecie to jawna dyskryminacja osób żyjacych +100lat ;p

@Merr123
Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:11, Merr123 napisał:

Ogólnie ze mną taka sytuacja - wczoraj leciałem z Doncaster(środkowa Anglia) do Gdańska.
Samolot 3h opóźnienia, problemy z lądowaniem w Gdańsku i brak snu. Dodatkowo jestem lekko
chory bo w trampkach posuwałem po śniegu :/

Ale czego dla PS się nie robi, mam nadzieję że Sony nie zawiedzie i naprawdę zapowie
PS4.



No to weź L4, od razu się trochę pokurujesz :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować