Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Klawiatura

184 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 19:36, Pagon napisał:

Doradźcie jakąś dobrą klawiaturkę w cenie do 100 zł. O szybką odpowiedź proszę (mam czas do
jutra, do 12.00)

Logitech Ultra Flat. Zakochasz się w tej klawiaturze od pierwszego kliknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam logitech internet keyboard - wycofana ze sprzedarzy :) ale na aukcji ja znajdziesz za jakies 50 zl :) bardzo wytrzymala (lacznie z zalaniem ;) po 3 latach w dalszym ciagu dzialala bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:14, morthi napisał:

ja polecam logitech internet keyboard - wycofana ze sprzedarzy :) ale na aukcji ja znajdziesz
za jakies 50 zl :) bardzo wytrzymala (lacznie z zalaniem ;) po 3 latach w dalszym ciagu dzialala
bez zarzutu :)

Podłączam się :) też mam Internet Keyboard Logitecha (symbol Y-ST39). Klawiatura jest może nieco głośna, ale generalnie spoko - jak na razie wytrzymała 3,5 roku eksploatacji bez jakiegokolwiek uszczerbku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie uwazam by ta klawiatura byla jakos specjalnie wygodna :) ale to sa tylko moje dywagacje gdyz nigdy nie mialem jej w rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:42, morthi napisał:

nie uwazam by ta klawiatura byla jakos specjalnie wygodna :) ale to sa tylko moje dywagacje
gdyz nigdy nie mialem jej w rekach :)

Ewnatualnie ponoć dobra jest jeszcza Logitech G15, stworzona specjalnie do gier, ale jest cholernie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a według mnie dobrą klawiaturą i chyba coś okoł 80zł.. jest TRUST Easy Scroll Silverline Keyboard ..... jets dobra do netu i ogólnie do całego kompa (szybkie skróty Worda, Exela... Internet ...... wycianie ...kopiowanie...) i do gier jest świetna..... naprawde polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:45, RX-8 napisał:

Ewnatualnie ponoć dobra jest jeszcza Logitech G15, stworzona specjalnie do gier, ale jest cholernie
droga.


Mam ta klawiaturę od około dwóch miesięcy, i naprawdę jest świetna :D To co mi się w niej nie podoba to to, że nie jest bezprzewodowa oraz jej srebrny kolor (nie klawiszy, tylko obudowy), powinna być cała czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:59, ferbi napisał:

> Doradźcie jakąś dobrą klawiaturkę w cenie do 100 zł. O szybką odpowiedź proszę (mam czas
do
> jutra, do 12.00)
Logitech Ultra Flat. Zakochasz się w tej klawiaturze od pierwszego kliknięcia ;)


Zgadzam się w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:28, RX-8 napisał:

A gra się komfortowo, czy po kilku godzinach (7-8) ręce bolą?


Palce na klawiaturze układają się idealnie, podpórkę pod nadgarstki ściągnąłem, bo mi więcej przeszkadzała niż pomagała. Ręce nie bolą ani po paru godzinach gry ani pracy. Programowalnie przyciski po prawej przydają się nie tylko podczas gry, ale też podczas pracy w Windowsie. Zamiast szukać skrótów na pulpicie, czy też pasku szybkiego uruchamiania wciskam klawisz i mam (przypisałem sobie do nich gg, Foxmail, Opera, Winamp, Skype, Word, Excel, Total Commander (różne przyciski otwierają mi TC odraz ze ścieżka którą chcę, czyli jak chce posłuchać MP3, to wciskam G8 i mam odrazu dysk z muzyką :D), Visual Basic). Przypisałem też kombinacje klawiszy (CTRL+C, CTRL+V, CTRL+X, ALT+F4), po co się męczyć... brakuje tylko CTRL+ALT+DEL :P Wyświetlacz LCD też się sprawdza. No i to podświetlenie :D Przed zakupem czytałem w internecie że przyciski już po paru tygodniach użytkowania się ścieraja.... u mnie na razie wszystkie są idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:22, AGRR napisał:

> Ewnatualnie ponoć dobra jest jeszcza Logitech G15, stworzona specjalnie do gier, ale jest
cholernie
> droga.

Mam ta klawiaturę od około dwóch miesięcy, i naprawdę jest świetna :D To co mi się w niej nie
podoba to to, że nie jest bezprzewodowa oraz jej srebrny kolor (nie klawiszy, tylko obudowy),
powinna być cała czarna.


Chciałem kiedyś taką kupić, ale gdy poczytałem recenzje tej klawiatury... ehh... szkoda gadać. Ludzie pisali, że napisy na klawiszach się pościerały itp. Poza tym jest droga (250 PLN za klawiaturę to przesada). Aha, mógłbyś napisać co wyświetla ten wyswietlacz (oprócz daty i godziny, stanu amunicji w FPSach) i z jakimi grami działa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 08:03, Lex napisał:

Chciałem kiedyś taką kupić, ale gdy poczytałem recenzje tej klawiatury... ehh... szkoda gadać.
Ludzie pisali, że napisy na klawiszach się pościerały itp. Poza tym jest droga (250 PLN za
klawiaturę to przesada). Aha, mógłbyś napisać co wyświetla ten wyswietlacz (oprócz daty i godziny,
stanu amunicji w FPSach) i z jakimi grami działa ???


Też przed zakupem czytałem, że klawisze się ścierają.... ale jak narazie u mnie jest OK. Prawdę mówiąc nawet nie bardzo widzę możliwości ich ścierania się, gdyż napisów nie tworzy nadruk, tylko w tych miejscach są półprzeźroczyste. Co innego myszka MX1000, napisy starły się zupełnie już po 3 miesiącach. Nie rozumiem, dlaczego taka firma jak Logitech nie może (a może nie chce) sobie z tym poradzić.
Co do wyświetlacza, to używam paru ekranów.
1. Ekran który pokazuje mi użycie procesora, RAM, rozdzielczość, odświeżanie, fps w grach (HL2).
2. Data godzina.
3. Winamp (winamp może być schowany na pasku, a ja widzę co leci i mogę zmieniać piosenki bez przywoływania okna.)

Czekam na wakacje, żeby opłacić sobie abonament w WoW i na pewno LCD tam się też przyda.

Poczytaj sobie recenzje tej klawiatury:
http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/Logitech_G15/strona-1.html

Jest tam też napisane na temat ścierających się klawiszy (a dokladniej, że on nic takiego nie zauważył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawić na tym LCD tą rozdzielczość i odświeżanie. A i u mnie koło godziny pokazuje cały czas znak 2x koperta. O co chodzi?? Poczte odebrałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 09:50, BlackBomb napisał:

A jak ustawić na tym LCD tą rozdzielczość i odświeżanie. A i u mnie koło godziny pokazuje cały
czas znak 2x koperta. O co chodzi?? Poczte odebrałem....


Poczytaj to forum : http://www.g15forums.com/forum/index.php

Znajdziesz tutaj wiele ekranów (większość jest nieciekawa, ale trafiają się perełki).

Tutaj masz link do takiego małego tutoriala: http://www.g15forums.com/forum/viewtopic.php?t=1386

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować