Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji PlayStation - bądźcie z nami przed północą!

432 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 02:08, Rayearth napisał:

> Gdzieś czytałem że ps4 będzie miało premierę w listopadzie, ale to pewnie tylko
plotka.
A masz pewność bo...?

bo jestem S.e.p.h.r.i.o. :)
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:09, Henrar napisał:

Święta. Holiday w USA to święta.


A nie wakacje ? Tak czy siak, gwiazdka to jedyny pewny termin wydania PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skok technologiczny jakiś jest. Ale jak będzie wyglądać sytuacja w czasie premiery dowiemy się dopiero na E3. Swoją drogą, skoro PS4 będzie piecem (x86) z systemem opartym o jądro linuksa (tak się domyślam) i OpenGL to ciekawe czy teraz nie zaczną się pojawiać porty dużych gier na linuxa (może to jest szansa dla steamboxa) i czy windowsowe porty nie zaczną używać OpenGLa do renderowania. Niestety gierki średnio ciekawe, SE pokazał się słabo a Konami wogóle nie było, Capcom też maławo (choć ta gra ala DS może być ciekawa). Nic na temat plusa ani Vity, co trochę zawodzi bo Vita ma problem. Tak czy siak na razie wstrzymuje się z WiiU (między innymi dlatego, że Ninnie ma oficjalnego dystrybutora i ostatnio ich produkty zniknęły nawet z Saturna (!)) i zobaczymy co na E3 pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:13, Lucas_the_Great napisał:

Summer Break? Chyba jakoś tak...

Hmm.. W takim razie czekamy do świąt.. Oficjalna data pewnie zostanie zapowiedziana na E3. A tam też MS zapowie nowego xboxa ? Wrr... zaczyna być gorąco :) Dzięki za wspaniała noc na łamach portalu. Fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świeżo moje wrażenia są naprawdę dobre.Najnowszy Killzone wygląda tak niesamowicie że brak słów by to określić.
Również Bungie które od kilku dobrych lat było bez formy nagle tworzy naprawde dobrze zapowaidającą się grę.
Z przykrością to piszę ale Sony rozłożyło MS na cząsteczki mocą konsoli jak i grami.
Więc jeśli MS się nie obudzi nowy xbox ,(który pewnie będzie konsola dla casulai bawiących się kinectem) będzie nadawał się tylko na złom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:11, Dandelion1 napisał:

Kiedy się w końcu nauczycie, że holiday to listopad/grudzień.


Christmas nie jest politycznie poprawne. >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać, że MS na tych casualach wyjdzie lepiej finansowo niż Sony na sprzęcie dla "zaawansowanych graczy" :D


EDIT: W sumie to warto to było oglądać dla Watch Dogs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, nowy "epizod" Killzone to fajn sprawa, strasznie zainteresował mnie DriveClub, gdzie zazwyczaj takie tytuły mnie nie tykają. D3 na PS4, słodko, choc wielu wcześniej stawiało na konsole konkurencji (choć z pewnością i na nią sie pojawi), InFamous całkiem ciekawie, choć akurat to mnie gryzie, Prototype lepsiejszy. Deep Down czy jak to tam leciało od Capcom mnie zgniotło, pokruszyło, a potem zdmuchnęło, ta gra wygląda zadziwiająco cudownie! Bardzo fajna twarz od Cage, nigdzie indziej póki co takiej chyba nie znajdziemy. Pad się prawie co nie zmienił, więc jest elegancko. Bardzo fajne opcje dzielenia si filmikami i innymi duperelami. Jest fajno :)

Watch Dogs zajepisty :D

Miałem cichą nadzieję na zapowiedź Heavenly Sword 2 na początku, bo dość czsto prezentowali twarz Nariko na starcie, ale się przeliczyłem.

Teraz pozostało czekac na E3 i ogółem zastanawia mnie gdzie się podziało FF XIII versus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 03:43, Valmar napisał:

Watch Dogs było odpalane na pc''cie :). Co za facepalm. Jezuuuu.
http://www.mordorhq.com/showthread.php?7059-Watch-Dog-demo-is-run-on-a-pc-with-a-spec-close-to-PS4


Tak było. Nie wiadomo natomiast jak inne prezentacje. PS4 (i x720 pewnie też) to nic innego jak PC zamknięty w ładną obudowę, który da dostęp do kilkudziesięciu exclusivów.

Konferencja: nudna.

Nowa generacja na wstępie jest za PCtami. Kolejne lata ograniczania.

Moc GPU w PS4: 1,84 TFLOPa, co odpowiada karcie graficznej Radeon HD 7850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 04:02, LordJuve napisał:

> Watch Dogs było odpalane na pc''cie :). Co za facepalm. Jezuuuu.
> http://www.mordorhq.com/showthread.php?7059-Watch-Dog-demo-is-run-on-a-pc-with-a-spec-close-to-PS4


Tak było. Nie wiadomo natomiast jak inne prezentacje. PS4 (i x720 pewnie też) to nic
innego jak PC zamknięty w ładną obudowę, który da dostęp do kilkudziesięciu exclusivów.


Konferencja: nudna.

Nowa generacja na wstępie jest za PCtami. Kolejne lata ograniczania.

Moc GPU w PS4: 1,84 TFLOPa, co odpowiada karcie graficznej Radeon HD 7850.


Trudno zeby wypuscili mega mocna konsole w dobrej cenie. Moja GPU na PC kosztowala wiecej niz cale ps4 pewnie ebdzie np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować