Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Jak podrywać - Temat ogólny

244 postów w tym temacie

Nie ma uniwersalnej metody w sprawie podrywania. Najważniejsza jest rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. A reszta to już zależy co lubi ta dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:42, dawidkrol2000 napisał:

TAAA MAMA DO NIEJ PODEJSC I PROSTO Z MOSTU POWIEDZIEC : BEDZIESZ ZE MNA CHODZIC ??????
NIE MAM TYLE ODWAGI

Wyłącz caps locka i się uspokój. Takie podejście jest bardzo niedojrzałe. Teraz zbliżają się walentynki to zawsze można wysłać jakiś fajny liścik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:42, dawidkrol2000 napisał:

TAAA MAMA DO NIEJ PODEJSC I PROSTO Z MOSTU POWIEDZIEC : BEDZIESZ ZE MNA CHODZIC ??????
NIE MAM TYLE ODWAGI


No przykro mi ale innego wyjścia nie ma... Ja też jak podchodziłem do dziewczyny pierwszy raz też miałem wielkiego stresa, ale potem jakoś przeszło... I zanim ją o to poprosisz ( o chodzenie ) to postaraj się to wyczuć podczas rozmowy i dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 18:42, dawidkrol2000 napisał:

TAAA MAMA DO NIEJ PODEJSC I PROSTO Z MOSTU POWIEDZIEC : BEDZIESZ ZE MNA CHODZIC ??????
NIE MAM TYLE ODWAGI

Hmm... ja też nie mam. W dodatku wątpię, czy mogę sobie na jakąś fajną laskę pozwolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 20:15, Don Zorro napisał:

Hmm... ja też nie mam. W dodatku wątpię, czy mogę sobie na jakąś fajną laskę pozwolić...


A czemu nie jeśli Ci się jakaś dziewczyna podoba to idź do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:22, Dekerinho6 napisał:


> Hmm... ja też nie mam. W dodatku wątpię, czy mogę sobie na jakąś fajną laskę pozwolić...


A czemu nie jeśli Ci się jakaś dziewczyna podoba to idź do niej...


O Jezu ja....Hehe za mało jestem rozrywkowy, za mało znajomości w szkole, za mała..."reputacja". Nie stary, mi pozostaje pomarzyć xD. Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam nawet dobrą reputację (mimo iż 1 klasa;)), a dziewczyny nie szukam.... Bo bym musiał pewnie wybierać między "swoim celem" a dziewczyną ;) A nie zamierzam rzucać marzeń dla dziewczyny, która mnie może w każdej chwili rzucić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:32, Don Zorro napisał:

Słucham? xD



Nieno mówię tylko że szukanie dziewczyny (w młodym wieku, chyba że masz już swoje lata to inaczej) nie wychodzi później dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:34, Zabuza95 napisał:

> Słucham? xD


Nieno mówię tylko że szukanie dziewczyny (w młodym wieku, chyba że masz już swoje lata
to inaczej) nie wychodzi później dobrze... ;)


Słuchaj, czasem widzisz laskę i myślisz sobie - świetna, może najlepsza, jaką w życiu spotkam. A w moim wypadku to jakbym znalazł na ulicy wolną walizkę z milionem dolarów, ale i tak nie umiałbym jej otworzyć. Albo nawet nie miał odwagi, by do niej podejść.

A czemu to nie wychodzi na dobre( odnośnie twojego posta)? Jeśli cie to ciekawi, to żona nie jest i potrzebna. Tu chodzi raczej o... małą znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:34, Zabuza95 napisał:

> Słucham? xD


Nieno mówię tylko że szukanie dziewczyny (w młodym wieku, chyba że masz już swoje lata
to inaczej) nie wychodzi później dobrze... ;)


Ależ synu... Któż ci takich głupstw naopowiadał?! :D Jak ci się dziewczyna podoba to startuj, jak się dobrze uda to w takiej sytuacji masz ciekawe zajęcie na całe gimnazjum! :) Ja na przykład zacząłem w szóstej klasie podstawówki, a co! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2009 o 20:28, Don Zorro napisał:

O Jezu ja....Hehe za mało jestem rozrywkowy, za mało znajomości w szkole, za mała..."reputacja".
Nie stary, mi pozostaje pomarzyć xD. Może kiedyś...


No to zapoznaj się z innymi z młodszych starszych klas zależy do której tam chodzisz... I szukaj towarzystwa ja tak robię i mówię że jest łatwiej poderwać kogoś... Więc nie trać czasu tylko nawet jutro idź do kogoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OŁ MAJ GAD CZŁOWIEKU! Daj Ty se lepiej siana z laskami bo się ośmieszysz tylko... ''prosić o chodzenie'' no MIAŻDŻYSZ po prostu, BRAWO! Wrr, KAŻDA laska reaguje na co innego. Jednej się będzie podobać jak będziesz za nią latał i gadał ciągle, inna Cię za to zbeszta. To zależy od laski. Nawiąż kontakt, reszta wyjdzie w praniu.

@Zabuza95, ale Ty głupoty pieprzysz -.-''. ''Szukanie dziewczyny'' to na prawdę, świetny pomysł jest oO. Szukać to sobie interesującej książki możesz czytać a nie dziewczyny oO. Dziewczyna sama przyjdzie.

Niektóre teksty w tym temacie są tak żałosne, że nawet śmiać się nie chce ;/. Idę jutro poszukać dziewczyny, może się jej spytam o chodzenie oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:35, KŁEJK napisał:

Zauważyłem że masz też problemy z pisaniem po polsku ale, to swoją drogą.


zanim zaczniesz zwracac uwage innym, sam naucz sie poprawnie pisac, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 20:48, dawidkrol2000 napisał:

no nie. Muwicie ze trzeba pogadac ale nie da sie. Nie jestem zbyt smaily jak na to. Ona
w moim wieku ale ma juz chlopaka !!! Starszego. I nie wiem juz zupelnie co robic


Jak ty jesteśnieśmiały, a ona ma już chłopaka, to chyba jedynym wyjściem jest odpuścić sobie. Takie jest życie.

Ja też mam problem. Podoba mi się jedna dziewczyna z mojej klasy. Podrywałem ją dosyć długo, rozmawiałem z nią, żartowaliśmy sobie. Ale pewnego dnia ona z niewiadomego powodu przestała ze mną rozmawiać. Kiedy ja próbowałem zagadć, widać było wyraźną niechęć z jej strony. No i zrobiliśmy sobie miesiąc przerwy. Teraz myślę, że mam 3 wyścia:
1.Odpuścić sobie (baaaaaardzo bym tego nie chciał)
2.Podejść do niej tak po prostu i pogadać o szkole i innych ordynarnych tematach
3.Podejść i prosto w oczy zapytać się co jest nie tak i dlaczego ona nie chce ze mną gadać

Co najlepiej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować