Zaloguj się, aby obserwować  
Pagon

Klawiatura

184 postów w tym temacie

Mam pewne pytanie. Mianowicie chciałbym się spytać czy opłaca mi się wymieniać starą i poczciwą klawiaturę A4TECH na jakąś droższą i przystosowaną dla graczy? Jeżeli tak to jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem. Mianowicie kiedy naciskam klawisz "M" to ten zamiast "odskoczyć" do góry to zawiesza się na dole. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. ;) Z góry dzięki za pomoc!
P.S. Klawisz "M" robię przy pomocy klawiatury wirtualnej ;P
EDIT: Rozbierałem klawiaturę, wyczyściłem i nic nadal to samo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką klawiaturę polecacie ? Zastanawiam się nad SteelSeries Merc Stealth, ale nie jestem do końca przekonany. Może ktoś ma tę klawiaturę i napisze, czy dobrze się sprawuje ? :) Ewentualnie jakieś propozycje dotyczące jaką klawiaturę polecacie. Miło by było gdyby miała podświetlane klawisze (ale nie musi) i dodatkowe klawisze do przypisania (to raczej wymagane). Cena żeby raczej nie przekraczała 250zł.
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saitek Eclipse II
http://www.allegro.pl/item835035895_klawiatura_dla_graczy_saitek_eclipse_ii_3_kolory.html

REVOLTEC Lightboard Advanced
http://www.allegro.pl/item845742871_revoltec_lightboard_advanced_promocyjna_cena.html

Logitech compact
http://allegro.pl/item849526168_logitech_compact_keyboard_k300_usb_podswietlana.html

Microsoft SideWinder X6
http://allegro.pl/item845128656_esc_pl_klawiatura_microsoft_sidewinder_x6.html


Jaką z tych klawiatur byście polecali? Mnie najbardziej podoba się SideWinder - zależy mi na podświetlaniu, a opinie ma raczej dobre.
Logitech wygląda dość standardowo, acz solidnie.
Revoltek... w sumie to chyba odpada, bo podświetlenie takie nijakie.
No i Saitek, wygląda plastikowo, ale chciałbym zasięgnąć waszej opinii.

Może jakieś inne modele jeszcze byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klawiaturke Logitecha G15 z tymi pomaranczowymi przyciskami i mam problem:P Otóż nie wiem jak sprawic zeby na wyswietlaczu pojawialy sie statystyki z gier. Słyszałem ze nie ze wszystkimi grami to działa wiec chciałem spytać czy wyswietlacz obsluguje world of warcraft? Statystyki na wyswietlaczu z okladki wygladaja jakby wlasnie z tej gry byly lecz mi niestety moj wyswietlacz z wowem wspolpracowac nie chce:/ Może m i ktos powiedziec jak sie ustawia ten wyswietlacz bede wdzieczny z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem nowej klawiaturki. Rozważałem zakup takiej z płaskimi klawiszami, wiecie o co mi chodzi? Tylko nie wiem, czy na takich klawiszach dobrze się gra? Co prawda ostatnio zacząłem na klawiaturze więcej pisać niż grać, więc też stąd pomysł na tą klawiaturę z płaskimi klawiszami.
Jaką taką klawiaturę byście polecili? Chciałbym też, żeby były podświetlane klawisze jeśli to możliwe. Marka mnie nie obchodzi bo wszystko i tak w Chinach robione, chcę, żeby była dosyć tania i żeby się nie psuła. Jeśli by się dało to było by dobrze gdyby była bezprzewodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:44, the_bishop napisał:

mam zamiar zmienić klawiaturę, zależy mi na tym aby była cicha i solidna, niskie klawisze,
cena do 150 złoty jest ktoś w stanie coś polecić?

Może Sidewinder X4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 13:44, the_bishop napisał:

mam zamiar zmienić klawiaturę, zależy mi na tym aby była cicha i solidna, niskie klawisze,
cena do 150 złoty jest ktoś w stanie coś polecić?

Sidewinder X6 - polecam, sam korzystam i jest niezawodna. Nienachalne, regulowane podświetlenie.
Razer Lycosa - Ma kumpel. Przyciski bardziej płaskie. Podświetlenie niebieskie - dla mnie zbyt niemiłe dla oka. Na panel dotykowy multimedialny też narzekał, ale ogólnie klawa warta rozmyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:44, Piciambeer napisał:

Sidewinder X6 - polecam, sam korzystam i jest niezawodna. Nienachalne, regulowane podświetlenie.

A co do X6 szybko przyzwyczaiłeś się do długiej spacji ? Bo żeby nie to, miałbym już pewnie X4 (też ma długą spacje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:35, kamyk092 napisał:

A co do X6 szybko przyzwyczaiłeś się do długiej spacji ? Bo żeby nie to, miałbym już
pewnie X4 (też ma długą spacje).

Z początku było ciężko, non stop zamiast "ę" pisałem " e", jednak z czasem się przyzwyczaiłem, że do prawego alta muszę prawego kciuka zgiąć, a nie mieć go prostego (jak w normalnych klawiaturach).

Inna rzecz to klawiatura numeryczna, którą musiałem odhaczyć bo mi się w półeczce na klawiaturę nie mieściła :] Da się z tym żyć.

Klawiatura naprawdę boska, ergonomiczna, wygodna. I się świeci :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, forum poddało się mej woli i po 10 dniach mogę ponownie skrobać :)

Do rzeczy - jak wygląda sytuacja z klawiaturami? Tzn. jakie są w tym sezonie polecane z tych tańszych(50zł+/-20zł, ew. jak znajdzie się coś wartego uwagi w wyższej cenie to mogę budżet zwiększyć). Na nokaucie góruje A4TECH X7-G800MU oraz TRACER Lucid TRK-212 - aby na pewno warte byłyby tych miejsc?

Proszę o jak najszybszy odzew - chciałbym, aby moja nowa, przyszła zdobycz trafiła do mnie na początku przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 07:25, mrosi napisał:

Zdecydowanie i bezapelacyjnie Sidewindera x6. Poczytaj:

Jeśli to odpowiedź na mojego posta sprzed roku, to dzięki wielkie - informuję, że od około roku X6 posiadam i naprawdę nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Cholera, nawet nie spojrzałem na datę. Jako, że pisałem recenzję, to postanowiłem doradzić.. Echhh.... Najważniejsze, że jesteś zadowolony.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować