Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 - wszystko co do tej pory wiadomo, tylko oficjalne informacje

48 postów w tym temacie

>
> > Gwoli ścisłości: dla starszych gier Sony udostępni usługę Gaikai, a więc DRM
> idealny.

>
> ^^ Tylko jako "bieda-emulację", bo przecież nie zrobią zwykłej (koszty, róznice w architekturze).
> To akurat na plus - inaczej ludzie, ktorzy nakupowali od cholery i trochę rzeczy w PSN,
> po pewnym czasie zostali by w czarnej dupie.
>
>
> > Nie zdziwiłbym się, gdyby następna generacja w ogóle zrezygnowała z pudełek albo
> ograniczyła
> > ich ilość.

>
> ^^ To jest nieuchronne. Puszczając wodze fantazji - chmura + stały online i "fizyczne"
> konsole są w ogóle niepotrzebne (już teraz praktycznie każdy nowy telewizor oferuje dostęp
> do netu, wyobraź sobie co to bedzie za kilka lat). IMO "xbox" i "playstation" za kilka
> lat będą funkcjonować jako marki/usługi.
>
> Ale jeszcze nie teraz - i to na plus :)
>
> @Principes
>
> Batman NIE wymaga aktywacji przez Steam, jeżeli nie kupisz gry bezpośrednio w sklepie
> Valve

>
> ^^ Kupiłem go bezpośrednio w sklepie Cenegi (muve) i WYMAGAŁ rzeczy, które opisałem w
> poprzednim poście. Wersja cyfrowa, na karcie produktu dystrybutor jako DRM podał tylko
> steam, reszta była dość nieprzyjemną niespodzianką.
>
> Nie rozumiem też po co złośliwości - wiem, że większość wydawców na PC na szczęscie jeszcze
> na łeb nie upadła i przeważnie DRM jest tylko jeden. Na ogół taki, że koniec końców o
> odsprzedaży (bez kombinowania) możesz zapomnieć. To jest sedno mojego posta - myśle że
> dobrze o tym wiesz :)
>
> Napisałeś jeden przykład. No cóż mogę podać więcej: ostatnio udało mi się wreszczie pograć
> w BF3 (DICE po tonach patchy sprawiło, że gra wreszcie przestała mi się sypać, "cudo"
> zwane Origin również doprowadziłem do ładu). Oprócz wymogów sprzętowych musiałem jeszcze
> zainstalować nowszą przegladarkę (na IE 8 strona battleloga sypała bugami), nie powiem
> żeby to było normalne i wygodne. Czy może jest :) ?
>
> O Diablo 3 już wspominałem. Chyba grałeś - więc jak Ci się podoba wklepywanie za każdym
> razem hasła ? Albo takie "cuda" - Blizz wysyła mi w prezencie na konto poztowe key na
> triala do WoWa - wklepuje go, tyle że nie na domowym kompie tylko tym z pracy. Dostaje
> z automatu locka na swoje własne konto :)
Z tekstem, że być może ktoś próbował się
> włamać ;-) Uff - kilka kliknięć w domu, jakieś formularze, przymusowy reset hasła
>
i bingo - już mogę pograć w grę, za której wypożyczenie Blizz zażądął ode mnie prawie
> 200 polskich złotych ;-)
>
> ^^ Jeśli czegoś tu zazdroszczę konsolowcom (bo w sumie po zapowiedzi portu nie ma czego
> zazdrościć, ponieważ ten tytuł zawodzi na wielu płaszczyznach), to tego, że takich cudów
> nie będa mieli. Że będą mogli pograć offline. A jak im się ten tytuł nie spodoba albo
> znudzi, to go bez problemu "upchną". Będą przynajmniej mieli taką możliwość.

D3 na konsole nie bedzie mialo trybu offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda.....ze tylko HDMI !!!! Wiem ze DVI by nie wypalil ale 60Hz...po prostu odejmuje z wrazen..... 120Hz tak jakby duplikuje klatke i mamy wrazenie plynniejszej gry....szkoda naprawde ze o to nie zadbali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w tabelce jest x86-64, ale w parametrach technicznych napisanych przez autora tekstu jest "Procesor x86".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 13:35, Leorik napisał:

Rzeczywiście w tabelce jest x86-64, ale w parametrach technicznych napisanych przez autora
tekstu jest "Procesor x86".

A co to ma do rzeczy? x86 to ogólna nazwa obejmująca od cholery wariantów, poczynając od 16 bitowego 8086.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja może nie powala na kolana, ale pamiętajmy o tym, że gry na konsole (np. PS3) są tworzone tylko pod jedną specyfikacje sprzętową, a więc wydajnościowo są bardziej dopracowane i w lepszym stopniu potrafią rozdysponować moc obliczeniową.

Pad niezły, w końcu wklęsłe grzybki ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować