Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2009 o 20:54, kurczak-AFC napisał:

OŁ MAJ GAD CZŁOWIEKU! Daj Ty se lepiej siana z laskami bo się ośmieszysz tylko... ''prosić
o chodzenie'' no MIAŻDŻYSZ po prostu, BRAWO! Wrr, KAŻDA laska reaguje na co innego. Jednej
się będzie podobać jak będziesz za nią latał i gadał ciągle, inna Cię za to zbeszta.
To zależy od laski. Nawiąż kontakt, reszta wyjdzie w praniu.


Dobrze robi, tylko nie może postawić tego pytania od razu tylko musi wyczuć sytuacje...

Dnia 10.02.2009 o 20:54, kurczak-AFC napisał:

@Zabuza95, ale Ty głupoty pieprzysz -.-''. ''Szukanie dziewczyny'' to na prawdę, świetny
pomysł jest oO. Szukać to sobie interesującej książki możesz czytać a nie dziewczyny
oO. Dziewczyna sama przyjdzie.


Dziewczyna sama przyjdzie ??? No nie wiem, ale takie cuda sie jeszcze nie zdarzają ...

Dnia 10.02.2009 o 20:54, kurczak-AFC napisał:

Niektóre teksty w tym temacie są tak żałosne, że nawet śmiać się nie chce ;/. Idę jutro
poszukać dziewczyny, może się jej spytam o chodzenie oO.


Nie dziw się jak ktoś jest początkującym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Angażowanie się na siłę mija się z celem. Przestała z Tobą gadać bo prawdopodobnie wyczuła, że Ci się podoba a Ty jej też nie jesteś obojętny (co nie znaczy, że od razu wpadnie Ci w ramiona). Gadaj z nią ale staraj się ją olewać. Dziewczyny zawsze trzymają facetów na dystans, zrób to samo. Kluczem do serca dziewczyny jest poznanie jej od środka (NIGDY nie poznasz jej do końca, ale trochę zawsze można). Gadaj z nią, jak Ci nie przejdzie to reszta potoczy się sama a jak Ci przejdzie to tylko dobrze się stanie jak przestaniecie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrywanie to nie tak łatwa sprawa ;) co dziewczyna to inny sposób podrywania, ja znalazłem na taką jedną fajną kobietkę sposób, ale jak wiadomo to zależy tylko i wyłącznie od tej drugiej osoby raz się udaje, raz nie, jak mi się udało, "ano podrywa na wlepianie gał" jak to działało, gdy zawsze na mnie spojrzała moje oczy patrzyły w jej oczy, za pierwszym razem fajnie, za drugim dajnie za trzecim zaczęła się zastanawiać, za czwartym już była zmieszana a za piątym po prostu zabójczo zaczęła się uśmiechać a potem słowo do słowa spacer za rączkę na plażę...
I już było..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:58, Dekerinho6 napisał:

Dobrze robi, tylko nie może postawić tego pytania od razu tylko musi wyczuć sytuacje...


Uważasz, że ''pytanie o chodzenie'' jest dobre? Powodzenia w życiu uczuciowym życzę.

Dnia 10.02.2009 o 20:58, Dekerinho6 napisał:

Dziewczyna sama przyjdzie ??? No nie wiem, ale takie cuda sie jeszcze nie zdarzają ...


Chodziło mi o dziewczynę w sensie tą jedyną. Jeśli tego nie rozumiesz, to też daj sobie spokój.

Dnia 10.02.2009 o 20:58, Dekerinho6 napisał:

Nie dziw się jak ktoś jest początkującym...


Przepraszam bardzo, początkujący w czym?! Dziewczyny to są jakieś towary czy jak?! Trzeba mieć jakieś doświadczenie, żeby je ''zdobywać''?! Gasz, wyjdź z takim myśleniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:56, capral napisał:

1.Odpuścić sobie (baaaaaardzo bym tego nie chciał)
2.Podejść do niej tak po prostu i pogadać o szkole i innych ordynarnych tematach
3.Podejść i prosto w oczy zapytać się co jest nie tak i dlaczego ona nie chce ze mną
gadać

Co najlepiej zrobić?


Wybieram bramkę numer trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... będziesz się czepiał jednego przecinka? Owszem, to był błąd. Ale z łaski swojej, spójrz na jego posty i na moje - kto tu nie zna języka polskiego? btw ... sam też mógłbyś polfontów używać ...

eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 21:02, kurczak-AFC napisał:

Uważasz, że ''pytanie o chodzenie'' jest dobre? Powodzenia w życiu uczuciowym życzę.


Nie będę czekał aż mnie ona pierwsza poprosi... Kiedyś do tego pytania musi dojść !

Dnia 10.02.2009 o 21:02, kurczak-AFC napisał:


Dnia 10.02.2009 o 21:02, kurczak-AFC napisał:

Chodziło mi o dziewczynę w sensie tą jedyną. Jeśli tego nie rozumiesz, to też daj sobie
spokój.

>

Tak ale o nią też trzeba zawalczyć i też zapytać czy chce z tobą być co nie ?? xD

Dnia 10.02.2009 o 21:02, kurczak-AFC napisał:

> Nie dziw się jak ktoś jest początkującym...

Dnia 10.02.2009 o 21:02, kurczak-AFC napisał:

Przepraszam bardzo, początkujący w czym?! Dziewczyny to są jakieś towary czy jak?! Trzeba
mieć jakieś doświadczenie, żeby je ''zdobywać''?! Gasz, wyjdź z takim myśleniem...


Nie mówię tutaj o żadnym towarze. Jak z takim podejście iść do dziewczyny jak Ty,to lepiej sobie darować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób na podryw:
2 kroki.

1.Najpierw zainteresuj się dziewczyną, rozmawiaj z nią, dowiaduj się o jej zainteresowaniach itp.
2.W pewnym momencie natychmiast przestań się nią interesować, jak będzie chciała z tobą pogadać to powiedz "Nie mam czasu" i odejdź. Będzie za tobą latać i jeść ci z ręki. U mnie się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:06, Arti 101 napisał:

Najlepszy sposób na podryw:
2 kroki.

1.Najpierw zainteresuj się dziewczyną, rozmawiaj z nią, dowiaduj się o jej zainteresowaniach
itp.
2.W pewnym momencie natychmiast przestań się nią interesować, jak będzie chciała z tobą
pogadać to powiedz "Nie mam czasu" i odejdź. Będzie za tobą latać i jeść ci z ręki. U
mnie się udało ;)

Nie uwarzasz że to dosć ryzykowny sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:06, Arti 101 napisał:

Najlepszy sposób na podryw:
2 kroki.

1.Najpierw zainteresuj się dziewczyną, rozmawiaj z nią, dowiaduj się o jej zainteresowaniach
itp.


No dobra pierwszy sposób znany i lubiany :P

Dnia 10.02.2009 o 21:06, Arti 101 napisał:

2.W pewnym momencie natychmiast przestań się nią interesować, jak będzie chciała z tobą
pogadać to powiedz "Nie mam czasu" i odejdź. Będzie za tobą latać i jeść ci z ręki. U
mnie się udało ;)


Ale ten drugi to mnie jakoś nie przekonuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/CIACH/
Po pierwsze to nie są sposoby tylko kroki.
A po drugie to jest to świetny sposób. Dziewczyna będzie myśleć czemu się nią nie zainteresowaliśmy itp. Będzie mieć mętlik w głowie.

EDIT: Yoda123, trudno powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:06, Dekerinho6 napisał:

Nie będę czekał aż mnie ona pierwsza poprosi... Kiedyś do tego pytania musi dojść !


Nie. Jak jesteś w podstawówce to się możesz o to pytać. Jak jesteś choćby w 1szej gimnazjum to nawet o takich rzeczach nie myśl. O chodzenie się nie pyta. To wynika samo z siebie. Ale brawa za myślenie :S. Ile masz lat?

Dnia 10.02.2009 o 21:06, Dekerinho6 napisał:

Tak ale o nią też trzeba zawalczyć i też zapytać czy chce z tobą być co nie ?? xD


Pytać to się możesz czy za Ciebie wyjdzie.

Dnia 10.02.2009 o 21:06, Dekerinho6 napisał:

Nie mówię tutaj o żadnym towarze. Jak z takim podejście iść do dziewczyny jak Ty,to lepiej
sobie darować ...


Jeszcze raz zadam to samo pytanie: ile masz lat? W ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi. Totalnie nie ogarniasz podstawowych spraw, myślisz, że dziewczyny są jak książki i to na dodatek takie same. Mówisz mi, że ja mam sobie darować? Gratulacje. Kiedyś zobaczysz jak wielki błąd popełniasz. Twoje podejście jest na poziomie podstawówki co najwyżej. Buziaka dziewczynie dałbyś? Czy wstydziłbyś się przy kolegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem własnie ze trudno ale jak Ty tak zrobisz to ona moze rownie dobrze pomyslec o Tobie jak o ostatnim chamie itp. to jest takie 50 na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 21:10, kurczak-AFC napisał:

Nie. Jak jesteś w podstawówce to się możesz o to pytać. Jak jesteś choćby w 1szej gimnazjum
to nawet o takich rzeczach nie myśl. O chodzenie się nie pyta. To wynika samo z siebie.
Ale brawa za myślenie :S. Ile masz lat?


Chodzę do 3 gimnazjum i wiem że to głupio zabrzmi, ale miałem już parę dziewczyn i wiem co mówię !

Dnia 10.02.2009 o 21:10, kurczak-AFC napisał:

Pytać to się możesz czy za Ciebie wyjdzie.


....

Dnia 10.02.2009 o 21:10, kurczak-AFC napisał:

>

Dnia 10.02.2009 o 21:10, kurczak-AFC napisał:


Jeszcze raz zadam to samo pytanie: ile masz lat? W ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi.
Totalnie nie ogarniasz podstawowych spraw, myślisz, że dziewczyny są jak książki i to
na dodatek takie same. Mówisz mi, że ja mam sobie darować? Gratulacje. Kiedyś zobaczysz
jak wielki błąd popełniasz. Twoje podejście jest na poziomie podstawówki co najwyżej.
Buziaka dziewczynie dałbyś? Czy wstydziłbyś się przy kolegach?


Wiesz że się nie wstydzę !!! miałeś w ogóle kiedyś dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:13, Dekerinho6 napisał:


> Nie. Jak jesteś w podstawówce to się możesz o to pytać. Jak jesteś choćby w 1szej
gimnazjum
> to nawet o takich rzeczach nie myśl. O chodzenie się nie pyta. To wynika samo z
siebie.
> Ale brawa za myślenie :S. Ile masz lat?
>

Chodzę do 3 gimnazjum i wiem że to głupio zabrzmi, ale miałem już parę dziewczyn i wiem
co mówię !


No to na fajne hollowy trafiałeś. Cóż, bywa i tak. Współczuję Ci bardzo.

Dnia 10.02.2009 o 21:13, Dekerinho6 napisał:

Wiesz że się nie wstydzę !!! miałeś w ogóle kiedyś dziewczyne ?


Jakbym nie miał to bym tutaj nie pisał. Wiesz, nie będę Ci nic tłumaczył bo to i tak do Ciebie nie dotrze, w końcu to forum o grach i większość użytkowników to rasowe nolife''y. Tobie radziłbym wyjść z domu i zaznajomić się w terenie. Kończę tą dyskusję bo w tym momencie straciła ona sens. Po Twoich postach wiele o Tobie wywnioskowałem. Powodzenia w wyrywaniu lachonów oO. Nie ma to jak wyrwać 10 przez rok, co nie? Jeszcze raz powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje , pytanie o chodzenie z wiekiem staje sie głupie i bez sensu , to powinno wyjsc od jednej i drugiej osoby a chodzic to mozna do reala kupic piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:17, kurczak-AFC napisał:

No to na fajne hollowy trafiałeś. Cóż, bywa i tak. Współczuję Ci bardzo.


Pozwól że pozostawię to bez komentarza, bo aż szkoda klawiatury...

Dnia 10.02.2009 o 21:17, kurczak-AFC napisał:

> Wiesz że się nie wstydzę !!! miałeś w ogóle kiedyś dziewczyne ?

Jakbym nie miał to bym tutaj nie pisał. Wiesz, nie będę Ci nic tłumaczył bo to i tak
do Ciebie nie dotrze, w końcu to forum o grach i większość użytkowników to rasowe nolife''y.
Tobie radziłbym wyjść z domu i zaznajomić się w terenie. Kończę tą dyskusję bo w tym
momencie straciła ona sens. Po Twoich postach wiele o Tobie wywnioskowałem. Powodzenia
w wyrywaniu lachonów oO. Nie ma to jak wyrwać 10 przez rok, co nie? Jeszcze raz powodzenia
;]


Wiesz co widzę że do porozumienia nie dojdziemy... I nie wyrywam pierwszej lepszej, bo mi nie o to chodzi... I jak miałem już parę tych dziewczyn to wydaje mi się że mam większe doświadczenie... I nie mów mi że się mylę a Tobie to na prawdę życzę powodzenia na przyszłość, bo na prawdę kiepsko to widzę ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:18, Yoda123 napisał:

Kolega ma racje , pytanie o chodzenie z wiekiem staje sie głupie i bez sensu , to powinno
wyjsc od jednej i drugiej osoby a chodzic to mozna do reala kupic piwo


Ja tak robiłem i się opłacało Wy może macie inne sposoby na podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować