Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Walking Dead: Survival Instinct na PC anulowane

23 postów w tym temacie

No i dobrze. Gra wygląda paskudnie i widać braki od strony technicznej. Konsole się do tego idealnie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wydadzą na PC-ty, to dużo nie zarobią... Konsolowcy nie będą tez przecież kupować tak słabej gry, jak wokół tyle o wiele lepszych tytułów jest i będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:05, polskiniko napisał:

Jak nie wydadzą na PC-ty, to dużo nie zarobią... Konsolowcy nie będą tez przecież kupować
tak słabej gry, jak wokół tyle o wiele lepszych tytułów jest i będzie...

Samą marką się sprzeda. Większość graczy nie śledzi recenzji, for i blogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie zachęca zbytnio niestety,200 zł na pewno nie wydam na to.
"Samą marką się sprzeda. Większość graczy nie śledzi recenzji, for i blogów."
Dared00 to samo mogę powiedzieć o Aliens:Colonial Marines,że samą marką się sprzeda,a wiadomo jak skończyło ;).Fani serii pewnie kupią,ale gracz,który jako tako do tego podchodzi?Raczej już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:14, Jarsston napisał:

"Samą marką się sprzeda. Większość graczy nie śledzi recenzji, for i blogów."
Dared00 to samo mogę powiedzieć o Aliens:Colonial Marines,że samą marką się sprzeda,a
wiadomo jak skończyło ;)

Jak się skończyło? Nr 1 na liście bestsellerów Steam. Nr 1 na liście bestsellerów w UK. Nr 1 na liście bestsellerów w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:17, Dared00 napisał:

Jak się skończyło? Nr 1 na liście bestsellerów Steam. Nr 1 na liście bestsellerów w UK.
Nr 1 na liście bestsellerów w gram.pl.


No właśnie, mówisz o tym co było przed faktem. Gdyby ludzie wiedzieli, że Gearbox to nieroby to w ogóle by tej gry nie kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak się skończyło? Nr 1 na liście bestsellerów Steam. Nr 1 na liście bestsellerów
> w UK.
> > Nr 1 na liście bestsellerów w gram.pl.
>
> No właśnie, mówisz o tym co było przed faktem. Gdyby ludzie wiedzieli, że Gearbox to
> nieroby to w ogóle by tej gry nie kupili.

Jeśli chodzi o Aliens to przesadzasz. Nie grałeś, to komentuj. Gra nie jest nie wiadomo jak dobra ale pograć się da. Są momenty, że daje masę frajdy a multi daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej gry, to miałem wielkie nadzieje ale jak zobaczyłem filmy z gameplayem to się podłamałem. Ja na pewno za to nie zapłacę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadna strata, ta gra wyglada jak totalna kupa.

A ze na konsolach sie sprzeda, to tez nie dziwi, w koncu konsolowcy to w wiekszosci casuale nie interesujacy sie rynkiem gier, wiec kupia to, co im sie dobrze zareklamuje. Cos tam pewnie o Walking dead slyszeli, moze serial nawet ktos widzial, to kupi. A ze wyglada biednie? A ktora gra na konsole biednie nie wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie, po premierze na konsole. No nie anulowaliby gry na jakąś platformę miesiąc przed premierą, nie?

Co nie zmienia faktu że będzie to crap zarabiający na popularności serialu i poprzedniej gry, która była nawiasem mówiąc wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 16:43, Saber napisał:

Jeśli chodzi o Aliens to przesadzasz. Nie grałeś, to komentuj. Gra nie jest nie wiadomo
jak dobra ale pograć się da. Są momenty, że daje masę frajdy a multi daje radę.


Jasne, że się da. Ale jest masa błędów i pomyłek, których być nie powinno. Gdyby teraz Fox zobaczył jak gra wygląda, to by ich chyba zatłukli żywcem. Raczej nie na takie coś oddawali licencję filmową. A Gearbox powinien głęboko się zastanowić, zanim będzie chciał robić jakąkolwiek jeszcze grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 17:32, polskiniko napisał:

Activision zbiera kasę na Destiny :D

Tak się zazwyczaj robi gry licencjonowane :/
Acti zbierające kasę? Acti kasy nie marnuje. Więc nie ma problemy ze zbieraniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 18:14, Zgreed66 napisał:

Tak się zazwyczaj robi gry licencjonowane :/
Acti zbierające kasę? Acti kasy nie marnuje. Więc nie ma problemy ze zbieraniem :P

Ale oczywiście nie wydadzą gry na PC ze względu na wszechobecne piractwo, w końcu inwestycja musi być rentowna, a tego wersja PC nie zapewni... ;)

Choć z drugiej strony poznałbym pełne statystyki dotyczące rentowności "CoD'a" na PC, zwłaszcza jeśli chodzi o digital distribution... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że tego projektu na skasowano wszędzie i to już kilka miesięcy temu. Chyba komuś instynkt się wyłączył. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować