Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Wiesz ja internet używam do komunikacji, szukania informacji ale nie kiedy gram, i nie dziwię się że DRM został tak zhate''owany :).


Fimbulvinter Ja ? A o co mam rozwścieczony? O to że konsole są opóźnione o kilka lat w rozwoju i że przez nie technologia za 2 lata znowu stanie w miejscu i z UE 4 bd się wyciska ostatnie soki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcje społecznościowe to swoją drogą, ale ciekawe czy wraz z PS4 na konsole nie przywędruje system aktywacji i braku odsprzedawania rodem ze Steam, Origin. Tę sprawę kompletnie przemilczano (o ile nie umknęło mi coś, bo nie oglądałem od początku), zapewne żeby odłożyć w czasie ewentualny gniew potencjalnych klientów. Zawsze mogą też wprowadzić konieczność pozostawania online.

Pewnie, wielu by protestowało, ale z czasem by to mimo wszystko przeszło. Jak HL2 wychodziło to wielką kontrowersją był Steam i sama idea, że grę trzeba aktywować online, nawet do singla. Dzisiaj to już chleb powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:40, Fimbulvinter napisał:

Tnij cytaty. Czyli nie używasz Steam?


Nie, a po co mi streamowanie gier? Wolę grac w gry z dysku kiedy wiem że byle przerwa w połączeniu nie przerwie mi zabawy z tytułem i nie bd musiał po odpaleniu ponownie tytułu przechodzić ostatnich 15 minut zabawy od nowa.

Arcling "Zawsze mogą też wprowadzić konieczność pozostawania online." Takie bzdury to tylko w Microsofcie :). I uwierz mi że nie, nie przeszło by to, czyżbyś nie obserwował sprawy z DRM? Aktywacja gry to jedno a stałe podłączenie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 00:42, Renzov napisał:

Czekam na więcej. A wy?

Czekam czekam :), warto było obejrzeć tą prezentację. Jedyne co mnie nie interesuje to wszelakie funkcje społecznościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, nieźle pojechail z Diablo III, może nawet kupię bo widzę potencjał w kanapowym coopie. Poza tym jest bardzo zadowalająco (Killzone wygląda bardzo ładnie, to już nie mydlenie oczu jak to było przed premierą KZ2), oby tylko gry działały w ponad 30fps. Konsola ma ponoć kosztować £300, chociaż to nie są potwierdzone informacje. Wiadomo przynajmniej, że wychodzi już w tym roku. :3

@Eternal101

Środek nocy więc bóldupy w największym natężeniu. ;D Herbatka miętowa i sen dobrze zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:41, Damianuss1 napisał:

Czekam czekam :), warto było obejrzeć tą prezentację. Jedyne co mnie nie interesuje to
wszelakie funkcje społecznościowe.

Czyli mamy podobne odczucia :-).
Teraz byle czekać na więcej informacji, kolejne zapowiedzi, zwiastuny gier i oczywiście E3.

Ciekawe też czy w tym roku przywiozą PS4 na gamescom, bo wyjazd do Kolonii mam już zaplanowany od dawna i nie powiem, że to by było coś, aby wypróbować nową konsolę na "własnej skórze" :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:45, Niflheim napisał:

@Eternal101

Środek nocy więc bóldupy w największym natężeniu. ;D Herbatka miętowa i sen dobrze zrobią.


Tak tak ból dupy o coś co 2 lata po premierzy bd ledwo dyszało przy technologii bo bd zbyt wymagająca? No chyba jednak nie.


Henrarja tu uogólniłem o konsolach znajdź mi grę która wygląda jak Crysis PC''towy na konsolach tej geeracji? Crysis premiera 2007 rok.
Identycznie będzie z tą generacją, no chyba że wprowadzą wymienne części do konsol co bd się mijało z celem. W sumie po gameplayu WD w końcu gry na PC'ta bd mogły pchnąć technologie wprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:50, Eternal101 napisał:

Tak tak ból dupy o coś co 2 lata po premierzy bd ledwo dyszało przy technologii bo bd
zbyt wymagająca? No chyba jednak nie.


No chyba raczej tak. Chyba, że masz tak nudne życie żeby się o takie pierdy spierać o 3 nad ranem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:52, Niflheim napisał:

> Tak tak ból dupy o coś co 2 lata po premierzy bd ledwo dyszało przy technologii
bo bd
> zbyt wymagająca? No chyba jednak nie.

No chyba raczej tak. Chyba, że masz tak nudne życie żeby się o takie pierdy spierać o
3 nad ranem. ;)


Wiesz powiem ci tyle, mam gdzieś te konsole przynajmniej teraz gry bd w końcu wyglądać na PC tak jak powinny a nie nędzne porty z konsol z ich grafiką trochę podrasowaną by wyglądały lepiej ciutke na PC''tach. Idę spać dobranoc "Bojownicy konsol, fight fight" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:54, Eternal101 napisał:

Wiesz powiem ci tyle, mam gdzieś te konsole


To na cholerę prowadzisz tą swoją krucajatę przeciw PS4?

>"Bojownicy konsol, fight fight"

Napisał człowiek, którego konsole nie obchodzą, ale będzie prowadził przeciw nim krucjatę :D. To się nazywa hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:54, Eternal101 napisał:

Wiesz powiem ci tyle, mam gdzieś te konsole przynajmniej teraz gry bd w końcu wyglądać
na PC tak jak powinny a nie nędzne porty z konsol z ich grafiką trochę podrasowaną by
wyglądały lepiej ciutke na PC''tach.


Tak bardzo masz gdzieś te konsole, że siedzisz na forum w temacie o konsolach gdzie 1/4 postów jest twoja?

Beczusia z butthurtu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:50, Eternal101 napisał:

Henrarja tu uogólniłem o konsolach znajdź mi grę która wygląda jak Crysis PC''towy
na konsolach tej geeracji? Crysis premiera 2007 rok.

Konsole: premiera odpowiednio 2005 i 2006 rok. Zaskakującym jest, że gra, która została wydana na sprzęt z 2008 roku (bo na tym z 2007 roku na pełnych detalach chodziła słabo) wygląda lepiej niż większość gier stworzonych na sprzęt starszy od niej. Niesamowite. Naprawdę.

I szczerze? KZ3 pod względem IQ robi z pierwszym Crysisem, co chce

Spoiler

NIEZMODOWANYM



Miłego bólu tyłka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:57, Fimbulvinter napisał:

Napisał człowiek, którego konsole nie obchodzą, ale będzie prowadził przeciw nim krucjatę
:D. To się nazywa hipokryzja.



Ok przepraszam, forgive me?


Niflheim :D lubie ludzi troszeczkę podenerwować.

HenrarA co mnie obchodzi to kiedy wyszły konsole Crysisowi pierwszemu nawet połowa gier z teraźniejszości nie dorównuje.
A co mnie obchodzi Ex na PS 3? Porównujmy gry które są wydane i tu i tu, a tutaj ma przewagę PC i to przeogromną sorry ale ból tyłka to wy macie nie możecie się z tym pogodzić no ale cóż, może po 2 latach jak wyjdą next geny i znów bd zauważalna różnica, zauważycie i wy ją. Ale bądź co bądź w końcu konsole dorównały moca PC''tom co pokazuje filmik WD i naprawdę fenomenalnie to wygląda, mam nadzieję tylko że hacking system nie jest oskryptowany.Tak swoją drogą mówisz że konsole wyszły rok wcześniej, no ale przeciez one są takie "awesome" i w ogóle no to jaki problem mają by wyciągnąć grafike równą tej z crysisa? Oki ide z tego tematu bo zaraz się jeszcze więcej ludu zleci i bd hate poganiany hatem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 03:08, Eternal101 napisał:

Ok przepraszam, forgive me?

Silisz się na sarkazm, który ci nie wychodzi.

Dnia 21.02.2013 o 03:08, Eternal101 napisał:

Niflheim :D lubie ludzi troszeczkę podenerwować.

Normalnie jakbym S. Serafina czytał. Siedziałeś może na Gamecornerze jak istniał?

Dnia 21.02.2013 o 03:08, Eternal101 napisał:

co mnie obchodzi to kiedy wyszły konsole

To cię obchodzi, że były one starsze od Crysisa co jest raczej jednoznaczne z tym, że był on ładniejszy niż większość gier z konsol.

>sorry ale ból tyłka to wy macie nie możecie się z tym pogodzić
Nie, ty masz ból dupy i to mocarny.

Dnia 21.02.2013 o 03:08, Eternal101 napisał:

no ale cóż, może po 2 latach jak wyjdą next geny i znów bd zauważalna różnica, zauważycie
i wy ją.

Mówimy o tym co jest TERAZ.

>Ale bądź co bądź w końcu konsole dorównały moca PC''tom co pokazuje filmik WD
Patrz, sprzęt z 2006 roku był gorszy od nowych PCtów. Niesłychane.

>Oki ide z tego tematu bo zaraz się jeszcze więcej ludu zleci i bd hate poganiany hatem
Nie ma czegoś takiego jak hejt. To ty nie fidzisz faktów i jak mantrę powtarzasz tekst o Crisisie. To ty jesteś hipokrytą mówiąc, że cię konsole nie obchodzą a jednocześnie komentujesz każdy temat o next genie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AD 1 Jest godzina 3:D

AD 2 Słyszałem o tym serwisie :)

AD 3 Nie to wy macie ból tyłeczka :D

AD 4 No i co po 2 latach znów bd ograniczały technologicznie twórców gier?

AD 5 Nie chce nic mówić ale PC''ty z 2006 roku miały już wtedy większa moc obliczeniową od konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować