Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 21:13, filipchudy napisał:

12 lat


Nie musisz podawac swojego wieku bula1111 nie powinien Ciebie o to pytać! Nie ważny jest wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:16, bula1111 napisał:

Młody:D
Ja mam 14 i nigdy nie miałem dziwczyny.Ty w niej tak na serio sie... czy tylko chcesz miec
dziewczyne-nie musisz odp.

W każdym wieku mozna sie zakochać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się...nie Ty jeden dostałeś kosza (ja też dostałem w grudniu {teraz mi sie jedna podoba, ale wole jeszcze troche poczekać })

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe olamagato moglby sie tu niezle wypowiedzec;)) musze mu ten wątek podpowiedziec :))(ok to byly zarty a teraz:)
Ja tam niepodrywam jak sie z jakas rozumiesz spedzasz z nia duzo czasu to to samo sie dzieje a jak sie nierozumiesz to daj sobie spokoj to moze tylko obrzydzic zycie;)(taka rada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 21:22, filipchudy napisał:

ja dostałem na gg więc aż tak nie bolało

Na gg, to nie miała odwagi Ci powiedzieć tego wprost, że Cię rzuca??? Trochę to dziwne bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi nie uwierzycie, ale wystarczy być sobą :] Jam mam swój fanklub, a nic takiego nierobię. Nazywany per "Budyniołek" jestem nachodzony na każdej przerwie w szkole i nawet samemu do tojletu pójść nie mnozna. Ot, cała sztujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:23, ferbi napisał:

Wiadro koksu, keta z pancra i bawara. W takim zestawie każda twoja.


Oh geeez.... Wiadro? Koksu? Moja stara ksywka na starym forum to "Koxiash", moze ejszcze ktos to pamietam. :P Czyli, ze kazda teraz moze byc moja? W koncu tym wiadrem koksu jestem ja! xD

PS. Prosze zle nie zinterpretowac tamtej starej ksywki, nie jestem wielkim kolesiem z silowni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować