Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Gadam sobie z pewną dziewczyną, która ma bardzo fajny charakter, ale niestety ja jestem do niczego po prostu nie wiem o czym gadać z dziewczyną i na jaki temat i nie chcę powiedzieć czegoś przykrego ma ktoś dla mnie jakieś rady?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:33, Carl92 napisał:

Gadam sobie z pewną dziewczyną, która ma bardzo fajny charakter, ale niestety ja jestem
do niczego po prostu nie wiem o czym gadać z dziewczyną i na jaki temat i nie chcę powiedzieć
czegoś przykrego ma ktoś dla mnie jakieś rady?? :)


Hej niuńka, jestem sekretarzem na forum gram.pl i mam nick Carl92. Niech mnie szlag jeśli nie zrobiło to na tobie wrażenia. A teraz wyskakuj z bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:33, Carl92 napisał:

Gadam sobie z pewną dziewczyną, która ma bardzo fajny charakter, ale niestety ja jestem
do niczego po prostu nie wiem o czym gadać z dziewczyną i na jaki temat i nie chcę powiedzieć
czegoś przykrego ma ktoś dla mnie jakieś rady?? :)


Problem polega na tym że najczęściej brakuje tematów. Zapoznaj się z nią zapytaj o zainteresowania, co lubi czego nie lubi itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:51, Jaracz napisał:

> Gadam sobie z pewną dziewczyną, która ma bardzo fajny charakter, ale niestety ja
jestem
> do niczego po prostu nie wiem o czym gadać z dziewczyną i na jaki temat i nie chcę
powiedzieć
> czegoś przykrego ma ktoś dla mnie jakieś rady?? :)

Hej niuńka, jestem sekretarzem na forum gram.pl i mam nick Carl92. Niech mnie szlag jeśli
nie zrobiło to na tobie wrażenia. A teraz wyskakuj z bielizny.

Takim czymś na pewno dziewczyny nie zaimponuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podrywam dziewczyny mówiąc, ile gram na kompie (zwykle po 10 h) oraz co mnie spotkało w poprzednim RPG. Żadna nie chce xD Próbowałem również na to, że jem kebaby grając w gry i jestem brudny na twarzy, bo obserwuje gre nie kebab - nie da się. Nie stosujcie moich sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:05, Obelix93 napisał:

Ja podrywam dziewczyny mówiąc, ile gram na kompie (zwykle po 10 h) oraz co mnie spotkało
w poprzednim RPG. Żadna nie chce xD Próbowałem również na to, że jem kebaby grając w
gry i jestem brudny na twarzy, bo obserwuje gre nie kebab - nie da się. Nie stosujcie
moich sposobów.


No ten sposób chyba nie jest za dobry.Bo nie masz czym zaimponować itp. ( bez obrazy, ale tak to wygląda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ten temat, jak podobny juz istnieje ;P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=15916

Ja nie mam takich problemow jak Wy, bo po prostu wiekszosc dziewczyn same do mnie przychodzi, czy tego chce czy nie ;]] Ale jak JA chce jakas zagadac, to juz trudniej jest... zwykle nie wiem od czego zaczac, albo nie ma o czym gadac ;) ...
Po prostu najlepiej teraz skupic sie na innych rzeczach (nauce, grach, zarabianiu, itp.) :P, a wszystko przyjdzie w swoim czasie ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:39, kuba9876543210 napisał:

Nie wiem po co ten temat, jak podobny juz istnieje ;P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=15916

Ja nie mam takich problemow jak Wy, bo po prostu wiekszosc dziewczyn same do mnie przychodzi,
czy tego chce czy nie ;]] Ale jak JA chce jakas zagadac, to juz trudniej jest... zwykle
nie wiem od czego zaczac, albo nie ma o czym gadac ;) ...
Po prostu najlepiej teraz skupic sie na innych rzeczach (nauce, grach, zarabianiu, itp.)
:P, a wszystko przyjdzie w swoim czasie ;>.

Pogadaj o grach RPG, jak ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 15:33, Carl92 napisał:

Gadam sobie z pewną dziewczyną, która ma bardzo fajny charakter, ale niestety ja jestem
do niczego po prostu nie wiem o czym gadać z dziewczyną i na jaki temat i nie chcę powiedzieć
czegoś przykrego ma ktoś dla mnie jakieś rady?? :)


Na pewno nic na siłę i granego, bądź na luzie a tematy same przyjdą. Druga sprawą jest to, że niektóre kobiety mają w sobie takie coś (nie wiem jak to nazwać) że możesz przesiedzieć z nią cały dzień na gadaniu o wszystkim(nawet o tym co przeczytałeś rano w gazecie) i taka dziewczyna to skarb. Nie zmarnuj szansy bo potem będziesz sobie w brodę pluł. Wiem to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 20:42, janoso napisał:

Jak poderwać dziewczyne od 12-14 roq życia ;d (Głupi jestem ale no cóż ) :D

Podbijasz do niej zagadujesz o głupich rzeczach, czyli najczęstszy pierwszy tekst "Yo, co tam?" Potem jakoś samo się kręci i powoli zaczynasz bajerować. Masz jeszcze do dyspozycji dobrą radę Yoruaaw''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa sama musi sie jakos krecic, nie ma co planowac. Tak mi sie zdaje przynajmniej :D Jesli nie ma o czym gadac, to co wam po takiej lasce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:41, janoso napisał:

Heh dobry pomysł ;d (kredki) Ale neimam wjęcej to co mam zrobic ? (kupić ;-)?


wystrugaj.

filip29 -> odpada, dla niektórych kobiet rozmiar ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2010 o 14:15, Daelor napisał:

filip29 -> odpada, dla niektórych kobiet rozmiar ma znaczenie.

... szczególnie jak coś jest o połowę krótsze od standardowej, bądź też oczekiwanej wielkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:21, HunterO7 napisał:


> filip29 -> odpada, dla niektórych kobiet rozmiar ma znaczenie.
... szczególnie jak coś jest o połowę krótsze od ... oczekiwanej wielkości .
;)


Zależy czego oczekuje 12 latka. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować