Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji PlayStation - bądźcie z nami przed północą!

432 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc to wolałbym żeby dzisiaj ogłosili PS4, podali kilka pierdół na jej temat, a na E3 i innych imprezach skupili się na grach a nie na samej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że w końcu zapowiedzą to PS4 bo mam dojść grania w gry na PC z pixelowymi
> teksturami :)
Co mają pixelowe tekstury do PS4? Ustaw sobie wyższą rozdzielczość, kup lepszą kartę... Przecież ustawienia AA czy rozdzielczości na PC to zupełnie inna galaktyka - 2560x1600 i większe, AA nawet x32. Tego na żadnej konsoli nie będzie. Co innego jakość i ilość efektów, tutaj może być mocny krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:41, scyzor napisał:

Co mają pixelowe tekstury do PS4?


Pewnie chodzi mu o to że przez stare konsole nie mamy postępu technologicznego (graficznego) w grach na PC bo tworzą tytuły multiplatformowe. Z grafika przystosowaną do konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:45, sylwasss napisał:

> Co mają pixelowe tekstury do PS4?
Pewnie chodzi mu o to że przez stare konsole nie mamy postępu technologicznego (graficznego)
w grach na PC bo tworzą tytuły multiplatformowe. Z grafika przystosowaną do konsol

Nie przez stare konsole, tylko przez leniwych developerów. Jak się chce, to się potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:41, scyzor napisał:

Co mają pixelowe tekstury do PS4? Ustaw sobie wyższą rozdzielczość, kup lepszą kartę...
Przecież ustawienia AA czy rozdzielczości na PC to zupełnie inna galaktyka - 2560x1600
i większe, AA nawet x32. Tego na żadnej konsoli nie będzie. Co innego jakość i ilość
efektów, tutaj może być mocny krok do przodu.

Co to zmieni skoro w takich grach ja Far Cry 3 tekstury na maksymalnych detalach mają szczegółowość i rozdzielczość gier z 2005 roku a bo w pamięci konsoli nie zmieszczą się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:26, kodi24 napisał:

Mozna polaczyc jedno z drugim np. uzyc Vity jako kontrolera do ps4- jest reanimacja i
jest ps4 ^^


Wówczas PS4 będzie spełniać rolę respiratora. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:02, ZubenPL napisał:

> Chyba nikt nie wątpi w to że dziś(jutro) ujrzymy nowe ps4.
Ja wątpię :)


Ja także :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować