Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 22:12, filipchudy napisał:

no piszcie coś ludzie co tu taki zastój może macie jakiś rady właśnie na gg umówiłem się z
trzema dziewczynami

aż z trzema na raz? One napewno o tym nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:29, amster22 napisał:

> no piszcie coś ludzie co tu taki zastój może macie jakiś rady właśnie na gg umówiłem się
z
> trzema dziewczynami
aż z trzema na raz? One napewno o tym nie wiedzą.

>wiedzą bo piszą z jednego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:31, filipchudy napisał:

> > no piszcie coś ludzie co tu taki zastój może macie jakiś rady właśnie na gg umówiłem
się
> z
> > trzema dziewczynami
> aż z trzema na raz? One napewno o tym nie wiedzą.
>wiedzą bo piszą z jednego konta

Ale szprytnie. To znaczy jak, będą co chwilę przekazywały sobie klawiaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak gadacie to ja się pochwale, że nie miałem dziewczyny :D Więc o podrywaniu to za dużo nie wiem. Choć ostatnio poznałem fajną dziewczynę :-) (PS> Mam 13 lat, ale w tym roku będzie już 14)

P.S. miszehu - fajny podpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.. ale jak to jest, bo ja z kumpem chodzimy sobie po osiedlu.. naszym.. chodzimy chodzimy i zawsze jak widzimy jakieś dziewczyny to idziemy koło nich ...wiec mam teraz pytanie.. czy się odzywać do nich? czy nie wiem zagwiadać ? (aby zwrócic na siebie uwage), czy po porstu isć i się uśmiechać?, czy po prostu iść i sobei gadać? czy moze podejść i.. no właśnie? co powiedziec?! cześć.. łądna pogoda?, cześć która godzina?, cześć. co taka fajan dizewczyna tutaj robi?
mam jeszcze jedno pytanie.. jak to jest... jak się jakieś dziewczynie spodobamy ja czy kumpel.. to chyba one się jakoś odezwią do nas nie? np "chej chłopaki" czy coś innego nie??
pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 10:31, Chester001 napisał:

/.../

1. Zapraszam serdecznie do tego wątku - http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=3100&u=4850
2. No cóż, po pierwsze nie gwizdać, bo nie wiem czy to słowo "zagwiadać" to miało być zagwizdać, czy zagadać.
Napewno nie gwizdać.
Należy podejść i zagadać, a co zagadać to moim zdaniem w dużym stopniu zależy od wieku, od tego jak długo je znasz - chodźby z widzenia. Możesz nawet podejść i powiedzieć, że chciałbyś się zapoznać.
A one się raczej nigdy nie odezwą pierwsze, Ty musisz zrobić pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szklole to chodzenie ze sobą to 2 dni, a potem ze sobą zrywają! Jaki sens ( chyba mogą sie pochwalić, że najkrócej chodził z dziewczyną 5 minut) jest w tym? Chyba oni sami o tym nie wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ale ja wole tutaj.. pisać bo ten temat jasno mówi o co chodzi a tam to wiesz tak ogólnie..
no własnie co do ad.2 to wiesz.. widzisz te dziewczyny pierwszy raz.. i najprawdopodobniej one Cię tez widzą pierwszy raz.. i kurde my z kumplem nie wiemy co powiedzieć.. jak zacząc aby nie wyszło głupio... co do wieku ja mam 20 a kumpel 17..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 11:12, Chester001 napisał:

sorki ale ja wole tutaj.. pisać bo ten temat jasno mówi o co chodzi a tam to wiesz tak ogólnie..

Ta ? Tylko, że tam jest masa osób skorych do pomocy. :/ Nie rozumiem CIę zupełnie. O podrywaniu już tam było, wiele osób by Ci doradziło. MImo wszystko możesz spróbować.

Dnia 14.06.2006 o 11:12, Chester001 napisał:

ad.2 to wiesz.. widzisz te dziewczyny pierwszy raz.. i najprawdopodobniej
one Cię tez widzą pierwszy raz.. i kurde my z kumplem nie wiemy co powiedzieć.. jak zacząc
aby nie wyszło głupio... co do wieku ja mam 20 a kumpel 17..

Masz 20 lat i nie wiesz jak zagadać ? Podchodzisz i mówisz "cześć". Możesz ją zaprosić do jakiegoś klubu czy gdzieś tam, albo po prostu stanąć i pogadać, powiedzieć, że może mieszkacie na tym samym osiedlu i chciałeś się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że nie możesz się denerwować alb przynajmniej nie możesz dać tego po sobie poznać. Spytaj czy możesz postawić jej drinka, przedstaw się. Nie możesz być również zbyt nachalny. Jeśli jesteś w pubie i leci jakaś piosenka zaproś ją do tańca.
Zawsze możesz obejżeć film Hitch :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 20 lat i nie wiesz jak "zagadać z laską". :) Powiem ci, że w dzisiejszych czasach to dzieci 15-16 letnie (w sumie to już młodzież) potrafią świetnie nawiązywać nowe znajomości. I w porównaniu z nimi jestem już weteranem bo mam 21 i 0 problemów z nawiązaniem nowej znajomości czy to z dziewczyną czy z chłopakiem. Najlepiej jest zaryzykować, bo jak nie wyjdzie to przynajmniej się będzie z czego pośmiać a jak nie spróbujesz to .... będziesz żałował. :)

Vaxinar Też uwaam podobnie jak Chester001 w temacie "Relacje..." ogólnikowo zachaczyliśmy o ten etmat a tutaj mozemy poświęcić temu więcej uwagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować