Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

A więc stało się. Pierwsza "prawdziwa" konsola kolejnej generacji została zapowiedziana. Prezentacja SONY trwa, a my już wiemy wiele - mocne podzespoły, nowy pad, współpraca z Gaikai, fb, Vitą itd.

Czekam na więcej. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie rozumiem podniecenia tą konsolą, sorry ale to co prezentuje ta konsola PC''ty miały 5 lat temu ;]. Po za tym wątpie by ktoś korzystał z gaikai na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:02, Eternal101 napisał:

Sorry ale nie rozumiem podniecenia tą konsolą, sorry ale to co prezentuje ta konsola
PC''ty miały 5 lat temu ;]. Po za tym wątpie by ktoś korzystał z gaikai na dzień dzisiejszy.


Mam rozumieć, że na PC miałeś zintegrowaną usługę dzięki której stremowałeś gry, wrzucałeś screeny oraz filmy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:02, Eternal101 napisał:

Sorry ale nie rozumiem podniecenia tą konsolą, sorry ale to co prezentuje ta konsola
PC''ty miały 5 lat temu ;]. Po za tym wątpie by ktoś korzystał z gaikai na dzień dzisiejszy.

HAHAHAHAHHAHAHAHA

Dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś za bardzo chyba kierowali się tym uspołecznianiem. Jakieś Share, like niczym na facebooku, oglądanie grania znajomych... jeden wielki fejs.

A nowe killzone nawet wygląda nieźle, ale pod względem graficznym raczej nie jest lepsze od nowego Crysisa. Co najwyżej jest na tym samym poziomie. W porównaniu do konsolowej wersji oczywiście.

Słowem, tyłka na razie nie urywa. Ja póki co idę spać, mam nadzieję że jutro z rana zobaczę parę innych gierek, może nawet urywek Bf4 (ponoć paru osobom zdążyli pokazać wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio się tylko zastanawiam jak serwery wytrzymają taką ilość wrzucanego materiału video... Chyba, że po tygodniu nikt tego przycisku już nie użyje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:51, nightfaler napisał:

Tylko ja mam tak, że jakość na scenie jest bardzo dobra, ale materiały pokazowe są ch*jowe?


Nie tylko, sadze ze to zabieg celowy bo nie wierze ze ludzie mieli tak dobre wyczucie i sie pchali na stream akurat w czasie gdy trailery/gameplaye pokazywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:08, Jarden napisał:

Nie tylko, sadze ze to zabieg celowy bo nie wierze ze ludzie mieli tak dobre wyczucie
i sie pchali na stream akurat w czasie gdy trailery/gameplaye pokazywali.

No nic już koniec. Załapałem się na ostatnie 30 minut. Muszę gdzieś początek obejrzeć jest już gdzieś upchnięte?


kk znalazłem na twitchu.
ale tragicznej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:36, Boguslav4 napisał:

Chyba, że po tygodniu nikt tego przycisku już nie użyje :/

Ja obstawiam właśnie taką opcję. Wielu próbowało naśladować Facebooka i nikt dobrze na tym nie wyszedł. Myślę, że znajdzie się grupa miłośników tych nowości, ale większość pobawi się tym jakiś czas i wróci do normalnego grania. Ileż można śledzić znajomych skoro siadając przed konsolę ma się zazwyczaj ograniczoną ilość czasu, którą lepiej poświęcić na relaks z grą? Może być też tak, że się mylę i pomysł Sony okaże się genialny. Szczerze jednak w to wątpię i jednocześnie się boję. To by oznaczało, że Microsoft musi pójść tą samą drogą i zamiast rozkoszować się grą, będę nieustannie zalewany jakimiś pierdołami. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:23, Darkstar181 napisał:

Coś za bardzo chyba kierowali się tym uspołecznianiem. Jakieś Share, like niczym na facebooku,
oglądanie grania znajomych... jeden wielki fejs.


Tez mam wrazenie ze to spolecznosciowy overkill.
Mam wielka nadzieje ze Sony nie zrobi glupoty i pierdoly pokroju logowania sie do facecrapa, twittera, youtube itd itp beda opcjonalne a nie wymagane, no i ze na kazdym kroku konsola nie bedzie cie namawiala do tego bys sie zalogowal do tych serwisow.
Dlamnie opcje "social networking" sa calkowicie nie ciekawe i bezuzyteczne, korzystal z nich nie bede, nie "jara" mnie to.
Konsola jest do grania a nie do chwalenia sie na facebooku ze za przeproszeniem idzie sie na klopa:P
Co do samej konferencji to jestem rozczarowany, praktycznie niczego sie nie dowiedzielismy o samej konsoli (poza tym ze wycieki byly w wiekszosci prawdziwe), zadnej konkretnej daty premiery, brak oficjalnej ceny no i w wiekszosci PR''owy belkot.
Gameplaye pokazali raptem 2 albo 3, reszta to rendery z ktorych mozna tylko wywnioskowac ze beda ciekawe tytuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:10, nightfaler napisał:

No nic już koniec. Załapałem się na ostatnie 30 minut. Muszę gdzieś początek obejrzeć
jest już gdzieś upchnięte?


Nic mi o tym nie wiadomo, najpewniej dopiero jutro pokaza sie jakies dobrej jakosci.
Mozliwe ze gametrailers wrzuci konferencje na swoje serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2013 o 02:21, Jarden napisał:

Tez mam wrazenie ze to spolecznosciowy overkill.
Mam wielka nadzieje ze Sony nie zrobi glupoty i pierdoly pokroju logowania sie do facecrapa,
twittera, youtube itd itp beda opcjonalne a nie wymagane, no i ze na kazdym kroku konsola
nie bedzie cie namawiala do tego bys sie zalogowal do tych serwisow.


Jak ktoś nie będzie chciał to nie będzie używał, lol

Dnia 21.02.2013 o 02:21, Jarden napisał:

Dlamnie opcje "social networking" sa calkowicie nie ciekawe i bezuzyteczne, korzystal
z nich nie bede, nie "jara" mnie to.
Konsola jest do grania a nie do chwalenia sie na facebooku ze za przeproszeniem idzie
sie na klopa:P


Konsola fakt jest do grania, ale wolę pograć z znajomymi, więc dobra usługa sieciowa stawiająca na współpracę pomiędzy graczami to dobry grunt. Sony odrobiło poniekąd pracę domową związną z PS3 oraz PSN, ale nie krytykujmy. Hipokryci

Dnia 21.02.2013 o 02:21, Jarden napisał:

Co do samej konferencji to jestem rozczarowany, praktycznie niczego sie nie dowiedzielismy
o samej konsoli (poza tym ze wycieki byly w wiekszosci prawdziwe), zadnej konkretnej
daty premiery, brak oficjalnej ceny no i w wiekszosci PR''owy belkot.


Jest zapowiedziany okres- koniec 2013 roku a to dużo, z resztą się zgodzę ;).

Dnia 21.02.2013 o 02:21, Jarden napisał:

Gameplaye pokazali raptem 2 albo 3, reszta to rendery z ktorych mozna tylko wywnioskowac
ze beda ciekawe tytuly.


Tak było na E3 2005 i 2006 roku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal konsola, na którą wydam ok. tysiaka za jakieś trzy lata i będę spokojnie grać. Nie, nie interesują mnie graficzne killery. Tak gram też na PC. Problem?

Ps. Poleciałeś z tymi pięcioma latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 01:05, Henrar napisał:

> Sorry ale nie rozumiem podniecenia tą konsolą, sorry ale to co prezentuje ta konsola

> PC''ty miały 5 lat temu ;]. Po za tym wątpie by ktoś korzystał z gaikai na dzień
dzisiejszy.
HAHAHAHAHHAHAHAHA

Dobry żart.


A co może nie? Ja wiem że jesteście zapatrzeni w konsole jak w Boga ale taka jest prawda, komputery mają lepszą grafikę, lepszą fizykę, streamowanie w chmurze też mają choćby onlive, coś jeszcze?BTW słyszałem że nawet nie pokazali swojej konsoli, pewnie samym padem macie grać ;d.

Fimbulvinter Widze obrońcy konsol się zlecieli... Jeśli nie interesują cię graficzne killery to po co next geny są? Może nie pięć lat ale od 2-3 lat jest, może nie tak popularna ale jest, komputery mają lepsze możliwości, ale teraz że bazuje na strukturze zbliżonej do PC'towej to może nie bd pierdzielenia że nie moga wydać gry na PC bo to jest nieopłacalne dla nich...

Barcio Powiem ci że tak czy siak korzystać z Gaikai bym nie korzystał, nie lubię grać w gry w których musze miec podłączony internet stale, więc nawet jak bym był zainteresowany PS 4 to tylko i wyłącznie pudełkowe wersje gier na nie bym kupował. A tak po za tym sorry ale Onlive było przed gaikai choć mniej popularną i nie udolną próbą, w ogóle granie w chmurze to nie jest i przez długie parę lat nie bd przyszłością branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:31, Fimbulvinter napisał:

>onlive
Czy to czasem nie ledwie raczkuje?


A Gaikai to co? Dorosły "osobnik"? Na onlive jest parę gier i to nie jakieś tytuły niskobudżetowe.

Henrar gdybyś uważnie czytał to byś dopatrzył się że poprawiłem te pięć lat ale ty i tak widzisz to co chcesz w końcu "wojownicy konsol do boju!". Sorry ziomek ale to dupy nie urywa, przynajmniej dla mnie, ale cóż w końcu konsolowcy po 5 latach przeszło męczenia tej generacji bd się cieszyć, my coś takiego mogliśmy mieć na pc'tach sporo czasu temu, tylko że konsole ograniczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2013 o 02:29, Eternal101 napisał:

Barcio Powiem ci że tak czy siak korzystać z Gaikai bym nie korzystał, nie lubię
grać w gry w których musze miec podłączony internet stale, więc nawet jak bym był zainteresowany
PS 4 to tylko i wyłącznie pudełkowe wersje gier na nie bym kupował. A tak po za tym sorry
ale Onlive było przed gaikai choć mniej popularną i nie udolną próbą, w ogóle granie
w chmurze to nie jest i przez długie parę lat nie bd przyszłością branży.


Chyba wiec nie lubujesz się z swoim Steamem na PC skoro nie lubisz mieć podłączonego internetu na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:35, Eternal101 napisał:

"wojownicy konsol do boju!


Jak na razie to ty tu odgrywasz rozwścieczonego PCtowaca bo nowa konsola wyszła. I kto tu leci do boju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować